Forum Polityka, aktualnościŚwiat

McCain chce wyrzucić Rosję z G8

McCain chce wyrzucić Rosję z G8

Money.pl / 2008-07-28 08:58
Komentarze do wiadomości: McCain chce wyrzucić Rosję z G8.
Wyświetlaj:
absurd / 83.11.55.* / 2008-07-28 17:08
nadchodzą czasy, kiedy to nie ameryka grac bedzie pierwsze skrzypce na swiecie

i jest to oczywiste, dla elit amerykańskich

mówienie ze rosja ma postepowac jak jej ameryka zagra, jest mówieniem pod publiczke, niczym wiecej

mowa o demokracji, jest zwyczajnym wytrychem manipulacyjnym, dla dlaszego manipulowania juz zmaniulowanych

nie ma demokracji w usa, chociaz to co tam jest władze, media i inne mieszacze umysłów nazywaja demokracją

nie wiem jak nazywa sie , porzadek/ustrój usa, ale jest to cos co powoli przeistacza sie w jakąs totalna iwigilacje, obywateli

oczywiście nie jest demokratyczna rosja, ba rosja nie budzi zaufania

ale alergiczne reakcje, nie pasuja politykom, jezeli sa pokazywane, to albo, jest to teatr dla mas, albo efekt jakiejs choroby polityka(niezrównowazenie, zyczeniowe widzenie swiata, ect)

usa, rosja sa na siebie skazane w przyszłym swiecie, wbrew wszystki niby róznicom, reprezentuja ten sam porzadek cywilizacyjny, rosja nie podporządkuje sobie usa, usa nie podporzadkuje sobie rosji, ale obydwa moga zostac w przyszłosci podporządkowane, przyszłym wielkim tego swiata
mam na mysli chiny przedewszystkim,

dla wielu to co pisze, jest "smiechu warte" , w gruncie , i ja chciałbym aby było to warte smiechu
studentMIM / 2008-07-28 08:58 / Tysiącznik na forum
Rosja nie jest jedną z 8 największych gospodarek świata i nie jest też już takim mocarstwem, jak wcześniej. Jaki jest więc sens ją dalej wyróżniać?
Tom & Jerry / 79.188.238.* / 2008-07-28 11:25
za Afganistan i Czeczenię a teraz za Abchazję i Gruzję. Trzeba ich wypie....r....dolić z każdego greminum.
A rozjechanych gąsienicami czołgów 14 Litwinów w Wilnie w 1991r. To przecież najwięksi terroryści na świecie.

Budapeszt
Praga

Najnowsze wpisy