Forum Polityka, aktualnościKraj

Materiały w sprawie Tu-154 wkrótce trafią do Polski

Materiały w sprawie Tu-154 wkrótce trafią do Polski

Wyświetlaj:
Gall# / 213.158.197.* / 2010-05-27 11:18
Przerażająca myśl, że to był zamach naszła mnie jako pierwsza, gdy dowiedziałem się o katastrofie.
Broniłem się niedowierzaniem, że się na to odważyli mimo oczywistości podejrzeń.
Druga myśl – jeszcze straszniejsza - że nigdy nie poznamy prawdy, bo jeśli był to zamach, to
kłamstwo dla świata i dla rządu będzie wygodniejsze...
Następne wydarzenia jedynie utwierdzały mnie w tym przekonaniu: opóźnienie akcji ratunkowej,
zorganizowana dezinformacja, postawa Putina, postawa Tuska (ich zgodny opór przed
umiędzynarodowieniem dochodzenia), przebieg śledztwa, zacieranie śladów zbrodni, zasłona
propagandowa (histeryczne "ocieplanie stosunków").
kaczorek ma motorek / 2010-05-27 20:39 / Tysiącznik na forum
72% w wolnym sondażu uznaje że był to zamach. Sam Pan Klich używając tak niewiarygodnych i pokrętnych argumentów w porównaniu z wypowiedziami prawdziwych fachowców na wolnych stronach internetowych daje do zrozumienia aż za wiele .
Zachowanie Rządu Tyska w tej sprawie jest zdumiewające ,mam wrażenie że zdrajcy bezwstydnie się obnażyli są tak pewni swojego że również odnoszę wrażenie że będzie próba sfałszowania wyników wyborów
WSI czuwa / 188.33.121.* / 2010-05-28 01:05
W KOŃCU SĄ CHŁOPCY Z WSI, TO PO CO WYBORY ?
WSI już nie takie cuda robiła dla PO-bolszewii. WAŻNE ABY FAKTYCZNA RÓŻNICA ODDANYCH GŁOSÓW NA P. KACZYŃSKIEGO WYNOSIŁA WIĘCEJ NIŻ 6%. DO TAKIEJ BOWIEM WIELKOŚCI JEST MOŻLIWE SPRAWNE WYKONANIE SPREPAROWANYCH GŁOSÓW. POWYŻEJ TEJ WIELKOŚCI TEŻ MOŻNA DOKONYWAĆ SKUTECZNYCH MANIPULACJI, JEDNAK SĄ WÓWCZAS OBARCZONE PROPORCJONALNIE ZNACZNIE WIĘKSZYM RYZYKIEM WYKRYCIA. W tej sprawie mają już przyzwolenie np. Angeli Merkel.
############# / 83.19.187.* / 2010-05-27 11:29
Puknij się wreszcie w łeb i zacznij modlić się o zdrowie bo o rozum już trochę za późno.Co prawda-myślenie ma przyszłość ale nie w Twoim przypadku.
iugg / 109.243.140.* / 2010-05-27 18:48
MECHANIZMY MANIPULACJI. Codziennie pojawia się nowa wiadomość dezinformująca. W tle tej wiadomości pojawia się kod. Ten kod jest już jasny. Hasło Smoleńsk, katastrofa, mgła, piloci, naciski, albo w dowolnej kolejności. Te niby informacje podawane codziennie mają służyć utrwaleniu kodu w mniej rozgarniętej większości społeczeństwa. Podobny kod mocno utrwalony to pis-agresja-plucie jadem-awantura-podsłuchy-obciach-mohery, albo w w dowolnej kolejności. Jaki to daje efekt? Przed kilkoma dniami w rozmowie w grupie kilkunastu osób, gdy ta zeszła na temat wyborów, większość potwierdziła, że afera Mira i Rycha dotyczyła pisiorów, a pod Smoleńskiem była mgła i naciski. To dopiero ! To działa ! Tak samo działają reklamy! To są efekty PI ! Spróbujcie wybadać to wśród znajomych, aż szczęka wam opadnie. Wszystko zależy kto czego słucha i co ogląda, czyli jaka reklama do niego dociera. Informacje wyrwane z kontekstu sprowadzają wszystkich do spekulacji, zwątpienia i zmęczenia tematem. Obecnie znaczna część społeczeństwa ma dość tematu, przyswoiła kod. Albo np. JAK ZWYKLE - ZUPEŁNIE CZYSTYM PRZYPADKIEM, INFORMACJE Z ROSJI FORSUJĄCE NA SIŁĘ (CZYLI NA TZW. CHAMA) WINĘ PILOTÓW, PRZEKAZANO NAM W CHWILI, GDY WSZYSCY JESTEŚMY ZAABSORBOWANI POWODZIAMI W POLSCE A ROSJANIE JUŻ ORZEKAJĄ WE WŁASNEJ SPRAWIE O WINIE PILOTÓW. LUDZIE ŻYJĄ TOTALNIE ZMANIPULOWANI W JAKIMŚ MATRIXIE. Dezinformacja była bronią sowiecką przejętą od myśliciela chińskiego Sun Tzu, autora "Sztuki wojny" (V w. p. Chr.), a obecnie jest, masowo stosowana przez media społeczeństw postindustrialnych uzależnionych od telewizji, w których manipulowanie świadomością stało się technologią panowania. Normalnie wydarzenie tworzy informację, natomiast z dezinformacją mamy do czynienia wtedy, gdy zależność jest odwrotna; informacja tworzy wydarzenie w świadomości człowieka. Gdy np. dziennikarz zamiast całego problemu przedstawia nam jedynie jego fragment, gdy zaczyna grać na uczuciach, powinna zapalać się nam w głowie czerwona lampka.
MATERIAŁ, CZYLI LUDZIE, POLACY - NIE JEST JESZCZE DOSTATECZNIE OBROBIONY MEDIALNĄ DEZINFORMACJĄ I ZMĘCZENIEM TEMATEM KATASTROFY. JEDNAK CAŁE SZTABY SPECJALISTÓW PRACUJĄ NAD TYM WYTRWALE I NIEUCHRONNIE PADNIE ROZKAZ: TERAZ. I POZNAMY KOLEJNE KŁAMSTWO KATYŃSKIE.
em96 / 151.81.132.* / 2010-05-27 12:08
- Ja zakładam, że Ty to do lustra pisałeś... "############"
############# / 83.19.187.* / 2010-05-27 12:21
To sobie zakładaj.Masz prawo.
Gall anonim / 193.201.167.* / 2010-05-27 12:55
Prawda jest tak, że jesteśmy pośmiewiskiem w całym świecie po tej tragedii tylko nikt nie chce się wypowiadać, bo zginęli ludzie i szkoda rodzin ....
Przecież to skandal by Generał był w kabinie podczas lądowania i nie sprzeciwił się na narażenie 96 osób na śmierć próbując brawurowego lądowania we mgle? Przecież to głupota w najczystszej postaci i brak odpowiedzialności za siebie i innych....to jest główna wina tragedii bo to nie pilot był spóźniony na rozpoczęcie kampanii i nie pilot za wszelką cenę chciał się w mediach pokazać jakie święto własne zorganizował tylko wiadomo kto !
Gall# / 213.158.197.* / 2010-05-27 13:36
Sowiecka skoła propagandy to jednak MISTRZOWSTWO. Jak oni to robią? Potrafią wmówić ludzom co chcą - nawet wbrew OCZYWISTYM FAKTOM.
(mały cytat z komentarza rosyjskiego)
"...Nic nowego: tak samo, jak
i w ciągu ostatnich dziesięciu lat, stawiano na najzwyczajniejszych durniów. Przywódców państw
zachodnich na Kremlu zawsze uważano za nieco głupawych. Takich, którzy przysłuchują się opinii
swojego społeczeństwa i obnoszą się z jakimiś prawami człowieka, jak k**** z kapeluszem. Tę tezę
ja mogę uzasadnić i zaświadczyć osobiście

Na Kremlu po dziś dzień uważają, że nikt nie uwierzy, iż lider Federacji rosyjskiej mógł
zdecydować się na coś takiego. Zobowiązać swoich podwładnych do zorganizowania zabójstwa
prezydenta innego państwa na swoim terytorium! Nie uwierzą także własnym oczom i uszom. Nawet
gdyby politykom i mieszczanom z krajów dobrobytu zostały przedstawione niezbite dowody –
i tak nie uwierzą. W głowach zachodnich obywateli są własne wyobrażenia na temat granic
kremlowskiego podstępu. Takie ryzyko! Takie okrucieństwo! Po co? Moi drodzy, przecież to
Rosja!

Najnowsze wpisy