Forum Polityka, aktualnościKraj

Mazury: Tragiczny bilans burzy, są ofiary

Mazury: Tragiczny bilans burzy, są ofiary

Money.pl / 2007-08-22 12:05
Komentarze do wiadomości: Mazury: Tragiczny bilans burzy, są ofiary.
Wyświetlaj:
Wapniak / 83.7.77.* / 2007-08-22 12:05
Jak zwykle, głupota i brak wiedzy wystawia prędzej czy poźniej swój rachunek...
jurcyś / 83.19.99.* / 2007-08-22 12:40
W zupełności się zgadzam i tylko dodam jedno , że umiejętności żeglarskie są bardzo mizerne.Pływam po Mazurach od 30 lat, przeżyłem nie jeden biały szkwał.Nigdy nie uszkodziłem jachtu ani nikt z załogi nie wypadł mi za burtę.A przeprowadziłem 52 rejsy dla dzieci i młodzieży.Więcej szacunku dla WODY.
greg15 / 83.30.94.* / 2007-09-01 14:14
Witam, czytam i potwierdzam opinie KAMILA.K , MALU i MrMatus nie jestem żeglarzem ale to co zobaczyłem w GIŻYCKU tego nie zapomnę do końca życia to była chwila , czarne niebo piasek w ustach i oczach to była chwila ,obserwowaliśmy to z lądu mieliśmy iść popływać nie zdążyliśmy ,daje głowe że takich chwalipiętów jest więcej OBYŚ tego w życiu nie DOZNAŁ
Kamila K. z Grudziądza / 89.238.18.* / 2007-08-27 20:37
Łączmy się w bólu rodzin ofiar tej tragedii. Na nic się zdadzą Wasze dobre czy złe wyniku w żeglowaniu. Nie to jest teraz najważniejsze. Ale życzę Wam kolejnych lat spokojnego żeglowania. Pozdrawiam.
malu / 195.42.249.* / 2007-08-22 16:18
Panie Jurcyś-chwalipięto!
Pływam po Mazurach od 17 lat, przeprowadziłem tylko około 20 rejsów i MIAŁEM SZCZĘŚCIE, że nie doświadczyłem takiej pogody w środku słonecznego dnia. Ciekawe, czy Pan znalazł się kiedyś na środku jeziora przy szkwale 130km/h? Ciekawe jak by Panu WTEDY poszło i czy byłby Pan tak przemądrzały jak teraz. Ja przeżyłem jako kapitan 2 burze (na Niegocinie i Mamrach, bez silnika, którym mógłbym ściągnąć łódkę podczas przedburzowej flauty) i mimo pewnego doświadczenia wcale nie byo mi do śmiechu.

Łatwo się stuka z w klawiaturę siedząc w na ciepłym fotelu. 40 przewróconych łódek (i to pod koniec sezonu) to nie świadectwo ewidentnej brawury czy głupoty. Trochę szacunku.
MrMetus / 83.26.95.* / 2007-08-23 10:02
Ja równiez się nie zgadzam!! pływam już kilka lat i DZIĘKUJĘ BOGU, że nie musiałem czegoś takiego doświadczać. Również uważam, że gdyby przewróciło się 10 łódek to można nazwać to brakiem umiejętności... ale nie 40.. Przecież łamały się nawet maszty! ba.. powaliło nawet wielki mocny słup ORLEN.. to nie żarty!

Najnowsze wpisy