Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

mieszkanie na Miasteczku Wilanowskim

mieszkanie na Miasteczku Wilanowskim

Daniel B. / 195.116.115.* / 2008-08-08 14:07
zastanawiam się nad kupnem mieszkania na Miasteczku Wilanowskim - www.aurapark.com.pl, zawsze chciałem tam mieszkać, teraz przeszukuję oferty i fora o deweloperach i nowych inwestycjach - może byście coś mi polecili w Wilanowie?
Wyświetlaj:
Aura Park / 83.24.174.* / 2008-08-21 21:57
Aura Park? Zdecydowanie odradzam! To najgorsza inwestycja w miasteczku Wilanów. Beznadziejna jakość i standard zdecydowanie poniżej średniej w Wilanowie. Radze rozejrzeć się po innych inwestycjach; tyle tam się buduje, że naprawdę jest w czym wybierać. Na Aura Park na pewno nie zarobisz! Mill Yon w pierwszym etapie nie dotrzymał większości punktów z umów z klientami, dotyczących standardu wykonania i nic sobie z tego nie robi. Sprzedają wysoki standard, a budują jakość jak z wielkiej płyty! Polecam forum http://www.e-wilanow.pl/forum/viewforum.php?f=5
Martuśka / 2008-08-19 13:48
Dla mnie Wilanów jako dzielnica jest w porządku. Zależy oczywiście kto i czego potrzebuje do codziennego funkcjonowania. Zawsze są jakieś plusy i minusy. Ja polecam osobiście osiedle Aura Park dewelopera Mill-Yon. /www.aurapark.com.pl/
Pozdrawiam
Niezadowolony klient Millyonu / 212.76.37.* / 2008-09-24 03:05
Odradzam Mill-Yon. Byla niezla afera z pierwszym etapem w Wilanowie (ich "flagowa", pierwsza inwestycja w PL). Mill-Yon z prezes Rothschild na czele oszukuje klientow, lamiac umowy. Pisaly o tym Rzepy, Dziennik itp... Zainterweniowal tez UOKiK. Sa w dodatku bezczelni, chamscy. Takich oszustow nalezy wyeleminowac z rynku.
Milka43 / 83.29.163.* / 2008-08-09 15:44
Jesli kupujesz na inwestycje to przez najblizsze 3-4 lata nie ma to sensu, bo transakcyjne idą powoli w dół. Jak dla siebie to Wilanowa nie polecam - fatalna infrastruktura, brak podstawowych facilitiesów.
Daniel B. / 195.116.115.* / 2008-08-13 10:16
dzięki, choć z tymi prognozami jest różnie, no zobaczymy... W nieruchomości na pewno zainwestuję, tylko jeszcze nie zdecydowałem się gdzie.
aurapark / 89.78.233.* / 2008-09-20 22:53
Człowieku nie kupuj w Aura Park, Mill-Yon do żenada, tandeta i najgorsza inwestycja w Miasteczku Wilanów http://picasaweb.google.pl/auraparkmillyon/AuraParkGaraEDzieOMillYonIPBMPoUdnie#

Najnowsze wpisy