Forum Forum prawneCywilne

miałam wypadek

miałam wypadek

zuzannnaa / 87.96.19.* / 2008-03-23 16:01

miałam wypadek kolegi samochodem z mojej winy[jednak nieumyślnie],czy ma prawne podstawy żądac abm oddał mu pieniądze[u ubezpieczyciela złożył pismo że jechałem za jego zgodą
Wyświetlaj:
Młody Rentier / 2008-03-24 19:08 / Bywalec forum
a ty jestes ona, on czy ono?? miałam, jechałem???????? bez okreslenia plci nie mozna udzielic porady:)


oddał mu pieniądze

o jakie pieniadze chodzi?? musisz opisac stan faktyczny bo nie jestem jasnowidzem.
Zuzannnaa / 91.94.186.* / 2008-03-25 18:35
Jestem kobietą, ale przed chwilą pisał mój mąż stąd ta rozbieżnośc. Ów kolega skierował sprawę do Sądu Cywilnego o Nakaz zapłatyo 4,5 tys złotych(według niego wartośc rynkowa) choc nie ma żadnej opinii rzeczoznwacy co do wartości tego pojazdu.
I otrzymałam taki nakaz zapłaty wydany przez asesora sądowego. i tu mama pytanie jak poprawnie napisac sprzeciw od nakazu, co powinien zawierac i jakie ma szanse na otrzymanie wyżej wymienionej kwoty?
Młody Rentier / 2008-03-27 10:54 / Bywalec forum
sprzeciw od nakazu musisz napisac na formularzu (mozna go pobrac ze strony sądu lub MS). Po wniesieniu poprawnie sprzeciwu nakaz upadnie i sprawa zostanei przekazana do zwykłego rozpoznania. A w uzasadnieniu musisz po prostu zbijac wszelkie argumenty podane przez tego który wniósł przeciwko tobie o wydanie nakazu zapłaty.

Najnowsze wpisy