Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Mateusz Morawiecki: koniec czasu mrówek i budowania wygody. Czas na realną gospodarkę

Mateusz Morawiecki: koniec czasu mrówek i budowania wygody. Czas na realną gospodarkę

Wyświetlaj:
wegfasd / 83.242.127.* / 2016-01-14 13:17
Księgowy, jak świat światem, jeszcze niczego nie zbudował. Za to nagadał...
_zwykly obywatel / 198.208.159.* / 2016-01-14 13:15
Ten czlowiek na takim stanowisku i ciagle jeszcze nie rozumie gdzie jest przyczyna braku postepu i inwestycji w Polsce. Swiat biznesowy siedzi na ogromnych pieniadzach i tylko patrzy gdzie by je zainwestowac ale musza byc do tego warunki. W Polsce nie potrzebne sa zadne dotacje i pomoc a zlikwidowanie przszkod biurokratycznych i korupcji urzednikow na wszystkich szczeblach, a pieniadze i inwestycje poplyna jak po wielkiej ulewie. Dotacje maja to do siebie ze zaraz tworza dodatkowe cieple stanowiska biurokratow, papierologie i oczywiscie korupcje. BIZNES NIE POTRZEBUJE POMOCY URZEDNIKOW A LIKWIDACJI PRZESZKOD I STABILNOSCI PRZWA.
ja771 / 31.11.234.* / 2016-01-14 13:15
Brawo, brawo- znam takich co dostawali pieniądze na innowacje za czasów poprzedniej ekipy. Projekty te tylko mogłyby nas ośmieszyć w oczach zachodu. I znam takich co opracowywali patenty własnym kosztem. Fantastyczne. I sprzedali je za polską granicą. Generalnie kasa w Polsce jest po to by ją wyłudzić więc nie ma co się łudzić, że tym razem będzie inaczej…
Ar883 / 91.223.225.* / 2016-01-14 13:14
beszczelny kurski i banda pisowskiej sekty, kto nie jest z nimi na bruk, wychodza z zalozenia albo jestes oddany i wierny jak pies albo wynocha na bruk gdyz dla nas jestes nikim ZWALNIA JAK POPADNIE
Gorszy SORT / 91.223.225.* / 2016-01-14 13:15
kto w to uwierzy jak wszystko jest skorumpowane przes pisowskich urzednikow, co nie jest lada dzien bedzie
Czarna Brygada / 83.26.254.* / 2016-01-14 13:14
Pan Minister powiedział wiele. lecz nie powiedział rzeczy najważniejszej ... dla przedsiębiorcy innowacyjność musi się opłacać. Jeżeli przedsiębiorca nieinnowacyjny osiąga zysk większy niż gdyby był innowacyjny to nigdy nie będzie innowacyjny ... byłby to działanie nieracjonalne. Przykład; po jaki gwizdek kupować za miliony maszynę do sprzątania, która zamiata, odkurza, myje i jednocześnie i jest obsługiwana przez jednego pracownika albo finansować też za miliony skonstruowanie czegoś takiego, kiedy można zatrudnić za tanie pieniądze dziesięciu facetów z miotłami, którzy zrobią to samo.
ak522 / 83.15.234.* / 2016-01-14 13:11
Zlikwidujcie uprawnienia budowlane. Starzy komuniści ciągle blokują dostęp młodych inżynierów i tym samym powodują iż student po studiach wyjeżdża za granicę gdzie nie ma uprawnień.
WolnyPolak / 185.24.27.* / 2016-01-14 13:10
Witam , w końcu znalazł się ktoś kto przemawia do rzeczy , Brawo P.Ministrze w końcu globalne myślenie a lokalne działanie ...nie to co ciemnota z PO .......czekam na konkrety jesteśmy Najbardziej kreatywnym Narodem Świata ...czas pokazać na co Nas stać , dużo ludzi pokazuję ale brak im konkretnego wsparcia Największego Inwestora -Państwa ....takie zasilenie jest inwestycją w przyszłość dla ludzi i kraju .... jeśli człowiek coś osiągnie automatycznie osiąga to też Kraj! Precz z PO-PSL darmozjadami!
Wilk204 / 31.179.221.* / 2016-01-14 14:04
"Najbardziej kreatywny naród świata" - rozumiem, że to taka figura retoryczna. Skoro jesteśmy tak wspaniali, to dlaczego "Polska jest w ruinie"? Znam wymijającą odpowiedź na to pytanie, dlatego zadam jeszcze jedno; dlaczego tak światły, potężny i najlepszy naród świata dał się zniewolić politykom, "zdrajcom" i "złodziejom"? Dlaczego Polska przegrała wojnę i popadła w prawdziwą ruinę, a Niemcy mimo, że przegrali, to i tak wygrali? Czy to zasługa tego wielkiego narodu, o którym piszesz? Wielkość trzeba pokazać, a nie ciągle o niej gadać...
ja997 / 128.127.27.* / 2016-01-14 13:10
wreszcie ktos gada z sensem. ten rzad jest najlepszym od czasow Pilsudskiego!!!
Wincent431 / 79.184.167.* / 2016-01-14 13:10
Gdzie ta wprawiona w osłupienie Ameryka. Jakiś link do amerykańskiej strony, artykułu?
krecik80zg / 87.105.154.* / 2016-01-14 13:10
tak, nie ma się co śmiać! Druga Dolina Krzemowa na świecie! Co prawda system kształcenia jest beznadziejny, dalej uniwerki są pełne pedagogów, za bardzo nie wiadomo czy będą gimnazja, od którego roku życia gdzie posłać dziecko do szkoły, wreszcie w samej szkole nie uczy się myślenia logicznego tylko testowego, ale co tam jak Jarek sobie wymyślił, że ma być Dolina Krzemowa to będzie! Swoją drogą, że Jarek nie ma konta w banku, prawa jazdy i pewnie pisze jeszcze na maszynie lub na kartce :-)
megi665 / 195.238.227.* / 2016-01-14 13:08
I bardzo dobrze bo patenty polskich studentów i uczonych którzy dostawali pieniądze z UE w ramach programu Innowacyjna Gospodarka wylądowały w Biurze Patentowym na zakurzone miejsce na regale, a dlaczego ?.....bo nie było firm, przedsiębiorstw aby wdrożyć rozwiązania techniczne czy chętnych wyprodukować i rozreklamować opatentowany produkt. Nawet nie wiecie jak bardzo marnuje się nasza myśl techniczna!!!!! Brawo Morawiecki takich ludzi nam trzeba!!!!
amer / 83.21.42.* / 2016-01-14 13:08
chce byc mrowka normalnie zyc chodzic do pracy miec ciepla wode itd zadnych zmian
KALI36 / 194.242.62.* / 2016-01-14 13:07
Ludzie ogarnijcie się. Zaślepia was furia. Jestem przeciwniczką PIS. Byłam na marszach KOD. Nie podobają mi się zmiany które PIS robi w naszym kraju ale..... ten pomysł jest naprawdę spoko. Jedyne co mnie martwi to to że to są tylko czcze obietnice. :-( Sam pomysł świetny, jakby to ode mnie zależało zainwestowałabym w grafen. Pozdro
KALI36 / 194.242.62.* / 2016-01-14 13:07
Ludzie ogarnijcie się. Zaślepia was furia. Jestem przeciwniczką PIS. Byłam na marszach KOD. Nie podobają mi się zmiany które PIS robi w naszym kraju ale..... ten pomysł jest naprawdę spoko. Jedyne co mnie martwi to to że to są tylko czcze obietnice. :-( Sam pomysł świetny, jakby to ode mnie zależało zainwestowałabym w grafen. Pozdro

Najnowsze wpisy