Forum Forum finansoweInne

Mieszkanie dla Młodych. Banki udzieliły dotąd kredytów na kwotę 1,7 miliarda złotych

Mieszkanie dla Młodych. Banki udzieliły dotąd kredytów na kwotę 1,7 miliarda złotych

Wyświetlaj:
bankitozło / 91.240.30.* / 2014-11-25 19:18
g.... prawda ja tylko wiekowo mieszczę się w tym programie a choć mam zebrane wszystko co potrzeba żeby dostać podobne lokum już kręcą nosem . To o co właściwie chodzi? bo chce mieszkanie o większym metrażu w metropolii i odmawiają ( co drugi bank mi odmawiał) :((((((((((( To ma być ustawa ? czy to ma być jedynie mieszkanie dla gwiazd typu ... mucha czy Pietrasińska, które równie dobrze mogą kupić działkę pod miastem i wybudować dom a pierniczyć się z mieszkaniem w apartamentowcu. Ustawa jedynie zmieniła nazwę a nie robi ukłonu w stronę młodych ludzi. Kiedy młodzi mają zdobyć na to mieszkanie ? musieliby pracować od 20 roku życia albo mieć dobrze sytuowanych krewnych ..
helku / 89.74.58.* / 2014-09-30 18:32
Teraz już może nie być tylu chętnych, w sytuacji gdy pojawiły się w ofercie np. miniapartamenty. Raz, że dla singla to wygodniejsze i tańsze rozwiązanie, dwa, że nie ma tylu formalności i obostrzeń odnośnie mieszkania.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: