Forum Polityka, aktualnościKraj

Migalski: Wykluczenie Jakubiak to dla PiS krok w przepaść

Migalski: Wykluczenie Jakubiak to dla PiS krok w przepaść

Wyświetlaj:
kri / 83.5.250.* / 2010-09-10 23:39
Panie MIgalski jeśli rzeczywiście chce Pan być pożyteczny i umysł ma Pan zdolny do rozwiącywania problemów niech Pan skoncentruje się jak rozwiązać aktualny problem Nordstream--Jamał--łupki--Smoleńsk--NATO, wyciągnie z tego wnioski i zacznie działać na forum międzynarodowym.
kri / 83.5.225.* / 2010-09-11 04:37
"moje inicjatywy, sytuacja nastraja pesymistycznie. Od ośmiu dni nie odpowiada na mojego maila w sprawie upamiętnienia Henryka Sławika, który uratował w czasie wojny więcej żydów, niż Oscar Schindler."
- działanie na loby żydowskie w Stanach Zjednoczonych Ameryki także jest pożądane celem zainteresowania Ameryki naszym regionem w celu odwrócenia planu premiera Putina (Karaganowa: "Kluczową umową współtworzącą związek Rosji i Europy powinien być traktat energetyczny" - ustalający jednakowe zasady dostępu do złóż itd.)
Z pozdrowieniem
Bajerant DT / 83.11.76.* / 2010-09-10 20:47
Z tą "zieloną wyspą" to była taka przenośnia.
Premier Donald chciał nam powiedzieć ,że wszyscy wylądujemy na zielonej trawce.
niewierzący ateusz / 83.9.191.* / 2010-09-10 10:11
kampania była super, ale wybory przegrane, pani jakubiak też była super, tylko,że powiedzmy sobie szczerze dopóki nie udzieliła poparcia listowi pana migalskiego , to nie bardzo byłem świadom istnienia pani jakubiak , teraz nagle okazała się gwiazdą, no ale może to moja wina a nie pani jakubiak, bo fanem pisu zostałem,a i to umiarkowanym, gdy jaruzelski udzielił publicznie wsparcia napieralskiemu i komorowskiego, więc nie ma jeszcze pół roku,

a po drugie jakie to ma znaczenie czy pani jakubiak zostanie w pisie czy nie zostanie? żadnego nie ma, ta sprawa pięciorzędna , zwyczajna burza w szklance wody, bez żadnego znaczenia

nie tak dawno - może miesiąc temu czy dwa-przeszedł do pisu senator z platformy,nie pamiętam nazwiska, i nie było szaleństw w mediach ( i pewnie dlatego nazwiska nie pamiętam) założę się o półlitra typu 0.7, że ponad połowa czytających o przejściu senatora platformy do pisu dziwi się,że coś takiego w ogóle miało niedawno miejsce i podejrzewa,że kłamię, no więc guglujcie i sprawdzajcie, a jak ma odejść ktoś z pisu to szaleństwo medialne i wieszczenie końca partii,czyli kroku w przepaść, panie miglaski ocierasz się waść o śmieszność
dgen / 2010-09-10 10:41 / Tysiącznik na forum
zapomniałeś o inne gwieździe ostatnich dni - o tej co rozjechała tramwajem reżim PRL-u - pani krzywonos !
leo7 / 2010-09-10 10:34 / Bywalec forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
leo7 / 2010-09-11 12:16 / Bywalec forum
mozecie sobie usuwac moje wpisy ale prawda jest taka, ze pan prezes jest frustratem i kolokwialnie rzecz ujmujac, najzwyczajniej w swiecie odbilo mu do reszty. nota bene - pisze sie dura lex SED, a nie send lex,. Coz, to jest signum temporis ze ignoranci wypowiadaja sie na forum broniac wariata, ktoremu "dobre zasady wyniesione z domu" pozwalaja obrazac wszystkich naokolo. Jesli ja kompromituje siebie, to co mozna powiedziec o panu prezesie? Fakt, to skandal, ze w partii wodzowskej ktos osmiela sie skrytykowac "wielkiego stratega". (Gwoli scislosci - migalski nie byl czloniem pis...). W przypadku TEJ partii znakomicie rozumem zasady jej dzialania, to pan prezes decyduje o tym co jest dobre, a co zle, dla tejze partii, no i dla Polski oczywiscie... Kazdy kto ma inne zdanie jest zdrajca, rosyjskim lub niemieckim szpiegiem, ubekiem,itd, itp. Byc moze mam osobowosc neurotyczna (to nie jest przestepstwo), ale pomyslmy o osobowosci pana prezesa... tutaj powini wypowiadac sie biegli z zakresu psychologii i psychiatrii...
ala 246890 / 95.41.21.* / 2010-09-10 11:40
leo7 - twoje uwagi na temet Prezesa PIS są nie na mijescu, by nie powiedzieć "chore". Takim zapisem najzwyklej - kompromutujesz siebie, ale to zapewne dla ciebie nic nowego. Pan Jarosław Kaczyński, dr prawa, wyznaje sentencje łacińską "dura lex send lex". Skoro pan Migalski nie potrafi własnych frustracji wyjawić w zamkniętym kręgu lecz obnosi się z tym wszen i wobec, łamiąc panujące zasady i statusy PIS to wykluczenie go z członka PIS - u było rozwiązaniem oczywistym. Skoro ty tego nie rozumiesz, oznacza to iż masz trudności ze zrozumieniem fundamentalnych zasad działania partii. Dam ci dobrą radę - nie oceniaj nikogo zanim tego kogoś nie pozasz. Takie zachowanie zakrawa osobowość neuretyczną.
eeeeee / 83.31.21.* / 2010-09-10 15:15
Bardzo trafna diagnoza. Dodałbym jednak kilka uwag. Otóż, w moim przekonaniu Pan Kaczyński to człowiek nie tylko prawy ale z dobrymi manierami i zasadami wyniesionymi z domu. Ponadto nie ulega wątpliwości, iż jest patriotą, który za wzór ma takich przodków jaj Józef Piłsudski czy Jerzy Giedroyc. Poz tym nie jest pozbawiony poczucia humoru. Jeżeli te wszystkie cechy posiada jeden człowiek to jest łatwym celem dla takich hien jak Palikot czy Niesiołowski. Oni nie mają żadnych zasad i nie prezentują żadnych wartości- takie komunistyczne potworki. Obrzucanie innych błotem to próba równania do siebie, kiedy samemu jest się skompromitowanym. Rzecz jasna nie wszyscy tą kompromitację dostrzegają, lub wręcz przeciwnie-takich małych palikotów nam nie brakuje.

Reasumując- wierzę, iż Pan Kaczyński wygra bo wtedy wygramy wszyscy i nasi przodkowie nie będą się w grobach ze wstydu przewracać.
Bankier_7 / 2010-09-10 16:05 / portfel / Punktator

Reasumując- wierzę, iż Pan Kaczyński wygra

A ja np.wierzę, iż kosmici istnieją i kiedyś zrobią inwazje na ziemie co będzie tak samo prawdopodobne...
a jak / 195.168.109.* / 2010-09-10 16:32
tylko bez deklaracji o wierze. Jako komunistyczny pachołek jesteś w stanie uwierzyć we wszystko.
B_7 / 195.35.80.* / 2010-09-10 11:56

Migalski nie potrafi własnych frustracji wyjawić w
zamkniętym kręgu lecz obnosi się z tym wszen i wobec,
łamiąc panujące zasady i statusy PIS to wykluczenie go z
członka PIS - u było rozwiązaniem oczywistym

W PISie nie można mieć własnego zdania,które nawet słuszne a przeciw wizji chorego psychicznie prezesa doprowadza do oplucia, oczernienia, zawieszenia, a na końcu wyrzucenia z partii.. ups.. przepraszam z sekty...
.
I alu na koniec:

Takim zapisem
najzwyklej - kompromutujesz siebie, ale to zapewne dla ciebie nic nowego
iiiiii / 83.31.21.* / 2010-09-10 15:18
szkoda komentować niedoroba
na / 83.9.191.* / 2010-09-10 10:46
o to chodzi. że gdy z PO odchodzi senator to nikt nie mówi i nie pisze,że to dlatego,że partia jest rządzona przez ..... wpisz sobie epitety jakie ci pasują, i żaden polityk z platformy nie pieprzy farmazonów w mediach jak pan doktor migalski
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-09-10 10:06
Dla antypolskich mediów, komentowanie niechlubnych nierządów Thuzka & PO - TO TEMAT TABU!

MEDIALNY EWENEMENT NA SKALĘ ŚWIATOWĄ - lub Polacy są najgłupszym narodem świata!
Narodowiec; / 89.79.90.* / 2010-09-10 07:03
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
zbyszek52 / 109.243.237.* / 2010-09-10 09:00
Taki jest wlaśnie PISowski chamski język.
ciekawe / 195.168.109.* / 2010-09-10 16:29
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Pankowjak / 188.146.9.* / 2010-09-10 07:30
PIS ż jest arogancky on im naród dawno zna ale kydi bylo wybory ale byli tacy cacy a teraz wracali na stary metodach. Jaroslaw nie wybraza ż on nie ma śansa czasu wybori on powyne moja zdanie icz na emerytóre dosycz ten skandali który on roby a co nie? ma pinonze wystarczy na samotni mężczyzni i nich da śwenty spakój ot im cyrki.
S.O. / 83.25.148.* / 2010-09-10 06:46
PIS zachowuje się jak pijak w delirium ,który się sam okalecza jakimś szkłem, blachą od puszki itp. przedmiotami. Nie mają oni już nikogo inteligentnego , tylko zgraję ,,oszołomów'' z oszalałym prezesem na czele!
S.K.O / 95.41.21.* / 2010-09-10 11:45
S.O. ty pewnie głosowałeś na P******. PO to tzw. inteligentne bydlaki. PO to pozoranci udający że u nich wszystko jest OK-i. Niedługo będziesz przeklinać wsój wybór, gdy w świetle nadcvhodzących podwyżek naród tak zubożeje że żywi będą zazdrościć umarłym. No ale cóż, jak to mówił "bronkowóz" - BY W POLCSE ŻYŁO SIĘ LEPIEJ
piotrzarek / 80.72.45.* / 2010-09-10 12:24
"To nie są uśmiechnięte buzie Joasi czy Eli. To są raczej naburmuszone, napięte twarze, z zaciśniętymi zębami i spoconym czułkiem."

Posłowie PiSu mają czułki?

Najnowsze wpisy