Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Miałeś złe doświadczenia z biurem nieruchomości?

Miałeś złe doświadczenia z biurem nieruchomości?

Gracuszek / 94.192.152.* / 2010-07-26 20:48
Napisz nam o tym! Jesteśmy w trakcie robienia czarnej listy agencji
nieruchomości.

Jeżeli chcesz to proszę opisz swoje doświadczenia w mailu do nas
wysłanym na adres naduzycia@opodal.pl lub tutaj:
www.opodal.pl/kontakt.html
Nie dajmy się agencjom wodzić za nos!

Dziękuję i pozdrawiam!
Wyświetlaj:
Judyta557 / 85.221.137.* / 2023-08-01 00:06
Ja sprzedałam mieszkanie po rodzicach za pośrednictwem biura Piotr Pawelski Nieruchomości i muszę przyznać, że pan Piotr mocno się postarał. Sprzedał mieszkanie szybko i z dużym zyskiem. Polecam jego usługi.
Prawa Strona / 37.30.40.* / 2022-03-03 15:33
Krystian Biarda – skuteczny agent nieruchomości w Warszawie
Nazywam się Krystian Biarda i mam agencję nieruchomości w Warszawie. Posiadam doświadczenie w tej branży, wiedzę o zmieniającym się rynku, jego prawach, a także realne umiejętności, które sprawiają, że potrafię sprzedać praktycznie każdą nieruchomość. Uwielbiam wyzwania, a to oznacza, że podejmuję się każdego zlecenia, nawet pozornie tego niemożliwego i je realizuję na 100%. Moja agencja nieruchomości w Warszawie zajmuje się kompleksową usługą doradztwa nieruchomości, co oznacza, że oferuje zarówno pośrednictwo w kupnie, jak i w sprzedaży mieszkań, lokali użytkowych czy też domów. Sprzedawać mieszkania w Warszawie często wiąże się ze stresem, ale dzięki moim usługom gwarantuję, iż nie będą musieli Państwo się martwić i rzeczywiście zaoszczędzą sporo nerwów. Czas, który Państwu pozostanie, zawsze można wykorzystać na przyjemniejsze rzeczy, choćby hobby. Poza doświadczeniem stawiam także na uczciwość i wzajemne zaufanie. Mogę się więc określić mianem efektywnego i godnego zaufania agenta nieruchomości, czego potwierdzeniem jest zrealizowanie wielu transakcji kupna-sprzedaży mieszkań i lokali użytkowych na tak wymagającym rynku nieruchomości, jakim jest Warszawa.

Jak zostałem licencjonowanym agentem nieruchomości w Warszawie – moja historia napisana wiedzą i doświadczeniem
Ukończyłem studia prawnicze. Doświadczenie zacząłem zdobywać zaraz po otrzymaniu dyplomu. Wyjechałem do Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałem jako manager w firmie budowlanej. Podczas tej pracy zdobyłem wiedzę na temat rynku nieruchomości. Poznałem też wysokie standardy Brytyjczyków dotyczące mieszkań. Zrozumiałem, że taką właśnie jakość usług chcę zaoferować klientom w Polsce. Zdobyte doświadczenie sprawiło, iż potrafię dobrać nieruchomość do potrzeb danej osoby. Dziś wykorzystuję tę wiedzę, ale i praktyczne umiejętności w mojej agencji pośrednictwa nieruchomości w Warszawie. Moja praca jest moją pasją i siłą napędową. Realizowanie korzystnych transakcji dla moich klientów i udział w złożonym procesie inwestycyjnym daje mi ogromną satysfakcję. W moim biurze pośrednictwa nieruchomości liczą się dla mnie konkrety. Stawiam tylko na fakty i liczby. Zatem dzięki fachowej wiedzy potrafię skutecznie negocjować ceny, biorąc pod uwagę specyfikę rynku w Warszawie. Gwarantuję przy tym zadowolenie klientów. Lubię wyzwania i nigdy się nie poddaję. Cechuje mnie komunikatywność, ale też odwaga i kreatywność. Do tego jestem zorganizowany i nigdy nie zdarza mi się, abym nie przygotował się do spotkania z klientem. Potwierdzeniem moich kompetencji poza rekomendacją licznych zadowolonych klientów jest też oficjalna licencja pośrednika nieruchomości wydana przez Polską Federację Rynku Nieruchomości oraz członkostwo w Warszawskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Posiadanie licencji, choć nie jest wymagane do wykonywania tego zawodu, dla mnie jest niezbędne, gdyż świadczy o moim poważnym i profesjonalnym podejściu do tematu i jest gwarantem wysokiej jakości usług. Dla mnie liczą się tylko najwyższe standardy i podmiotowe podejście do klienta.

Moja agencja nieruchomości w Warszawie – liczy się profesjonalizm i efekty
Jako zawodowiec i licencjonowany agent nieruchomości w Warszawie wiem, że aby sprzedać mieszkanie w dobrej cenie, nie wystarczy tylko opublikować ogłoszenia na OLX czy Gumtree. Jest to złożony proces, w którym trzeba wykorzystać profesjonalne narzędzia i technologię, a ponadto znać oczekiwania klientów. Dzięki realnym umiejętnościom oraz wiedzy potrafię przygotować dobrą ofertę, ale i wynegocjować świetną cenę. Jeżeli więc zależy Państwu na efektywnej sprzedaży lokum, czy też znalezieniu takiego, które jest Państwa wymarzonym mieszkaniem, to zachęcam do skorzystania z mojej oferty. Zapraszam do mojego biura nieruchomości w Warszawie.
Wazjt / 91.215.1.* / 2021-09-16 20:31
DOMI Dominika Mtuszewska-Kasprzyk

Nie polecam tego biura. Nieporadne i nieprofesjonalne działanie. Szkoda czasu i nerwów.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wazjt / 91.215.1.* / 2021-09-16 20:31
DOMI Dominika Mtuszewska-Kasprzyk

Nie polecam tego biura. Nieporadne i nieprofesjonalne działanie. Szkoda czasu i nerwów.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wazjt / 91.215.1.* / 2021-09-16 20:31
DOMI Dominika Mtuszewska-Kasprzyk

Nie polecam tego biura. Nieporadne i nieprofesjonalne działanie. Szkoda czasu i nerwów.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
sewo223 / 178.183.6.* / 2023-02-28 14:05
Polecam http://datacentermanager.pl/polecane-biuro-nieruchomosci/ bardzo dobra firma.
Stadnicki House / 89.64.107.* / 2021-01-23 15:37
https://stadnicki-house.business.site

Sam pracuję na etacie. Posiadam doświadczenie biurowe, księgowe, znam płynnie Język Angielski.

Wynajem mieszkań, opieka nad lokalem klienta jest moją pasją. Lubię to co robię. Sprawia mi przyjemność rozmawianie z ludźmi, pomagania im. Jest to łańcuch naczyń połączonych. Miło spotkać dobrych właścicieli jak i kulturalnych ludzi do najmu, którzy "zaopiekują się" mieszkaniem klienta.

Branża nieruchomości jest bardzo trudna. Ile jest biur nieruchomości w trójmieście? Może z 100 lub więcej?

Jakie są stawki? Powiedzmy że klient szuka najemcę. Chciałby 1500 zł netto miesięcznie z najmu. Takie tradycyjne biuro życzy sobie właśnie taką kwotę jako wynagrodzenie za znalezienie klienta.

Jak to wygląda u mnie?

Opowiem jak wygląda proces szukania klienta. W skrócie: zajmuje to dużo czasu. Były czasy przed pandemią gdzie klienta można było znaleźć w 1 miesiąc. Ostatnio szukałem klienta około 3 miesięcy. 3 miesiące mieszkanie stało puste. Przez ten okres spędziłem około 20 h na szukanie klienta. Przemnóżmy normalną stawkę pracownika biurowego - około 22 zł netto za godzinę. Wychodzi 440 zł netto. Doliczmy dojazdy do mieszkania, w zależności od zużycia samochodu, paliwa, stania w korkach itp. Oczywiście czasami uda się dojechać autobusem - posiadam bilet miesięczny w Gdyni : ) Ceny rosną.

Taka prosta rzecz - niby pokazanie mieszkania klientowi a człowiek tyle się nachodzi.
farbend / 83.11.202.* / 2023-06-29 11:24
Sprawdź http://inf.edu.pl/jak-znalezc-zaufane-biuro-nieruchomosci/ spełnili moje oczekiwania.
Kasia609 / 37.30.49.* / 2021-01-18 15:29
Zleciłam poszukiwania mieszkania tej agencji. Agent miły i pomocny. Pomógł mi wynająć bezpiecznie i wyszukać mieszkanie w atrakcyjnej cenie polecam dobreoferty eu
Ewa883 / 188.146.200.* / 2022-04-03 13:55
polecam wyszukaj-mieszkanie.pl pomogą Ci wynająć niedrogo
Linsto / 217.11.134.* / 2022-07-18 14:06
Skorzystałem z usług http://volupte.pl/poszukiwania-dobrego-biura-nieruchomosci/ wybitni fachowcy.
Maciej Witer / 83.15.79.* / 2020-07-27 12:02
Ja muszę szczerze powiedzieć że nie narzekam http://pankacper.pl/uslugi-biura-rachunkowego-w-bydgoszczy/ od lat z nimi pracuje.
Agnieszka Rogowska / 94.254.232.* / 2020-07-15 12:23
Chciałabym przestrzec przed Agencją Express House. Miałam "przyjemność " współpracować z Nią. Pracownicy udzielali potencjalnym Klientom fałszywych informacji na temat domu, który miał być przedmiotem sprzedazy.
Ponadto mimo wygaśnięcia umowy nie odzyskałam dokumentów pozostawionych w biurze. Stanowczo odradzam współprace z tą Agencją. Wiem jedno- następnym razem dwa razy zastanowię się nim podpisze umowę z jakąkolwiek agencja nieruchomości. Ja straconego czasu nie cofne, ale pisze komentarz ku przestrodze innym ludziom.
bruno.adwokaci / 77.252.47.* / 2021-02-08 19:14
Ja osobiście polecam agencję "Pogorzelski Nieruchomości". Rzetelnie i szybko wykonana praca. O nic nie trzeba się martwić przy całym przebiegu sprzedaży. Zostawię kontakt do mojej agentki nieruchomości- może ktoś skorzysta ;) 668-998-351
Bruno.adwokaci / 77.252.47.* / 2021-02-08 19:12
Ja osobiście polecam biuro nieruchomości "Pogorzelski Nieruchomości". Rzetelnie wykonana praca, szybka sprzedaż. Nie trzeba się o nic martwić w trakcie sprzedaży. Zostawię kontakt do mojej agentki nieruchomości 668-998-351. Być może ktoś skorzysta ;)
Gość575 / 89.64.11.* / 2019-03-12 23:00
Jakieś 4 miesiące temu współpracowałem z Rafałem Bieleckim, który pomógł mi sprzedać mieszkanie w Warszawie. Prawdziwie ekspercka pomoc!
Me_2 / 89.64.10.* / 2019-01-06 17:35
Pół roku temu współpracowałem z Rafałem Bileckim, który pomógł mi sprzedaż mieszkanie w Warszawie. Współpraca na najwyższym poziome, dlatego nie wiem skąd wy ludzie bierzcie takich niepozornych i kiepskich agentów?
Arturr749 / 37.30.1.* / 2022-07-15 12:27
wyszukaj-mieszkanie.pl opinia biura pozytywna. pomogli w szybkim czasie. juz po godzinie dostawalem oferty. pozniej zadnych prowizjj
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
deodo / 31.179.153.* / 2018-12-10 12:50
W zeszłym roku sprzedałem mieszkanie w Warszawie za pośrednictwem Rafała Bieleckiego. Wszystko poszło bardzo sprawnie i bez żadnych problemów. Nie wiem jak Wy trafiacie na złych agentów. Jakby ktoś szukał kogoś profesjonalnego to zostawiam numer telefonu do Rafała: 571 296 728.
Michał.Kowalsiewicz / 89.64.8.* / 2018-11-27 13:49
Witam, również miałem złe doświadczenia z dwiema agencjami. Wtedy uznałem, że nie ma co im ufać, jednak znajoma poleciła mi https://noweklucze.pl/
Po kilku tygodniach wahania, zaryzykowałem po raz kolejny, i tym razem wszystko przebiegło zgodnie z umową. Bez fajerwerków, ale uczciwie.
kowaljanusz808 / 2018-08-31 10:12
Moi drodzy! W przeciwieństwie do tych wszytskich złych agencji, z pewnością na uwagę zasługuje https://www.big.biz.pl/. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i zwrot z inwestycji murowany :) Nie przekreślajcie wszystkich partnerów inwestycyjnych :)
deodo / 31.179.153.* / 2018-11-26 14:36
W zeszłym roku kupowałem mieszkanie w Warszawie za pośrednictwem Rafała Bieleckiego. Wszystko poszło bardzo sprawnie i bez żadnych problemów. Nie wiem jak Wy trafiacie na złych agentów. Jakby ktoś szukał kogoś profesjonalnego to zostawiam numer telefonu do Rafała: 571 296 728.
Poszkodowana8765 / 37.47.179.* / 2018-08-28 12:50
Nie polecam biura Do-expert Nieruchomości
W Dzierżoniowie na ulicy wrocławskiej 8 . . Biuro pobiera prowizję od kupującego i sprzedającego, prowizję trzeba zapłacić po podpisaniu aktu notarialnego o ktorej cie nie informuja wcześniej a jest to 2% wartosci zakupu . A przy podpisywaniu dokumentow pan i pani mowia ze to tylko dokument podpisujemy bo jest rodo i ze bedziemy ogladac domy i w razie wlamania maja kto ogladal. A jedyne koszta jakie mamy jako kupujacy to notariusz . Okazuje sie ze nie. Bo zadaja rowniez od kupujacego prowizji mimo ze sama znalazlam dom . I nie wynajmowalam agencji do pomocy a osoba sprzedajaca . Swietnie manipuluja slownie i owijaja sobie ciebie. Bardzo ufni itd az trudno uwiezyc ze oszukano mnie z ukrytymi kosztami i to wiekszymi jak u notariusza . Sama dom Znalazlam sama sie dogadalam z klientem a agent sie doczepil tranzakcji w celu pomocy z dokumentacja kobiecie starszej ktora sprzedawala dom. Niestety wykozystuja co sie da a prowizje sa olbrzymie . Mozna kupic material na dach za te sumy. Nie podpisujcie nic. Nawet ogladanie domu bo to tez wasz obliguje do placenia im prowizji. To oszusci i manipulanci
Andrzej Nowicki / 109.197.186.* / 2020-03-27 02:50
Witam wszystkich a przede wszystkim Klientkę z Dzierżoniowa
W nawiązania do zarzutów które Pani przedstawia uważam że po prostu nie musiała Pani korzystać z biura nieruchomości jeżeli sama znalazła Pani dom , na pewno był jakiś powód że zwróciła się Pani o pomoc do pośrednika. Zawsze jest miło i przyjemnie do puki nie trzeba zapłacić .Wszystkie biura pobierają prowizje od kupującego i sprzedającego a na pewno większość ci którzy nie pobierają prowizji od kupującego biorą większą prowizje od sprzedającego 4% a nawet 5% jest to uzależnione od wartość sprzedawanej nieruchomości, zazwyczaj jest to doliczane do ceny jak na całym świecie . Nikt nie pracuje za darmo , sklep spożywczy lub z obuwiem to wszystko są pośrednicy ich usługi są wliczone w cenę produktu , a u nas można negocjować nasze wynagrodzenie . A jeżeli chodzi o formalności w naszym biurze , zawsze przy podpisywaniu umowy pośrednictwa klienci są informowani o prowizji i nigdy nikogo nie przekonywaliśmy na siłę żeby korzystał z naszych usług , każdy ma prawo przeczytać umowę i nic nie jest napisane małym druczkiem . Umowa ze sprzedającym nie dotyczy kupującego, czy jest otwarta czy na wyłączność może jej w ogóle nie być , nie ma to żadnego znaczenia . Całe szczęście większość naszych klientów jest zadowolonych i wracają przy kolejnej okazji . Przy wstawianiu opinii wypadało by ujawnić swoją tożsamość , wgląda to bardziej wiarygodnie .
Pozdrawiam czytelników , Klientkę z Dzierżoniowa życzę Pani oraz wszystkim więcej zrozumienia i życzliwość .
DoEXPERT Andrzej Nowicki
wyrolowanyklient / 188.122.20.* / 2018-09-17 17:53
Sam znalazłem kupca. Agent go dostał na tacy bez żadnego wysiłku. Niestety brak wiedzy prawnej agenta spowolnił realizację transakcji. Nie był lojalny wobec sprzedającego od początku, bo negocjacje cenowe prowadził na zbicie ceny. Teraz cena jest niekorzystna z uwagi na przedłużający się czas realizacji ale oczywiście agent nie ma sobie nic do zarzucenia. Wytknięcie mu błędu i winy spowodowało, że nagle kupujący wycofał się z zakupu i nabywa inną nieruchomość wskazana przez mojego agenta. Zemsta za gorzkie ale prawdziwe słowa krytyki?
Zyczliwa / 31.0.126.* / 2018-08-28 13:28
Ja rowniez nie polecam tej agencji . Podobne doswiadczenie .przestroga dla innych abyscie nie popelnili tego samego bledu .
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy