Forum Forum finansoweBanki

mBank - nie wierz facetowi przebranemu za księdza....

mBank - nie wierz facetowi przebranemu za księdza....

awork / 2007-10-03 16:21
Powiem wam, że na prawdę cenię sobie mBank, bo w sumie ma parę opcji, płacić nie trzeba i w ogóle ma fajne logo..
Chyba za logo lubię ich najbardziej hehe.

Ale jak ja nienawidzę, jak te wszystkie cholerne banki ! - i w tym mój ukochany mBank z kwiatkiem - oszukują, trąbiąc w reklamach jakieś mega pier***oły!
Widzę spot w tv:
mBank oferuje kartę do eKnota BEZ OPŁAT za wypłacanie gotówy za granicą. "ale nie wierz facetowi przebranemu za księdza..."
Dobrze, że chociaż się zdobyli na sarkastyczne wyartykułowanie prawdy na sam koniec.

Myślę sobie -zajefajnie! akurat przychodzi mi gdzieś pojechać, to biorę delfinka ze sobą.
Wchodzę na stronę mBanku, szukam opłat i prowizji [ zgodnie z zasadą optymisty z bagażem doświadczeń sprawdzam zawsze u źródła].

A tam stoi w cenniku:
Prowizja od wypłaty gotówki za granicą** 0 zł

Nie wierzę!

ale dwie magiczne gwiazdki niepokoją...
**W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki dokonanych za granicą w walucie innej niż waluta rozliczeniowa, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości do 2% wartości transakcji

O dzięki ci, mBanku za tą szczególną hojność!
Jak super, że nie pobierasz prowizji, pobierając jedynie prowizję!

Mam wrażenie, że bankowcy wychodzą z założenia, że przeciętny Polak ma jakieś 80 IQ...
Wyświetlaj:
varian.555 / 83.5.253.* / 2007-11-02 12:11
Ja osobiście nie lubię akurat tych nowych reklam, ale podoba mi się sama strategia dystansowania się do swoich reklam (ja tu tylko gram, przekonać musicie sie sami). Dla mnie bardzo miła odmiana po n-tej krainie miodem płynącej, uśmiechniętej rodzinki.

W ogóle reklamy mBanku wywołały bardzo pozytywne emocje. Przykład? Na profeo.pl reklama dostała niezłe recenzje:

http://www.profeo.pl/board/topic/1327/nie_musisz_wierzyc_reklamom.html

i paradoksalnie tam nie ma poglądu, że oferta faktyczna rozmija się z komunikowaną...
rotkiw3 / 83.19.119.* / 2007-11-08 10:15

Ja osobiście nie lubię akurat tych nowych reklam, ale podoba mi się sama strategia
dystansowania się do swoich reklam (ja tu tylko gram, przekonać musicie sie sami). Dla
mnie bardzo miła odmiana po n-tej krainie miodem płynącej, uśmiechniętej rodzinki.

W ogóle reklamy mBanku wywołały bardzo pozytywne emocje. Przykład? Na profeo.pl reklama
dostała niezłe recenzje:

http://www.profeo.pl/board/topic/1327/nie_musisz_wierzyc_reklamom.html

i paradoksalnie tam nie ma poglądu, że oferta faktyczna rozmija się z komunikowaną...

Zgadzam się z varian.555 Ostatnio zainteresowałem się mBankiem właśnie ze względu na ciekawe reklamy. MOim zdaniem ta z księdzem jest bardzo udana, i zachęca do wgłębienia się w ich ofertę...i dzięki za link do Profeo.pl, swoją drogą bardzo ciekawy serwis i widać, że tworzą go prawdziwi specjaliści...
loljkahd / 193.41.230.* / 2007-11-01 22:18
No tak oczywiście nie pasuje! W PKO musze zapłacić pomimo opłaty za przewalutowanie transakcji którą defacto pobiera VISA około, 15zł za samo wyciągmiecie. Klasycznie zawsze trzeba sie do czegoś przypier***. Polaczki
lukasz25 / 87.206.183.* / 2007-10-13 14:14
ale dwie magiczne gwiazdki niepokoją...
**W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki dokonanych za granicą w walucie
innej niż waluta rozliczeniowa, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie
transakcji w wysokości do 2% wartości transakcji


Jeśli masz ror walutowy i do niego kartę wydaną to sprawa tak wygląda:
- jesteś w Niemczech a masz roro walutowy prowadzony w euro to w euro za 0 zł wypłacasz
- jesteś w Anglii a masz roro walutowy prowadzony w euro to w funtacg wypłacasz nie za 0 zł
inwestor1973 / 2007-10-03 16:28
uwaga inwestorzy, i gracze giełdowi
chciałbym wszystkich przestrzec przez korzystaniem z usług biura maklerskiego BRE Banku
ich system internetowy działa bardzo błędnie i często sie zawiesza lub pokazuje nieaktualne notowania giełdowe

system bre potrafi z twojego jednego zlecenia zrobić dwa i to niby złożone w ciągu 2 sekund
a odrzuca zlecenie złożone 14 sekund po wcześniejszym...

jeżeli ktoś sie zastanawia nad wyborem biura maklerskiego dla siebie stanowczo doradzam BRE bank

dla zainteresowanych mogę podesłać screeny "poprawnego " działania systemu

jeżeli macie jakieś złe wspomnienia z współpracy z tym biurem maklerkim wpisujcie się

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: