Masl Group

Marcel Gierko / 80.52.152.* / 2023-10-03 13:54
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - Marcin Borucki, wiemwszystko, _administrator, tenposttooszusto, ten_post_to_oszustwo, ten_numer_to_scam_z_ukrainy. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
Wyświetlaj:
jborkowskij / 2023-10-09 16:59
Ja również współpracowałem z Masl. Na początku wszystko wydawało mi się super, ponieważ mi, jako kompletnemu laikowi, który dotychczas nie miał żadnego pojęcia o inwestowaniu wszystko tłumaczyli. Prawdziwy horror rozpoczął się, przy próbie wypłacenia tych pieniędzy. Próbowali wyłudzić kolejne środki, podatki i inne wpłaty w związku z ustawą o praniu brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu. Jawne oszustwo. Po poszukiwaniach udało się znaleźć osoby, które posiadają doświadczenie w odzyskiwaniu środków od tych oszustów. Mi część sumy udało się odzyskać, ale nie wiem ile dokładnie to potrwa. Pozostawię wam tu 507|212|284 możecie poprosić o pomoc. Przede wszystkim maja doświadczenie, potwierdzone sukcesy, pojecie jak to funkcjonuje. I, co najważniejsze nie oceniają, a starają się zrozumieć i pomóc. widzę, że konkurencyjna firma, z którą również się kontaktowałem strasznie się udziala i usułuję dyskredytować konkurencje. szkoda, że firma, która wynajmuję biuro na godziny i nie ma odwagi spojrzeć prawdzie w oczy. widzę, że chyba nikt nie chce z wami współpracować, skoro cąły dzień brak zajęć tylko zgłąszanie rzertelnych opinii na tamat kogoś innego i wstawianie cały czas opinii polecających kontakt z 696 :D:D WSTYD
Marcin Borucki / 2023-10-03 18:37
/o tym numerze 571 już pisałem, już ostrzegałem. niestety z uporem maniaka, ktoś nadal dodaje te informacje
ej uważajcie na ten numer 571, to samo IP pojawia się na wielu różnych forach w internecie, ta sama treść wiadomości, inni ludzie tylko się podpisują, Magda, Justyna, Janina. to scam.
Pan Marcin sprawdził ten numer - to jakaś osoba fizyczna z tego co pisze
571, numer z tym początkiem - uważajcie, numer jest zarejestrowany na osobę fizyczną, nie na firmę. Jest to podejrzane. Nie warto korzystać, tym bardziej że są wskazywane kancelarie, które działają legalnie, mają potwierdzone działania i sukcesy.
Podejrzenie scamu, oszustwa i współpracy z brokerami.

ten numer był na innym forum sprawdzany już, infonumer.pl - tu sprawdzono - to scam, uważajcie !
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - jborkowskij.]
_administrator / 2023-10-03 18:21
..słuchajcie - ale beka, numer z początkiem 571 osoby prywatnej.
do tego podaje się w różnych postach za różne osoby

esteraHajno
NowackiPrzemek
Administracja1ad
PiotrRymanowski
MartaJanos90
MarekBogusz1966
Martynakozań
MagdalenaBr
Marek994
JaninaMączkowsja
MartaKorolko

robi to zawsze z jednego i tego samego ip 31.61.246
89.76.187

a do tego jeszcze szkaluje kancelarię która pomaga ludziom ! masakra jakaś !!

ej ty deb** ilu !! - jesteś z konkurencji, czy od tych oszustów z ukrainy co nas oszukują i okradają i dla tego próbujesz szkalować kogoś kto się za was odpowiednio wziął !!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - jborkowskij.]

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: