Forum Polityka, aktualnościKraj

MEN wyśle uczniów na obowiązkowe korepetycje

MEN wyśle uczniów na obowiązkowe korepetycje

Wyświetlaj:
BRETT / 77.115.102.* / 2008-09-12 21:48
JA TEŻ UWAŻAM , ŻE TO NIE JEST DOBRY POMYSŁ. NAUCZYCIELE WYKORZYSTAJĄ FAKT DODATKOWYCH GODZIN I ZAMIAST KOREPETYCJI NA TYCH LEKCJACH BĘDĄ NADRABIAĆ NIEZREALIZOWANY W TERMINIE PLAN OBOWIĄZKOWY.
micccoooooo / 217.153.63.* / 2008-09-12 09:36
W MEN pracuja chyba jacys umyslowo sprawni inaczej! Przeciez jesli nauczyciel nie potrafi zainteresowac dziecka i nauczyc go na lekcjach "planowych" to tym bardziej nie zainteresuje i nie nauczy na lekcjach specjalnych, ktore beda szczegolnie niechetnie traktowane przez uczniow.
Inny Ja / 217.153.235.* / 2008-09-12 08:28
To nie są pieniadze Ministerstwa tylko podatników, którzy i tak już na szkołę płacą. Uważam, że jest to próba ukrytej podwyżki płac nauczycieli. Z pktu widzenia ucznia. Jeżeli płaci Panstwo a nie rodzice to... to jeden "ch..." i tak mi to wisi

Były uczeń
tatazzz / 2008-09-11 23:45 / Bywalec forum
Dodatkowe lekcje to nowa kasa dla nauczycieli.Czego natomiast będą uczyć dzieciaków na normalnych lekcjach.Już od małego polski obywatel jest tłamszony po to aby zasilić armie bezrobotnych .
dareg / 89.74.9.* / 2008-09-11 08:13
tuskomatoły jak zawsze na nowo dokrywaja amerykę - od kilku lat w większości szkół odbywają się tzw. zajęcia wyrównawcze realizowane po lekcjach m.in. w ramach kółek zainteresowań. I jest to bezpłatne. I nie dotyczy tylko polskiego i matematyki.

Najnowsze wpisy