Forum Polityka, aktualnościKraj

Matka półrocznej Magdy z Sosnowca aresztowana

Matka półrocznej Magdy z Sosnowca aresztowana

Wyświetlaj:
wkur.... ojciec dwójki dzieci / 195.14.4.* / 2012-02-07 13:52
Każdy normalny człowiek zadzwonił by na pogotowie,biegał po sąsiadach albo z dzieckiem na ręku biegl do szpitala a nie zakopywal malęństwo pod murem jakiś ruin!!!!!! I za to grozi jej do 5 lat!! Dla mnie nie ma wytłumaczenia na takie postępowanie. Zwierzę w ludzkiej skórze. Życzę ci najwyższej możliwej kary i "odpowiedniego" towarzystwa w celi:(
(???) / 81.190.72.* / 2012-02-07 12:01

Rutkowski przeszkadzał w śledztwie i działał niezgodnie z prawem,


Po prostu za szybko skrócił okres dochodzenia niewyjaśnionej sprawy.
Zaś matka przebywa teraz w areszcie wraz z dwiema "osadzonymi" . Ciekawe ,co w ten sposób "wyciągną" od niej.
ANGORA 69 / 88.199.162.* / 2012-02-06 08:22
Na pewno coś tu jest nie tak. Ale moze byla przez cale pół roku sama z malym dzieckiem dziadkowie nie koniecznie jej pomagali, ojca całymi dniami nie było, szukala pracy czyli i pieniedzy musialo brakować.
To wszystko plus niedojrzałość moglo w mniej wywwolać atak złości agresji i wtedy nie wiem rzucila tym dzieckiem, czymś udzerzylo czy udusila poduszką....
Coś tam bylo nie tak i dlatego tak panicznie starala sie to ukryć...
tup / 94.245.218.* / 2012-02-29 21:35
To nie jest tłumaczenie,ja sama mam dwoje malutkich dzieci i jestem z nimi sama cały boży dzień,mąż pracuje i wraca pózno pomocy od dziadków też nie mam bo mieszkamy za granicą nieraz mam wszystkiego dość ale atak złośći można wyładować na rzuceniu talerzem a nie dzieckiem,,,,
raspunkaplkm / 188.47.29.* / 2012-02-06 22:25
Nie tłumaczcie jej juz... skoro nawet to byl wypadek to dlaczego opowiadala o tym porwaniu dlaczego nie wezwala pomocy.... sama ma polrocznego synka i nie mam nawet kapki zrozumienia dla tego potwora...
ANGORA 69 / 88.199.162.* / 2012-02-06 09:26
No wlaśnie, dlatego zamiast oceniac spróbujmy zrozumieć tę dzewczynę.
Ona i tak juz namacila sobie w życiu mocno i na długo.
Będzie życia z tym piętnem . Przestala kontrolować swoje emocje, swoje życie i gdziekolwiek się spojzy wszyscy ja oceniają....
dziewczynazzaściany / 2012-02-06 09:06
Historia faktycznie jest trochę dziwna i mało spójna, ale nie ma co osądzać, póki nie będzie sekcji zwłok i nie będzie niezbitych dowodów na to, co sie wydarzyło. Łatwo nam wygłaszać moralizatorskie teksty i wydawać osądy, ze matka była zła, że była sama, na jakiej podstawie to robimy ?? i czy sami też lubimy jak nas pochopnie oceniają inni??
sosnowiec / 87.205.158.* / 2012-02-06 00:26
nie mieści mi się to w głowie, ciągle śledzę to co się dzieje i czekam na finał tej sprawy. Jestem przekonana, że ona kłamie przecież to co ona mówi i ten jej mąż to sie kupy nie trzyma.Ciekawe jak daleko jeszcze zajda w te kłamstwo mam nadzieje,że juz niedługo sie wszystko wyjaśni.Kto kapie dziecko i wychodzi z nim na spacer,ze niby była w kaftaniku a potem że w kocyku kocyk sliski i wypadła...KŁAMIĘ no ale to jest tylko moje zdanie na ten temat.Żal tylko tej malutkiej,sama mam dziecko i nie moge poprostu tego pojąć ;(
Sandraaaaa / 79.162.230.* / 2012-02-05 21:58
... bo matka w takim wypadku wezwala by jak najszybciej pomoc... nie broncie jej... powinni ja zamknac albo zrobic jej to samo co ona temu aniolkowi.... na ten 30 stopniowy mróz z tym potworem...
gośik / 62.87.237.* / 2012-02-05 18:44
tą historie co opowiada matka , to na pewno jest kłamstwem .jak by tak było to ty wezwała pomoc albo co kolwiek anie zakopała zwłoki małej madzi ,za te kłamstwa i ze zakopala madzie powinna zgnic w więzieniu
sylwiarudi / 89.77.218.* / 2012-02-05 16:17
Jak dla mnie to wogole jest dziwna historia dziecko wypada matce z rąk a ona zamiast mu pomoc to wywozi je do upuszczonego budynku i zostawia ,potrafiła wymyslic historie z porwaniem a nie potrafiła wezwac pogotowia ,poza tym dzieci nie umieraja od upadku no chyba ze mamusie im w tym pomagaja!
ARMIA BOGA / 79.185.173.* / 2012-02-05 10:24
A jeżeli się okaże że to nie ona a ktoś z rodziny spowodował nieumyślne zabójstwo, a Katarzyna Waśniewska go kryje mówiąc nieprawdę . Jeszcze trochę za wcześnie na wyciąganie pochopnych wniosków i rozdzieranie skóry na niedźwiedziu. Rutkowski już nie raz się mylił. A nielegalne przesłuchanie ukrytą kamerą , obecność w domu ludzi w kominiarkach i straszenie świadkami stojącymi za ścianą to wymuszanie zeznań na wystraszonej kobiecie. Prywatna armia Rutkowskiego szaleje po Polsce.

http://www.gorlice24.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3775:detektyw-rutkowski-w-akcji-glimar-odbity&catid=8:goracy-temat&Itemid=29
(@) / 89.79.218.* / 2012-02-05 16:27

A nielegalne przesłuchanie
ukrytą kamerą , obecność w domu ludzi w kominiarkach i straszenie świadkami

A angażowanie policji w poszukiwaniu rzekomo porwanego dziecka za pieniądze podatników ( setki tysięcy złotych) to pikuś ?... To babsko wodziło za nos całą Polskę a ty ją bronisz i szukasz usprawiedliwienia dla niej ? ......
A z Sosnowca / 83.220.97.* / 2012-02-05 08:21
Uważam że postawienie zarzutów o nieumyślne spowodowanie śmierci to za mało dla tej matki, a gdzie utrudnianie śledztwa, fałszywe składanie zeznań i zbestrzeszczenie ciała dziecka. Według mnie otwierają kolejne drzwi dla matek które w tak okrutny sposób będą postępować, przecież co im grozi tylko 3m-ce do 5 kat. KPINA !!!

Najnowsze wpisy