Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Mateusz Morawiecki chce być jak Grabski: Więcej Polski w polskiej gospodarce

Mateusz Morawiecki chce być jak Grabski: Więcej Polski w polskiej gospodarce

Wyświetlaj:
Marek563 / 83.10.70.* / 2015-12-12 02:06
Dwaj pierwsi krytykują tezy Morawieckiego a trzeci pomawia go o hipokryzję. Ja jednak bardziej ufam jemu niż wam, bo po pierwsze ma porządnego ojca, który go porządnie wychował, po drugie zrobił karierę w bankowości a wy jesteście tylko najemnymi hejterami sprzedajnej kliki, niszczącymi moją ojczyznę w imię partyjnych interesów PO i jej mocodawców. Hańba zdrajcom!
2pkwiatkowski / 87.99.17.* / 2015-12-12 03:37
Ręce precz od ojca Morawieckiego. Wiadomo: każdy ojciec porządny jest na czele z ojcem Mateuszem.
Ojcze Morawiecki dziękujemy Ci za wspaniałego syna! Inni synowie, pozbawieni od najmłodszych lat ojców są bez szans. Mogą tylko formować szeregi hejterów sprzedajnej kliki. Kapitalik polski jest przepotężny siłą wiernych Radyja, pikującej giełdy oraz kas spółdzielczych ochoczo dokapitalizowywanych przez podatnika przy okazji zupełnie przypadkowych upadłości.
Dali nam przykład Morawiecki i Bierecki jak zwyciężać mamy!
Bezybeusz / 89.73.46.* / 2015-12-12 01:36
Matrix , no ja nie moge, z jednej strony beda gnębić przedsiębiorcę interpretacja podatkowa i "humorami" urzędników skarbowych, z drugiej bilion jest do wzięcia w postaci nisko oprocentowanego kredytu,/ RTLO/. po trzecie ci co najlepiej zarabiaja beda płacic większe podatki. To po co sie starac jak ci i tak zabiorą, kto i po co bedzie inwestował i zarabiał jak mu w podatkach zabiora czyli ukażą go swoja aktywność.
hipokryzja ma się dobrze / 37.248.255.* / 2015-12-12 01:24
Pan Morawiecki był prezesem jednego z największych banków, którego włąścicielem jest hiszpański Santander. Kukiz i PIS nazywaja takich ludzi banksterami a zagraniczne banki transferują zyski do macierzystego kraju.Czy p. Morawiecki chce mi wmówić, że nie brał udzialu w tym transferze? Nie widziałem, żeby jak Rejtan się rzucał przed Hiszpanami - nie dam wam wywieźć ani złotówki z mojego kraju. Słyszła ktoś to, widział? Nie. A teraz takie dyrdymały opowiada. Nawet bankster Buerecki wywiózł dziesiątki milionów do Luksemburga, ale ani Jarkaczowi ani Kukizowi to nie przeszkadza. HIPOKRYZJA
My735 / 83.24.165.* / 2015-12-12 01:19
Dlaczego zdrajcy zamiast pomagać i promować rozwój Polski to robią wszystko aby zniszczyć Polski rząd, media polskojęzyczne to wróg naszej ojczyzny
Anna P. / 89.70.0.* / 2015-12-12 01:12
Panie Morawiecki, pan odłożył po chałturze w BZWBK ileś milionów, wiec przez najbliższe 25 lat jakoś przeżyje. Ja tylko nie wiem jak. My przeżyjemy te pańskie wieloletnie eksperymenty. Drugim Grabskim to Pan napewno nie bedzie.
tadek651 / 91.145.144.* / 2015-12-12 01:35
racja bo w banku gnojek sie nachapal i zopstal ministrem za grosze i teraz ma pole do popisu a ch** my z tego bedziemy mieli ,pieprzony oszolom-co nam zostalo to smotrec w ekran i uwidziec tego brata kaszpirowskiego-smatri i zopu uwidzisz
Czapka niewidka / 89.67.30.* / 2015-12-12 01:10
Ja do wyprowadzanego kapitału nie zaliczałby kapitału reinwestowanego. Moim zdaniem ważniejsze jest ukrócenie daniny wyprowadzanej z Polski w sposób ukryty w cenach transferowych lub poprzez różnego rodzaju spółki córki.
1spoko / 83.30.161.* / 2015-12-12 00:51
Teorie ekonomiczne rzadko się sprawdzają a szczególnie te pisane na polityczne zamówienie.
ZbójnikJanosikowy / 31.63.211.* / 2015-12-12 00:51
"podając przykład banku Pekao" . Nie jest to zbyt szczęśliwy przykład, bo dlaczego tego 1 mld zysku bank nie osiągał przed prywatyzacją ? Jako bank państwowy był zapyziały i nieruchawy niestety.
Wyliczając różne finansowe obciążenia Polski p.Morawiecki ani mruknął o przywilejach górników, służb mundurowych, w tym wojska, rolników. Niestety w pogarszającej sie strukturze demograficznej naszego kraju przywileje powyższe są kula u nogi naszego budżetu, a co za tym idzie - spowalniają nasz rozwój. Rosnące zobowiązania ZUS-u w sytuacji malejących wpływów ze składek to finasowa katastrofa
1spoko / 83.30.161.* / 2015-12-12 00:49
Realia dla kolonii i terytoriów zależnych ?
1spoko / 83.30.161.* / 2015-12-12 00:47
Czy ty z innej "zaprzyjaźnionej" placówki ?
naro / 88.156.137.* / 2015-12-12 00:46
Oglądałem chwilę temu rozmowę z Balcerowiczem w tvn - ręce opadają - 2 m-ce temu byliśmy zieloną wyspą i nagle wszystko jest źle - jesteśmy w ogonie Europy! Dlaczego? bo źle wybraliśmy! Bo my Polacy powinniśmy wybrać tak, jak finansjera sobie życzy. Wtedy było by OK. Mateusz Morawiecki nie wie co mówi, o reszcie nie ma co mówić - to dla niego idioci! Tylko ludzie z PO potrafili wspaniale kierować państwem, zgodnie z oczekiwaniami Berlina i Brukseli! To jest PATRIOTA! Tak trzymać! Nowa Targowica
Oceńcie sami
ZbójnikJanosikowy / 31.63.211.* / 2015-12-12 12:47
Balcerowicz to już zgrana i zapętlona płyta, bez przerwy plecie to samo, Jego teorie już dawno nie przystają do rzeczywistości, wielu podobnych mu ekonomistów zmieniło swoje poglądy pod ciężarem coraz bardziej skomplikowanej rzeczywistość, np.pojawił się pogląd,całkiem słuszny, nawet w Banku światowym, że narastające nierówności w dochodach są hamulcem postępu cywilizacyjnego.
A p.Balcerowicz w kółko tą samą mantrę plecie.
emig766 / 82.27.42.* / 2015-12-12 01:57
ty sam ocenisz za jakies 2 lata
polski samolot spadal od dawna ciaganac ledwo na jednym silniku ale PIS wprowadzi go w korkociag

Najnowsze wpisy