Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Mielec - pogrzeb motocyklisty przebiega spokojnie

Mielec - pogrzeb motocyklisty przebiega spokojnie

Wyświetlaj:
przeciwniczka szarżowania na ulicy / .* / 2005-09-16 13:16
Ty , Colgate , dla mnie i mojej rodziny to możesz sobie jeżdzić nawet 222/godz. Mam to gdzieś . Ale bezmyślność kierowców jest karana śmiercią . Jak to sobie załatwił ten z Mielca. Gorzkie, co ? Ale prawdziwe.
Basia. / .* / 2005-09-15 22:19
Na cmentarzach pełno grobów młodych ludzi , którzy zginęli szarżując na motocyklach bądż jeżdżąc samochodami z nadmierną prędkością. Mnie na przejściu dla pieszych , w centrum miasta , potrącił pijany osobnik jadący bez prawa jazdy , na lewych numerach , cudzym samochodem. Ico ? Dostaał 2 lata w zawiasach. A mnie od śmierci dzielił jeden cm . Gdyby rana na głowie była dłuższa o 1 cm - byłoby po mnie.
asdd / .* / 2005-09-15 10:31
a ty Łajzo jak często widziałeś zak zapieprza motocyklista 150 km/ h przez centrum miasta mieszcząc się ledwo między lusterkami
Colgate / .* / 2005-09-14 14:42
KObieto ! Jak nie masz pojęcia o motorach to nie zabieraj zdania ! Czy często słyszysz o motocyklistach którzy wpadają w tłum pieszych ?? A może częściej to wbiegający pieszy powoduje zagrożenie ?? Przemyśl to..
MARZENKA / 83.6.205.* / 2006-05-12 22:50
sama jestem od tego sezonu motocyklistKA!!!! jezdze ostroznie i mam na uwadze innych ludzi. wszystko mozna robic byle z glowa!!! kolezanko czy Ty zawsze jezdzisz z przepisami??? Nie sadze. Spojrzmy sami na siebie a potem krytykujmy innych. Kierowcy aut prosze uwazajcie na nas. Marzenka....
Ania / .* / 2005-09-14 13:29
Ile razy osobiście uciekałam z przejścia dla pieszych przed rozpędzonym motocyklistą ? Śmierć jeżdzi szybko . Tylko niby kto ma być ofiarą - spokojny pieszy , czy wariat na motocyklu?

Najnowsze wpisy