Forum Polityka, aktualnościKraj

Michalik jak Popiełuszko. Szykanowany i oskarżany

Michalik jak Popiełuszko. Szykanowany i oskarżany

Wyświetlaj:
bukajj2 / 31.61.138.* / 2013-10-26 19:15
A taki na prztkład Łapicki wzioł sobie laskę o 60 lat od siebie młodszą , czy to nie pedofilia , kiedy się ona urodziła to on miał juz 60 lat, jak widać faceci lubią młode , tylko się dziwie jej ,że się nie brzydziła .
ELJOT.N. / 195.149.64.* / 2013-10-26 13:18
"Wiedza, każda wiedza, to bowiem jedna z największych wartości na tym świecie, bo daje człowiekowi wolność. Człowiek inteligentny, wykształcony i oczytany jest bardziej wolny od tego, który jest głupi, bo wie, że ma prawo wyboru. Łatwiej odróżni dobre od złego, lepiej pojmie otaczający go świat."
"Arcybiskup Michalik żyje w wolnej Polsce i jedyne co go ogranicza, to ciasnota jego własnego umysłu."
Bradzo ładnie, Pani Redaktor !
Niech się Pani nie przejmuje napastliwymi wpisami tych, w stosunku do których świadome ograniczanie światopoglądowe jest celem każdej totalitarnej doktryny, czy władzy.
Pozdrawiam.
T.J. / 83.8.146.* / 2013-10-25 20:26
Jak można robić takie porównania ! Popiełuszko nie mówił takich głupot i nie usprawiedliwiał zboczeńców !!!
Krzysztof18 / 178.36.170.* / 2013-10-22 00:21
Poziom PPRowskich kalumni na Kościół - "Rozumiem, że arcybiskup tęskni do czasów, kiedy czarownice palone były na stosie, ludzie klękali przed zaćmieniem księżyca i gdy wierzyli, że wkładanie dziecka do pieca na kilka zdrowasiek wyleczy je z choroby. Te czasy bezpowrotnie minęły..." i Pani jest redaktorem, równie dobrze ja mogę być ministrem finasów.
Ryszardw / 83.5.192.* / 2013-10-21 22:46
Dlaczego genderowcy probuja zniszczyc nasza cywilizacje ?
putto / 178.37.98.* / 2013-10-21 18:41
więc kombinuje, w niej jest diabeł i kusi mnie, gdyby jej zawiązać chustką głowe, założyć chałat do ziemi to by mi głowy nie zawracała, więc czyja jest wina? sprawa prosta diabła i dziewczynki bo swoim widokiem napastuje księdza, który od tego momentu nie może się skupić na posłudze bo go diabeł mami w osobie dziewczynki, co zrobić z dziewczynką, można nie wypuszczać z domu i ukarać na wszelki wypadek a tak to mamy księży "wciągniętych" przez dziewczynki
Junosza / 83.7.243.* / 2013-10-21 16:39
Księże Biskupie - jesteś WIELKI.
Trzymaj się i nie daj się zbić z tropu.
Niech cię prowadzi Duch Święty i Matka Boża.
MN4 / 212.109.148.* / 2013-10-21 13:11
To jego wina, to prowokacja.
Tak jest wszędzie, inni też tak robią.
Nic wielkiego się nie stało, w końcu nikt nie umarł.

Ćwiczenia do przerobienia.
obserwator2013 / 81.210.106.* / 2013-10-21 09:37
To prawda że kampania nienawiści wobec kościoła ma także wyraz w nagonce na arcybiskupa. Jakoś nie budzi oburzenia i zainteresowania mediów propagowanie zbrodniczej ideologii komunistycznej a byli komuniści posiadają prawie w całości media w Polsce.Tak jak Popiełuszko był kiedyś nazywany ekstremistą tak i teraz język tej kampanii jest podobny. Urban robiący kampanię nienawiści która prowadzi do morderstwa kapłana żyje sobie jak pączek w maśle.Dzisiejsi dziennikarze też wiedzą gdzie gdzie leży przepustka do kariery i pieniędzy.A że się ześwinią w kategoriach tradycyjnej moralności to wśród komunistów jedynie powód do chwały.
myślącymyślący / 195.85.196.* / 2013-10-21 09:30
A ja nie jestem baranem, więc nie potrzebuję pasterzy.
~~ / 151.88.22.* / 2013-10-21 11:44
A ja stwierdzam,że niestety jesteś baranem, bo gdybyś nie był poczytałbyś coś więcej, nie tylko strony w internecie
fred / 2013-10-21 12:18 / Bywalec forum
Ja czytam od niedawna bo do tej pory pasterz groził kosturem, albo i pogonił mercem, kiedy chciałem coś ciekawego przeczytać.
myślącymyślący / 195.85.196.* / 2013-10-21 12:05
Tak się składa, że trochę poczytałem i dlatego nie potrzebuję pasterzy. Jak chcesz, to porozmawiaj sobie z jakimś gadającym wężem albo krzakiem gorejącym. Pozdrawiam.
Habbo / 194.181.60.* / 2013-10-21 08:43
Jedynym trafnym słowem charakteryzującym polski kler jest ZACOFANIE. Kołtuński był antysemityzm przedwojenny. Kołtuńskia była "encyklopedia" Benedykta Chmielowskiego ("koń jaki jest.." i inne bzdury). Kler ze strachu o utratę rządu dusz kurczowo trzyma się zabobonów, jest zamkniety na rozwijającą się wiedzę. Kościół nie chce krzewić cnoty wśród mądrych i wolnych. Dlaczego? Zbyt trudne? Obecny kościół jest tylko kulą u nogi. Wiarę szanuję, kołtuństwa klech - nie.
sta-n / 83.21.28.* / 2013-10-21 08:22
Oglądałem te konferencję w której abp Michalik
usiłował przepraszać za swoje poglądy.Było to
jednak dla niego tak stresujące, że miał kłopoty
z ułożeniem jednego logicznego zdania. Widać było,
że przepraszanie, to nie w jego stylu, że nawet
go brzydzi, a lapsusie językowym nie mogło być mowy, bo też słyszałem jego wypowiedź powodującą
całe to zamieszanie. Zresztą, przy najbliższej
okazji, wrócił do swojej retoryki usprawiedliwiając kościelnych pedofilów a winnych wskazując wszędzie, tylko nie tam, gdzie
faktycznie byli.Ten człowiek,zresztą jak wielu
innych hierarchów kościoła z takimi samymi poglądami, żyją głęboką przeszłością,nie dopuszczając do siebie faktu,że świat się zmienił i to kościół musi się do niego dostosować, bo inaczej czeka go samozagłada.
jklm / 83.20.59.* / 2013-10-21 07:58
Przeszło 50 lat na różnych stanowiskach w Polskim Kościele.
Jak pączek w maśle.
To wystarczy ?
Najbardziej charakterystyczna sprawa - uczciwego policjanta Bieszczad.
......... / 83.19.250.* / 2013-10-21 07:57
A może arcybiskup przygotowuje sobie pole do wytłumaczenia newsa, który kiedyś może gruchnąć, a będzie nosił tytuł "Ofiara abp. Michalika przerywa milczenie". Wtedy jak znalazł będą tłumaczenia, że to przecież to wstrętne dziecko zmusiło go do tego, żeby się z nim "zabawiał"... On sam nie chciał, ale uległ szatanowi ... itd itd ...
Spokojny2 / 83.9.110.* / 2013-10-21 07:44
Im głębiej w las tym bardziej ciemno tak najwyrazniej jest w kościele katolickim.Jego arcybiskup pogrąża się i swój kościół coraz bardziej z wypowiedzi na wypowiedz. Pewnie następnym winnym pedofilii w kościele będzie słynny z teorii odruchów sam Pawłow.To z każdą niedzielą gorzej.Czekam na interwencję Papieża który swoją decyzją uratuje resztki godności kościoła.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy