Forum Polityka, aktualnościKraj

Migalski krytykuje PiS: "Krew mnie zalewa"

Migalski krytykuje PiS: "Krew mnie zalewa"

Money.pl / 2010-09-30 16:58
Komentarze do wiadomości: Migalski krytykuje PiS: "Krew mnie zalewa".
Wyświetlaj:
niewierzący ateusz / 83.5.87.* / 2010-09-30 18:38
spytacie co za różnica? pokażę na przykładzie moneyowej notki, sięgnąłem do oryginału i w orginale jest takie zdanie
"Jak widzę, że dobry artykuł Kaczyńskiego o sprawach zagranicznych jest palony przez Rysia Czarneckiego tylko dlatego, że po tym jak był teczkowym Leppera, zapragnął być teraz specem od spraw międzynarodowych i udawać poważnego dyplomatę, to o tym piszę, marząc, by takie wpadki nie zdarzały się powtórnie" ,
w czym problem? ano w tym że pan migalski ostatni tekst prezesa do ambasadorów i eurodeputowanych uważa za za "dobry" , ale o tym w moneyowym artykule nie ma ani słowa za to jest o bezmyślnej wierze pis fanatykach i odebranym rozumie itd pan migalski nie zauważa,że jego krytyka pisowców jest przez media przedstawiana nieco instrumentalnie, i dlatego niektórzy mają pretensje, tym bardziej,że nie wierzą by pan migalski tego nie zauważał
na / 83.5.87.* / 2010-09-30 18:42
i taki cytat z dłuższego komentarza pod tekstem migalskiego

"prywatnie uważam, że gdyby Pan tak dawał jeden artykuł o Kaczyńskim jeden o kimś z PO/ lub nawet o całym PO to nikt by się nie czepiał,"
EURO STUDENT / 2010-09-30 17:48
Tutaj sztuczka money.pl ze zdjęciem autora wypowiedzi który jest przeciwko PiS się nie uda choćby nie wiadomo jakich Myków użyć w Photoshopie =) bo zawsze pokazują "ładnie" działaczy Platformy a tych z PiS zawsze karykaturalnie. No to nawet godło Polski w tle nie pomoże Panu Migalskiemu on jest po prostu brzydszy niż ustawa przewiduje. Jacek Krzynówek przy nim to Ricky Martin =)
SumieniePiSokomuchów / 88.191.123.* / 2010-09-30 18:06
Słabej baletnicy, to i rąbek spódnicy przeszkadza.
afafa / 83.23.234.* / 2010-09-30 17:46
gdyby kierował się ucziwością w polityce to powinien natychmiast złożyć mandat
drugi kwestia jest tak co dał Polakom ten list? otóż dokładnie nic, więc nie wiem czym kieruję się ten polityk
EURO STUDENT / 2010-09-30 17:45
Z kolei pozytywną ocenę gabinetowi Donalda Tuska wystawia 37 proc. badanych. Nieco lepiej stoją notowania samego premiera, który ma niemal tyle samo zwolenników co przeciwników. Na "tak" jest 46 proc., a z dezaprobatą o jego pracy wypowiada się 44 proc. respondentów. Co dziesiąty Polak nie ma zdania na ten temat.
??? / 77.114.106.* / 2010-09-30 17:42
jak zostaniesz Prezesem to wtedy będziesz dowodził. i wtedy ty będziesz brał odpowiedzialność za decyzje.

a w ogóle to po co walczyć z PO? nie lepiej kręcić lody na Polityce Miłości?
EURO STUDENT / 2010-09-30 17:29
Polityk który tylko narzeka zamiast wziąć się do pracy. Oczywiście Money.pl dało to na główny temat bo oczernia PiS =) ale dla mnie wypowiedzi Migalskiego są tyle warte co słowa prezentera pogody w zeszłej dekadzie.
sxce4 / 195.116.98.* / 2010-09-30 17:13
Niech ten gość już zniknie.Parę razy pokazali go w telewizji i poczuł sie jakimś guru polskiej polityki.Migalski,nikogo nie interesuje twoje zdanie,wracaj do prowadzenia ćwiczeń ze studentami na uczelni
...
http://skocz.pl/fajnerzeczy
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-09-30 17:04
Mądrze gada, polać mu.

Na serio, jeżeli nie startuje UPR lub WiP to głosuję na PiS. Robię to dla tych podobnych powodów dla których większa część społeczeństwa głosuje na PO, po prostu boję się rządów PO. Po prostu urodziłem się taki że nie potrafię kraść i zabijać, c7to co że za rządów PO można jak ja nie potrafię, jestem poszkodowany, gdzie ta tolerancja dlaczego nie dostaję rekompensaty?
poCudak / 77.255.119.* / 2010-09-30 19:45
dodam nie lubie krecic lodow

Najnowsze wpisy