Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Miedwiediew: Rosja poza G8? To niepoważne!

Miedwiediew: Rosja poza G8? To niepoważne!

Money.pl / 2008-07-03 14:18
Komentarze do wiadomości: Miedwiediew: Rosja poza G8? To niepoważne!.
Wyświetlaj:
studentMIM / 2008-07-03 14:18 / Tysiącznik na forum
Rosja jest na 10/11 miejscu na liście najpotężniejszych gospodarek. Tak więc jedyna sprawa, która trzyma Rosję w G8 jest jej dawna mocarstwowość
JAW / 84.10.239.* / 2008-07-03 21:09
G 8 to grupa najbardziej uprzemysłowionych krajów świata. A Rosja to kołchoz na mkiarę 1920 roku. Przemysłu nie mają wcale, są miasta gdzie brakuje prądu i gazu, drogi u nich takie, że Polska to międzygalaktyczna metropolia, armia im się sypie, bo sprzęt mają 20 i 30 letni. Jedyne, z czego żyją to ropa i gaz, ale wyłącznie jako surowiec, bo benzynę mają na oko 88 oktanową, a gaz ledwie się pali. 90 proc. społęczeńśtwa jest tak biedne, że nie jada trzy razy dziennie, a na świecioe ze świecą szukać towarów z napisem made in rossija. To ma być potęga? Kolos na gazowych nogach. Jeśli ropa nagle zacznie tanieć i spadnie teoretycznie do 20 dolcó - to oczywiście fantazja i pobożne życzenie - to Rosja fiknie koziołka i pozostanie jej wyłącznie prężenie dawno zwiotczałych muskułów. Żyją tylko dlatego, że są rynkiem zbytu, ale pojawiają się Chińczycy.
absurd / 83.143.213.* / 2008-07-29 16:49
JAW widocznie nie znasz polandi

ja ocokrajowic, znam takie miejsca i miejscowości w polandi, które ty w swojej gorliwej niechęci, przypisujesz rosji

mozliwe za sa w rosji takie miejsca, nie mam powodu zaprzeczać

ale troche jeździłem po rosji , i bardziej zapuszczone tereny pocywilizacyjne widziałem w polandii

moze dlatego więcej widziałęm w polandii, poniewaz polandia jest duuuużo, obszarowo mniejsza od polandii

w rosji uogólniając, sa lepsze drogi niz w polandii,

nie wiem jak z armia rosyjska , ale (sądzac z doniesień medialnych) nie gorzej niz z armia polandyjską

polandowie, nie zapominajcie ze rosja jest waszym sasiadem, coraz zamożniejszym, i szybko modernizującym się sasiadem,

wasi unijni przyjaciele, nie zwracając uwagi na wsze polandyjskie fobie, zdobywają coraz wiekszą przestrzeń gospodarczą w rosji,

oczywiście rosja nie jest , tak pewnym partnerem jak kraje anglosaskie, ale widocznie , gra warta jest ryzyka, skoro pchają się tam miedzynarodowe koncerny.

macie takie powiedzenie polandowie

kochajmy się jak bracia , liczmy się jak zydzi, proponuję zastosowac się do tego , waszego przeciez, powiedzenia

jak bracia w rodzinie to już się kochacie, zacznijce liczyc się jak zydzi z obopólną kozyścią

nie poprzestawajcie na wszej braterskiej nienawistnej miłości, tylko zacznijcie się liczyć , albo inaczej nienawidzcie sie za wsze słowieńskie pokrewieństwo, ale kochajcie sie prawdziwie z prawdziwa gospodarką w tle
absurd / 83.143.213.* / 2008-07-29 16:50

moze dlatego więcej widziałęm w polandii, poniewaz polandia jest duuuużo, obszarowo mniejsza
od polandii

sory
winno byc od rosji
Miszczu17 / 80.51.73.* / 2008-07-08 18:55
W domu wszyscy zdrowi? :/ nie wypowiadaj sie jak nie wiesz o czym piszesz

Najnowsze wpisy