Forum Forum podatkoweInne

Miała być obniżka, czy będzie podwyżka?

Miała być obniżka, czy będzie podwyżka?

marko / .* / 2003-09-11 20:07
Komentarze do wiadomości: Miała być obniżka, czy będzie podwyżka?.
Wyświetlaj:
kazel / .* / 2003-09-12 09:10
A już myślałem, że "ktoś" w tym kraju zaczyna rozsądnie myśleć i podejmowac trafne decyzje. Przecież jest sprawą oczywistą, że obniżenie podatkow na towary wytwarzane w kraju, spowoduje wzrost sprzedaży, co pociąga za sobą zwiększenie produkcji i co chyba najważniejsze daje nowe miejsca pracy.Wydaje się jednak, że Nasz rząd stać na utrzymywanie powiększającej się liczby bezrobotnych oraz zwiększanie zysków Przemytnikom spirytusu, bo tylko ta grupa osób skorzysta na podwyższeniu podatku.Chory kraj, chorzy ludzie :(
W. / .* / 2003-09-12 08:07
To jakaś paranoja - czy ktoś to może wytłumaczyć
carolina / .* / 2003-09-11 22:54
Jak ktos mogl uwierzyc, ze tepy aparatczyk moze wymyslec cos madrzejszego niz obdzieranie ludzi ze wszystkiego ( wariant optymistyczny), W wariancie pesymistycznym jest to celowe dzialanie majace doprowadzic do dalszego upadku polskie firmy i wystawic je na nieuchronna przegrana z zachodnioeuropejskimi. Ten rzad jest jak rzad Buzka, ktory z miesiaca na miesiac pograzal kraj w coraz wiekszym bagnie a SLD z zimna krwia czekala majac nadzieje na uzyskanie samodzielnie absolutnej wiekszosci w Sejmie. Jest to metoda na zawlaszczenie panstwa przez zlodziei i gangsterow z SLD do spolki z Firmami z Unii Europejskiej. Np. browary juz moga sie przygotowywac do zamkniecia. Wszyscy sa bardzo dumni, ze Kolodko obnizyl akcyze na wodke i dochody wzrosly. To prawda, ale wczesniej bandyci z dwoch kolejnych rzadow wykanczali Polmosy windujac akcyze w gore i zachecajac tym samym do bimbrownictwa i przemytu ze Wschodu. Polmosy byly w coraz gorszym stanie, bez zyskow, wiec zostaly tanio kupione przez zachodnich tzw. inwestorow ( o to chodzilo--- o tanie sprzedanie --- tym trudniejsze im wieksze zyski Polmosow pred sprzedaza). Jak juz kupili co chcieli, to obnizono akcyze aby zwiekszyc sprzedaz i tym samym zyski -- ale juz tzw. inwestorow. Naiwny, kto mysli, ze geniusz Kolodki przywiodl go do tego pomyslu. jedyna droga do rozwoju krajowego przemyslu i obnizenia bezrobocia jest podniesienie ( i to znaczne ) cel i obnizenie podatkow ( nie jest to moj pomysl--- tak zrobil amerykanski prezydent Harding na poczatku 20 wieku). My robimy dokladnie odwrotnie, a po przystapieniu do Unii wiekszosc cel zniknie--- i o to od dawna chodzi--- o wykonczenie tego, co polskie i zastapienie przez zachodnie.
Tomek / .* / 2003-09-12 15:19
Do caroliny,Kurde, a myślałem, że tylko ja tak myślę...........Pozdrawiam serdecznie.
sadzik / .* / 2003-09-12 08:32
i pewnie dzieki temu staniemy sie potega gospodarcza rowna amerykansiej, tak? heh.. smiechu warte..
szary człowiek / .* / 2003-09-11 21:08
jakoś mnie to wcale nie dziwi- jestem chyba naiwny myśląc że w polsce może się kiedyś żyć lepiej- (zaorać to bagno).
marko / .* / 2003-09-11 20:07
no i co obiecuja obiecuja a i tak h*** robia! SLD to banda nierobow, kazdy kazdemu pomaga, i coraz to nowe zwiazki kolezenskie sie tworza, to sie musi skonczyc

Najnowsze wpisy