Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Merkel twierdzi, że idea upamiętnienie wypędzeń jest bliska realizacji

Merkel twierdzi, że idea upamiętnienie wypędzeń jest bliska realizacji

Wyświetlaj:
zizou707 / 79.191.94.* / 2012-10-21 00:07
czysta prawda, tak jak postąpili po I tak postępują i teraz, tylko minęło o wiele więcej czasu i robią to metodą "małych kroczków", a główna rola jaką odgrywają w UE tylko im pomaga, no i ofc postawa naszych wspaniałych przywódców z premierem na czele.
zizou707 / 79.191.94.* / 2012-10-21 00:09
chodziło mi o I wojnę, zjadłem wyraz
Dyplomata877 / 87.96.11.* / 2012-10-16 09:43
Gdzie jest reakcja polskich władz ? Wielka ,,przyjaciółka" Tuska wystawiła na niego swój gruby tyłek. W 1932 r. Niemcy w demokratycznych wyborach wybrali partię NSDAP i wszystko co się działo później to konsekwencja tego wyboru. Merkel powinna siedzieć cicho. Już we wrześniu 1939 r. nastąpiły pierwsze wysiedlenia Polaków z miast Pomorza Gdańskiego. Co ona pieprzy ? Ja uważam że powstanie tego ,,muzeum" to pierwszy krok do rewizjonizmu. Widać co siedzi w głowach niektórych niemieckich polityków. Te pomysły trzeba otwarcie krytykować. Mamy do tego prawo ponieważ jesteśmy potomkami ofiar II wojny światowej. Każda polska rodzina w jakiś sposób ucierpiała na skutek II wojny. Merkel gada jak Goebbels - to jest skandal !!! Niemcy nie nadają się na ,,lidera" UE wbrew temu co mówił Sikorski bo są ,,ukrytymi rewizjonistami" II wojny. Jak taka kobieta może być uważana za lidera UE ?

Najnowsze wpisy