Masl

PatrycjaBrzozowicz / 31.61.243.* / 2023-10-05 06:35
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - wetej42351, niebadzkretynemniewierzoszustom, ten_post_to_oszustwo, ten_numer_to_scam_z_ukrainy, post_oczekujacy_na_usuniecie_zgloszono_oszustwo. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
Wojtek Zakrzewski / 31.61.254.* / 2023-10-25 14:51
Ja również padłem ofiara masl Company. trzeba trzymać się z daleka od nich faktycznie.
oszustwo grubymi nićmi szyte!! w trzy tygodnie pozbawili mnie oszczędności, namówili na kredyt żeby ratować sytuację na koncie i żeby odrobić stratę, a przyniosło to jeszcze większe problemy finansowe u mnie.wielu z was pisało o tym,jak to wyglądało u was,co się działo, co mówili,dokładnie to samo,wszystko było u mnie.krzyki, obrażanie,że niby to moja wina,że coś źle naklikałem,że jak nie umiem grać to nie powinienem się za to brać,ale to oni wszystkim od początku manipulowali.
- nie dam im się (5O7)
- sprawa już jest w toku (212)
- jestem po przesłuchaniach (284)
Nie dajcie im się,ci ludzie nie są bezkarni! można odzyskać stracone pieniądze,w nawiasach wyżej n r,do biura co mi prowadzi sprawę.Póki jest mój wpis,korzystajcie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy