Forum Forum finansoweInne

mBank naciągał klientów. "Nabici" mają dostać zwrot pieniędzy

mBank naciągał klientów. "Nabici" mają dostać zwrot pieniędzy

Wyświetlaj:
zerro / 178.37.169.* / 2014-05-01 07:59
BANKSTERZY; kiedyś wspierali kredytami gospodarkę (banki były polskie) teraz doją ją niesłychanie ponieważ nie w interesie obcych banków leży rozwój polskiej gospodarki. Proste? a Tuzy solidarnościowe przy korytach udają że tego nie widzą. Trybunał Stanu to jedyne rozwiązanie dla takich władców...
qui / 62.69.227.* / 2014-04-30 22:23
Byłem kiedyś klientem mBanku, odszedłem z różnych względów, teraz się do mnie prawie codziennie dobijają chcąc mi wcisnąć kartę kredytową lub kredyt, ale takie informacje jak ta oraz opinie znajomych o tym banku skutecznie wybijają mi to z głowy. W Polsce zarządzający takimi instytucjami chyba jeszcze nie zrozumieli, że taka informacja puszczona w obieg prowadzi do eliminowania banku z rynku. Przecież wszyscy widzą, że jest pięknie w momencie podpisywania umowy, a potem już tylko dojenie, choćby po sądach i po trupach.
jurass / 109.241.194.* / 2014-04-30 19:28
w marcu ubiegłego roku Mbank wisiał nabitym ponad 17mln zł. Teraz z odsetkami i kolejnymi nadpłatami to będzie około 30mln tylko dla tych 1247 klientów.
Jak dołączą się kolejni pokrzywdzeni to szefostwo Mbanku nie weźmie premii przez kilka lat.
klyent ze stolycy / 88.128.80.* / 2014-04-30 19:09
mBank robi też "numery" na swoich kartach kredytowych, choć nie mniejsze niż inne banki, to zdecydowanie mniej wyrafinowane
S&P / 77.97.242.* / 2014-04-30 19:05
To samo było z oprocentowaniem lokat – każda obniżka była okazją do natychmiastowego obniżenia oprocentowania, a podwyżka była ignorowana albo skutkowała niewielką zwyżką, przy czym obniżki oprocentowania depozytów były znacząco większe niż podwyżki – jak to trafnie ujęto w artykule: działanie Banku było niezgodne z dobrymi obyczajami i naruszało interesy klientów banku.

Teraz nawet za dopłatą nie trzymam pieniędzy w mBanku.
Wolę nawet mieć nieco niższą lokatę w innym. Niech mBank nauczy się szacunku do klientów.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: