Forum Forum finansoweKonta

mBank nie potrafi zrealizowac przelewu tak jak kiedyś

mBank nie potrafi zrealizowac przelewu tak jak kiedyś

michal_82 / 62.179.0.* / 2009-05-04 13:51
złożyłem zlecenie przez mbank na wykupienie jednostek funduszy. Zlecenie opóźnilo się o 2 dni ze wzgledu na brak pieniędzy na koncie depozytariusza. Wyobraźcie sobie ze mbank mimo że przyznał się do ksiegowania wychodzacego jeszcze tego samego dnia nie był w stanie zamknąć sesji tego przelewu przez 2 dni (odpowiedź z reklamacji). Naturalnie niby wszsytko jest w porzadku bo przelewy realizuja najpóźniej następnego dnia.
Jednak wyraźnie widac ze zaczyna im coś szwankować, najpierw kredyty teraz obniżenie jakości uslug.
Wyświetlaj:
jareeq / 2009-05-04 14:18
też tak miałem - przelew wlekł się cały dzień a oni nie potrafili poweidziec dlaczego. w tych drobnych rzeczach zaczynaja dawac ciała. Pewnie uwazaja ze czy tak czy tak mieszcza sie w granicach określonych regulaminem.
Radze nie robic przelewów na których ci zależy przez mBank tuż przed południem bo nie dojdą w ten sam dzień
kk_1 / 87.99.106.* / 2009-05-06 07:09
mBank znany jest z tego ze kombinuje, przecież to czesć bre. przelewu zrobić szybko też nie potrafią - robiłem przelew do boś - szedł 2 dni od rana pierwszego dnia do popołudnia drugiego dnia też wszystko zgodnie z regulaminem. pewnie ładują sobie naszą kase na lokaty nocne.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: