Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Miłe złego początki

Miłe złego początki

kingsnake / .* / 2005-04-01 20:34
Komentarze do wiadomości: Miłe złego początki.
Wyświetlaj:
młody / .* / 2005-04-02 20:04
witam wszystkich. Chciałbym sie poradzic bardziej doswiadczonych kolegow, mianowicie jak byscie odczytali wykres amici - bardziej jako "głowe i ramiona" czy takie troche koslawe "podwójne dno " czy moze tylko ja tam cos na sile probuje dostrzec :) ?
orzeł / .* / 2005-04-02 18:22
no widzisz Anna konkrety to jest to co lubię choć jak wiesz nie sugeruję się (co widać po portfelu mym) opiniami innych to przynajmniej jest jasność o którą tutaj w kontaktach naszych chodzi czyż nie :) ps z tym sugerowaniem to nie do końca prawda - ponieważ strokuś myślami swymi mnie absolutnie dotyka pozytywnie (często mam podobne typy - choć może po aktualnym portfelu tego nie widać)więc z przyjemnością korzystam z jego opinii:)
anna / .* / 2005-04-02 15:45
Sama jestem zaskoczona swoją grą. Jak się kupuje gdy WIG jest na minim. to łatwo trafić wybierałam spółki z dobrymi wynikami, i które ostro spadły.Oby moja dobra passa się nie odwróiła :)Mam softa wczoraj trochę sprzedałam, ale odkupię jak zdążę.Betecom, LPP, TPSA.Kredyt bankMiałam PKObp, milenium, ampli, srubeks, może odkupię ampli.Przyglądałam się Prochemowi ten po przekroczeniu 24,6może iść ostro do góry ale go nie polecam,sama na nim straciłam w tamtym roku tu trzeba mieć szyki komputer i dar przewidywania.W ponidziałek będziedobry dzień na zakupy to coś kupię mam na oku aleto spekulacyjna jak ją kupię to napiszę. Kupiłam Pkobp po 26.8 i sprzedałam po 27.8 tak na 1zł. sami widzicie ze decyzja była słuszna.(jak na dziń dzisiejszy )nie wiem czy moja .... wasz zadowoli w tej chwili piszę prace i nie myślę o giełdzie jak coś zauważę to napiszę.Dziki cieszę się że zarobiłeś.Orzł nie gniewaj się że nie podaję % ale u mnie codziennie jest inaczej, pewnie ze strachu przed minusem.Czytałam,iż w tym roku będzie nerwowo, uwazam iżtzymanie akcji długoterminowo nie przyniesie oczekiwanego efektu.( może nie mam racji ale taka jest moja teza ) pozdrawiam do poniedziałku :)
Dziki / .* / 2005-04-02 18:29
Też podzielam pogląd, że longterm nie przyniesie sukcesu, przynajmniej do połowy roku. Sprzedałem Getin i Softa, mam Elektrim, Jelfę, Kredyt, Mieszko i TPSA. Wczoraj średnio -0,35%. Chyba sprzedam Elektrim, Jelfę i Kredyt. Życzę sukcesów w poniedziałek.
dżeju / .* / 2005-04-04 08:17
A ja nie podzielam poglądu waszego. Teraz to właśnie long-term na WYBRANYCH spółkach może coś dać. A przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek to była i zwłaszcza teraz będzie loteria. Co nie znaczy że tego nie robię :)
hajdi / .* / 2005-04-02 12:12
Jakich programow uzywacie do AT ja mam abakusa (juz mnie denerwuje) moze ktos mi zaproponuje cos lepszego a najlepiej moze ktos ma metastoka lub ewentualnie powie skad sciagnac
orzeł / .* / 2005-04-03 16:43
hajdi już leci do Ciebie (pocztą ) metastock instalka + książeczki :) jeszcze odrobinka cierpliwości
hajdi / .* / 2005-04-03 20:38
bog zaplac dobry czlowieku
orzeł / .* / 2005-04-03 10:04
metastock a TY?!
Rafał / .* / 2005-04-02 12:07
Co dla GOSPODARKI byłoby lepsze:Bezrobocie czy Inflacja?Zakładając że jednego można się pozbyć w zupełności względem drugiego.
Dziki / .* / 2005-04-02 10:56
Aniu, zapodaj proszę jakieś typy na poniedziałek, szanuję Twoje komentarze, korzystałem wielokrotnie z Twoich typów, jak dotąd wychodziłem na tym dobrze.
ORZEŁ / .* / 2005-04-02 01:02
cóż ja mam ano :AMICA 4 % AMPLI 3,5 %BETACOM 8,2 %KREDYT BANK 5 %KRUK 3 %MIESZKO 4,7 %PEKAES 4 %SOFTBANK 4 %ŚRUBEX 4,6 %FERRUM 3 %PKO BP 56 %SZYKUJĘ JEDNAK DUŻE ZMIANY DAM ZNAĆ NA BIEŻĄCO !ANIU POKAŻ PORTFEL NIECH TWA MAGIA NAS PRZENIKNIE - MIEJMY NADZIEJĘ ŻE PO UJAWNIENIU NIE PRZESTANIE DZIAŁAĆ (INACZEJ MIAŁBYM WYRZUTY SUMIENIA:))
orzeł / .* / 2005-04-02 00:50
zamieszali na koniec chłopaki i dlatego dzis w dupcię śliczniutko dostałem i już :)ja dziś 1.8 % w pupcięale nie wiem czemu mi nie smutno - może dlatego że ta końcówka udawana jakaś taka]szkoda tylko że w portfelu ubyło naprawdę:)
strokuś / .* / 2005-04-01 21:38
fajnie że agorę można ocenić pozytwnie - też tak myślałem 2 dni temu, szkoda że trochę się pośpieszyłem :)a z 'tego typu walorów' kupiłem dzisiaj tpsa na dogrywce - zobaczymyremak - skorygował wynik +16%, może coś z tego będzie nie wiem co myśleć o wsipie - połowę nadal mam, może aig i pionieer będą chciały zwiększyć liczbę głosów przed nwza? :)poza tym ISM mi trochę podciął skrzydła - usd 3,17mimo to wszystkie inne dane są kiepskie dla stanów i może coś jednak na fo zarobię
strokuś / .* / 2005-04-01 21:48
portfelik dzisiaj +0.37%AGORA 9.5% ALMA 10.6% ATM 11.1% BCHEM 15.9%PEKAO 8.8% REMAK 9.8% SOFTBANK 16.8%TPSA 9.1%WSIP 8.3%nawiasem mówiąc b****** umożliwia prowadzenie portfeli publicznych - coś takiego tutaj ułatwiłoby nam życieno i forum z możliwością automatycznego logowania i odznaczania przeczytanych postów - bo obecne jest niesamowicie prymitywne
strokuś / .* / 2005-04-01 21:50
no żeby słowo b_a_n_k_i_e_r na forum inwestycyjnym cenzurować to już przesada :(
kingsnake / .* / 2005-04-01 20:34
w porządku komentarz, taki odautorski a nie o pogodzie. widac innego autora ;) szacunek dla kogos kto na dzis przepowiedzial niewielki spadek MIESZKO. ale dzis i tak smutny dzien...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy