Metlik w glowie.

juliet / 213.192.96.* / 2007-08-12 21:46
Witam,

Na konto w mBanku czekalam prawie 3tyg i kiedy w koncu mam do niego dostep kompletnie nie wiem w obecnej sytuacji na co polozyc .A wolnej gotowki mam 120tys zlotych.Za taka sume moge kupic apartament w Malezji w pelni wyposazony lub za 30tys dzialke na Kaszubach.Pierwsza opcja z pewnoscia przyniesie wiekszy zysk,druga mniejszy,ale inwestycje w nieruchomosci to obecnie najpewniejsza forma zarobku.Pytanie co Panowie o tym mysla,a jesli fundusze to jakie?Myslalam wczesniej i o Bph Dynamicznych i o Pzu Mis,jednak teraz nie jestem pewna,moze zamiast akcyjnych w stabilne?Z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam
Wyświetlaj:
adam_gielda / 2007-08-13 00:59 / Bywalec forum
ja bym spieprzał z tego kraju. ale to moja opinia.
juliet / 213.192.96.* / 2007-08-13 11:48
dokladnie z tym,ze ja juz od dawna nie widze w Polsce perspektyw,a liczac ,ze cos sie zmieni na lepsze stracilam pieniadze i czas.
adam_gielda / 2007-08-13 20:03 / Bywalec forum
no wlasnie.ja przy pierwszej okazji tez sie zmywam. jeszcze sie okaże ze bedzie trzeba prosic o azyl polityczny w normalnym kraju. bo tu sie robi lekki faszyzm. bezwzględnosc i kłamstwa prosto w oczy - oto na co pozawlają politykom polacy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy