Forum Polityka, aktualnościKraj

Migalski ostro o Kaczyńskim: "To pana wina"

Migalski ostro o Kaczyńskim: "To pana wina"

Money.pl / 2010-08-22 15:55
Komentarze do wiadomości: Migalski ostro o Kaczyńskim: "To pana wina".
Wyświetlaj:
.......... / 89.77.127.* / 2010-08-22 17:09
Migalski w europarlamencie doznał olśnienia, i dzieli się z nami swoimi omamami .
A może by tak zimny prysznic Panie kolego ?
ździcho / 77.253.120.* / 2010-08-22 21:04

Migalski w europarlamencie doznał olśnienia, i dzieli się z nami swoimi omamami .

Jakimi omamami? Możesz te omamy sprecyzować i uzasadnić?
@@@ / 89.77.127.* / 2010-08-22 22:00
Nazwał bym to zespołem "arszloka".( ta choroba dopada przeważnie ślązaków na obczyźnie)
Choroba emigracyjna dopada bez wyjątku każdego, nawet największego twardziela,widocznie dopadła teraz też Pana Migalskiego..... naprawdę szczerze współczuję temu człowiekowi gdyż jest On wartościowym człowiekiem i PO prostu jest mi go żal.
ździcho / 77.253.120.* / 2010-08-22 23:08

Nazwał bym to zespołem "arszloka"

Ty opisujesz schorzenie, które WYWOŁUJE omamy. Mnie zaś w pytaniu do Wielokropka chodziło o to, które wypowiedzi Migalskiego uważa za omamy. Czy:
że gabinet Donalda Tuska jest słaby, niekompetentny, ślamazarny, inercyjny, stagnacyjny i gnuśny.

Czy może np. to:
Partia, której lider króluje w rankingach polityków o najniższym zaufaniu społecznym, nie ma szans na wygraną

Migalski w pierwszym przypadku opisał to, co widać jak na dłoni, co każdy widzi, w drugim zaś powołał się na rankingi. Pytam więc, gdzie tu omamy, ale Wielokropek nie odpisuje. Widocznie chciał tylko zwrócić na siebie uwagę, a nic konkretnego do powiedzenia nie miał.
jurgen009 / 2010-08-22 17:07
PiS będzie partią wiecznej opozycji... Zamiast konstruktywnie krytykować rząd wytykając błędy i proponować własne pomysły zajmują się krzyżem i Smoleńskiem, czyli tym co ,,kręci" przeciętnego Polaka. Łatwiej jest rozmawiać o krzyżu i tragedii zamiast zająć się podatkami czy reformą Służby Zdrowia i KRUSu.
Miro nnbbhgvfc / 84.75.178.* / 2010-08-22 19:34
Zajmuje sie tym co jest aktualne. Na sprawy gospodarcze przyjdzie czas. Idzie coraz to gorzej. Liczne podwyzki wkrotce.
ojro / 91.193.208.* / 2010-08-22 20:32
Kiedy przyjdzie czas na sprawy gospodarcze? Jak będzie całkiem gorzej? Wtedy PiS nagle wyskoczy z ukrycia i powie "PO źle rządziło, my byśmy to zrobili lepiej"? Bo wyborcy im wtedy odpowiedzą: "jak PO rządziło, to wy siedzieliście cicho i patrzyliście zadowoleni jak ludzie biednieją, żeby potem to wykorzystać w kampanii". Sorry, ale taka jest prawda o opozycji.

W krajach demokratycznych trzeba sobie zasłużyć na głos wyborcy. Do polskich partii to widać jeszcze nie dotarło. Myślą, że wystarczy parę oskarżeń pod adresem konkurencji i już wygrana w kieszeni.
fdshsad / 80.245.182.* / 2010-08-22 19:16
Rządzić ma rząd, nie opozycja. Zarzucanie opozycji że "nie rozmawia" w sytuacji gdy dokładnie to samo robi (a raczej nie robi) rząd, jest komiczne.
ojro / 91.193.208.* / 2010-08-22 20:11
Komiczne to jest mówienie, że opozycji zależy na poprawie życia Polaków, gdy tak naprawdę nic w tym kierunku nie robi.
Czy PO, czy PiS, czy jakakolwiek inna partia, wszystkie mają cechę wspólną - ludzie są dla nich ważni tylko w czasie wyborów. Kiedy indziej mają ich po prostu gdzieś i to widać.
ździcho / 77.253.120.* / 2010-08-22 21:34

Komiczne to jest mówienie, że opozycji zależy na poprawie życia Polaków

No pewnie. Celem opozycji jest obalanie rzadów, zajmowanie ich miejsca u koryta i pasienie się kosztem tych, co mogą najmniej nafikać, czyli najbiedniejszych. Tak było, jest i (mam nadzieję, że nie) będzie. Ale nie tu i nie teraz.
ździcho / 87.205.194.* / 2010-08-22 16:55

List otwarty Migalskiego to kolejny dowód na frustrację byłego politologa,

Czyli co? Treści tego listu nie wolno traktować poważnie, bo napisał go frustrat, czy jak? Szanowny Money co sugeruje?
tade / 83.2.33.* / 2010-08-22 16:13

Europoseł w liście otwartym zdecydowanie krytykuje lidera Prawa i Sprawiedliwości.

nie tylko ale też

gabinet Donalda Tuska jest słaby, niekompetentny, ślamazarny, inercyjny, stagnacyjny i gnuśny.

Migalski ma rację. Pytanie co chce przez tą krytykę zyskać narażając się Tuskowi i Kaczyńskiemu??
Czyżby początki nowego ugrupowania ??????
rik222 / 2010-08-22 15:55
brawo panie migalski. to nie pis jest problemem. jaroslaw jest problemem. nie mam zadnych problemow z ideami pisu (glosowalem na donalda i bronka), ale mam problem z waszym liderem. zrobcie z pisu partie poncyliusza, migalskiego, kluzik-rostkowskiej itd. i macie moj glos...
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy