Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Masz iPada? Posłowie - za twoje pieniądze - już tak

Masz iPada? Posłowie - za twoje pieniądze - już tak

Wyświetlaj:
bezrobotny bez zasiłku / 109.199.23.* / 2012-03-03 08:24
To jedyna dobra wiadomość !!!! . Już żaden pirat się nie włamie do rządowego kopa . Pamiętacie bajkę o ,,Nici Ariadny'' iPody są bezprzewodowe a przewód to taka nić . Po nici do kłębka do komputera a brak nici -kabla i pirat kwiczy . Świetny naprawdę świetny i chytry plan .Tylko pozazdrościć pensji poselskich i zabawek .
Wapniak / 2012-03-02 21:17 / Tysiącznik na forum
Nie rozumiem o co ten krzyk? Chcieliście demokracji, wolności, to macie...
DSS / 91.228.136.* / 2012-03-02 21:32
Ci których było stać na odpis pozbawili takiej możliwości a Ci co mają trójkę i więcej niestać na odpis bo w tym ustroju niezarobią by mieć pełny odpis GDZIE TU POLITYKA PRORODZINNA -OSZUSTWO !!!!!!
lukaszduran / 2012-03-02 21:06 / Bywalec forum
DOSYĆ TEGO!!! TUSK, KACZYŃSKI, PAWLAK, PALIKOT, MILLER, ODEJDŹCIE, ODDAJCIE WŁADZĘ LUDZIOM, KTÓRYM
NA PRAWDĘ ZALEŻEĆ BĘDZIE NA POLSCE I NA PRZYSZŁYCH POKOLENIACH!

PRZEZ OSTATNIE 20 LAT MIELIŚCIE JUŻ SWOJE 5 MINUT I JE ZMARNOWALIŚCIE!

VOX POPULI, VOX DEI! JEŚLI TO DLA WŁADZY NIC NIE ZNACZY TO WŁADZA DLA NAS TAKŻE!

LUDZIE, CZAS NA REWOLUCJĘ! ZRÓBMY TO CO ZROBIŁA ISLANDIA (o tym POlskie media nie
poinformują)www.reformatorzy.org.pl/docs/pdf/Islandia-zaczyna-od-nowa.pdf

CZAS NA INICJATYWĘ SPOŁECZNĄ www.reformatorzy.org.pl.

CZAS NA REFORMATORSKIE SPOŁECZEŃSTWO!

JEŚLI NARÓD NIE OBALI TEGO BAGNA TO TO BAGNO WCIĄGNIE DO RESZTY CAŁY NARÓD. IDŹMY POD SEJM,
PROTESTUJMY WSZYSCY, APELUJMY O PODJĘCIE POKOJOWYCH ROZMÓW BY OBECNI POLITYCY ZREZYGNOWALI. JEŚLI TO
NIC NIE DA TO TRZEBA PODJĄĆ RADYKALNE KROKI M.IN. ZAPOWIEDZIEĆ BLOKADĘ EURO 2012.

ZROZUMCIE, ŻE TU CHODZI O WASZE ŻYCIE, O WASZE DZIECI I RODZINY O CAŁE POKOLENIA. TO WSZYSTKO JEST
OD PONAD 20 LAT NISZCZONE! O TYM GDZIE MA WŁADZA NARÓD ŚWIADCZY KONSTYTUCJA (ART. 104 UST.1 I ART.
105)

POWOŁUJEMY RADĘ JEDNOŚCI NARODOWEJ A NASTĘPNIE RZĄD JEDNOŚCI NARODOWEJ.

SZCZEGÓŁY NA www.reformatorzy.org.pl

APLIKACJA DO RJN NA www.reformatorzy.org.pl/docs/Aplikacja-RJN.doc

MOJĄ APLIKACJĘ DO RJN WYŚLĘ KAŻDEMU, KTO SKONTAKTUJE SIE ZE MNĄ POPRZEZ E-MAIL ORAZ PODA SWOJE
PRAWDZIWE DANE KONTAKTOWE (DWIE OSOBY JUŻ TAK ZROBIŁY)

NA PONIŻSZE ADRESY E-MAIL W/S INICJATYWY ODPISAŁO JUŻ KILKA OSÓB

ODNOŚNIE BEZROBOCIA TO MAM APEL DO LUDZI (SZCZEGÓLNIE MŁODYCH W WIEKU 18-25 LAT). POMÓŻCIE ODSUNĄĆ
OBECNYCH POLITYKÓW OD KORYTA.ZRÓBMY REWOLUCJĘ CHYBA ŻE NADAL CHCECIE PRACOWAĆ W POLSCE NA UMOWACH
ŚMIECIOWYCH LUB PRACOWAĆ NA NIEMCÓW, FRANCUZÓW ITP. STWORZYMY MIEJSCA PRACY Z UDZIAŁEM SKARBU
PAŃSTWA W PROGRAMIE GOSPODARCZYM „KORPORACJE STUDENCKIE” (NAZWA JEST UMOWNA, DOBRZE
PŁATNĄ PRACĘ DOSTANIE KAŻDY KTO BĘDZIE CHCIAŁ NIEZALEŻNIE CZY BĘDZIE PO STUDIACH CZY PO SZKOLE
ZAWODOWEJ)

PROGRAM ZOSTANIE OPISANY NA BIERZĄCO POD ADRESEM WWW.KORPORACJESTUDENCKIE.PL

JEST TO MÓJ AUTORSKI PROGRAM

POZDRAWIAM
reformatorzy@gmail.com
lukasz.duran@gmail.com
LeonineTItan / 79.173.3.* / 2012-03-02 16:35
Polacy to durnie i tyle. Zamiast kupić sprzęt wydrukowany w Polsce... aby wspierać nasz rynek to j**** debile kupują USA bo moda taka.... Nigdy nie będziemy bogatym Państwem skoro nie potrafimy wydawać kasy w swoim miasteczku.
pomo dore / 2012-03-02 09:55 / Tysiącznik na forum
na szczęście likwiduje sie podatkowy odpis na dziecko więc z zaoszczędzonych pieniędzy będzie możnak kupić jeszcze kilka gadżetów ;D
gregoryW / 85.221.217.* / 2012-03-02 08:38
Do Ministerstwa Infrastruktury ostatnio zakupiliśmy 42" plazmy za ok.40k, aby nasi dzielni budowniczy autostrad mieli na czym oglądać mecze EURO 2012.

http://pitbul.pl/pitbul-gryzie/i-ty-kupiles-telewizor-nowakowi
Mariusz T / 83.23.184.* / 2012-03-02 07:21
Cholerni oszuści i zdrajcy. Mam nadzieje że całe PO&PIS&SLD&PSL wyląduje w kryminale za 20 lat zdrad i wyzysku.
sok z ironii / 221.187.144.* / 2012-03-02 08:53
Tak, sami się powsadzają.
rumcajs44 / 2012-03-02 09:11
Mi to zabiera wiarę w ludzi - autentycznie. Czy te iPady naprawdę są aż tak niezbędne? czy poseł się nie obejdzie bez tego? pzrecież tyle kasy na to pójdzie i to skąd? z budżetu.
bsf / 87.205.192.* / 2012-03-02 06:54
Wymaganie od pasożytów żyjących na koszt POdatnika jakiś oszczędności to gruba przesada.
Słoneczko guru nowoczesności kłamstwa XXI wieku sam przelatał dla relaksu SZEŚĆ MILIONÓW złotych w ramach taniego państwa.Premie dla KOLESI to kolejny przykład wydawania publicznych złotówek i tak by jeszcze wiele jak odwiedziny w klubach fitness w godzinach urzędowania albo haratania w gałę ...

Najnowsze wpisy