Forum Forum inwestycyjneForex

Merkel skomentowała kurs eurodolara. Co ze złotym?

Merkel skomentowała kurs eurodolara. Co ze złotym?

Wyświetlaj:
jan_marcin / 89.78.44.* / 2013-02-24 15:59
Dolar się będzie umacniał, przynajmniej tak można wnioskować po tekście tutaj - http://kursdolara.eu/
JA KOLEJNY / 212.244.241.* / 2013-02-22 12:54
OJ PANIE NAIWNY PANIE.
forex123 / 2013-02-21 09:17
racje to masz gosciu, ale tak juz jest swiatem rzadzi kasa ici co ja maja to oni ustalaja kurs nie rynek. statystyki indeksy wskazniki zawsze mozna tak podac jak bedzie pasowac , srednio pies i człowiek ma trzy nogi
JA KOLEJNY / 212.244.241.* / 2013-02-22 12:59
ALE SIUPY! GENIALNE ODKRYCIE!!!
RZECZYWIŚCIE - ŚREDNIO PIES I CZŁOWIEK MA TRZY NOGI ,
TyLe lat plątam sie po tym świecie ,a nie wiedziałem o tym,
Temida500 / 212.67.158.* / 2013-02-21 08:25
Swołocz zasiadająca w R.P.P. to wstawione marionetki przez agentów bankstero syjonisto faszystów żerujących na lichwie z do drukowanego pieniądza. Lichwa ta to jest dodatkowe opodatkowanie i zniewolenie Goi na rzecz bankstero faszystów dążących do wprowadzenia Nev Order. Panie Palenciuk jest pan sługusem tej swołoczy mającym za zadanie sianie dezinformacji wśród naiwniaków złapanych na piramidę finansową FOREX. W tej piramidzie wygrywają tylko bankstero faszyści i niespełna jeden procent naiwniaków.
Zna pan powiedzenie które jest twierdzeniem na forexie i giełdzie ,że większość uczestników gry nigdy nie może mieć racji bo racje ma organizator szwindlu grając przeciwnie do naiwniaków. Ma on przewagę finansową medialną ,i dostęp do rzeczywistego obrazu zawartych pozycji w piramidzie, a pan jest jego naganiaczem stymulującym zafałszowany obraz rynku.
Zagraj pan w tych piramidach finansowych i pochwal się ,czy ograłeś syjonistyczną swołocz, a nie żyjesz pan z klepania dezinformacji która ma ogłupić złapanego w sidła piramidy naiwniaka.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy