Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

milion na handel walutami online - prosze o porade

milion na handel walutami online - prosze o porade

dmtholset / 2018-05-30 19:51
Witajcie
Pracuje w UK mam konta w uk i w pl. Uzbieralem troche gotowki na inwestycje i powoli wymieniam z gbp na pln i odwrotnie - czekam na 10groszowe roznice i zamieniam coraz wieksze sumy kantorami internetowymi. Na razie idzie ok . Nie interesuje mnie forex bo dzwignia to ryzyko i mozna poplynac . Lubie miec gwarancje i pewny zysk.

Czy moglbym gdzies uzyskac lepszy kurs niz na cinkciazu?
Czy znane sa wam opcje dogadania sie z bankiem dostania u nich lepszego kursu ? Bank jest pewny ( BFG) a internetowy kantor nie do konca.

Dotychczas uzywalem cinkciaza.pl ale mam obawy ze w razie krachu strace kase wiec planuje przejsc do rkantor ktory jest czescia riffisen bank. ( BFG)

Mam ograniczenia w przelewach do 25 000 funtow dziennie online . I gwarancje banku na 80 000 funtow w uk i 100 000 euro w pl
Wiec staram sie uzywac kilku kont zeby w razie krachu nie stracic kasy . Chcialbym usprawnic proces Zamieniac jednorazowo max kwote na ktora mam gwarancje BFG . po lepszym kursie niz cinkciaz czy rkantor.

dzieki za ew wpisy
Beek / 83.42.103.* / 2019-03-20 21:21
Dobre pytanie, a znalałem je bo sam chciałbym poznać odpowiedzi, póki co revolut ma lepsze kursy, ale w końcu w regulaminie znalazłem, że nie pozwalają na forex trading. Co prawda ciekawe co przez to ruzumieją, ale lepiej nie ryzykować.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy