MILLENNIUM

Money.pl / 2007-11-09 08:48
Komentarze do spółki: MILLENNIUM.
Wyświetlaj:
tom492 / 82.19.14.* / 2013-04-26 23:22
pracuje w anglii mam konto w millenium od kilku lat dzisiaj dzwonilem do banku w sprawie kredytu 40000 a oni powiedzili ze nie akceptuja zarobków z uk jakas paranoja zdenerwowany zadzwonilem do paribasu bez problemu w pn zalatwiam kredyt zamykam konto w tym smiesznym millenium
M. Kacpura / 77.253.56.* / 2013-04-23 15:22
nie polecam, szczególnie jeśli ktoś korzysta przez internet z millenet, raz działa raz nie działa, jak działa to strasznie powoli, i te błędy przy filtrowaniu, pobieraniu etc, porażka, przeniosłem się do WBK na razie testuje i jest ok.
aston71 / 194.106.200.* / 2013-04-23 14:20
Jakość ich serwisu internetowego jest przerażająca. Dzisiaj znowu nie działa millenet. Cały dzień nie ma dostępu do środków pieniężnych. Nie można ani dokonać przelewu ani sprawdzić stanu konta. W piątek również była ta sama impreza - nie działająca strona. W zeszłym półroczu zdarzyło się kilka awarii blokujących dostęp do kont. Jednym słowem jeżeli ktoś chce mieć sprawny dostęp do pieniędzy nie polecam tego banku.
zośka 9999999999999 / 89.74.158.* / 2013-09-05 10:53
w BZWBK czy innych bankach problemy są takie same, czasami przez cały dzien nie można wypłacić gotówki ani nic innego, wiec problemy są wszędzie z systemami, komputer to tylko maszyna!
qwa754 / 83.15.100.* / 2013-04-16 21:25
Mam u nich konto od roku, na razie żadnych złych doświadczeń.
Natasza186 / 89.77.114.* / 2013-04-13 16:51
Witam! Korzystam z usług banku od X lat i jestem zadowolona. Obsługa kompetentna, miła, wyjaśnią, doradzą, zaproponują - czyli tak, jak być powinno.

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Mam wrażenie, że chyba nie umiecie czytać warunków umowy albo po prostu nie rozumiecie prostej frazy zapisanej językiem bankowym - wystarczy dopytać.
Natasza186 / 89.77.114.* / 2013-04-13 16:50
Witam! Korzystam z usług banku od X lat i jestem zadowolona. Obsługa kompetentna, miła, wyjaśnią, doradzą, zaproponują - czyli tak, jak być powinno.

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Mam wrażenie, że chyba nie umiecie czytać warunków umowy albo po prostu nie rozumiecie prostej frazy zapisanej językiem bankowym - wystarczy dopytać.
rozum / 89.68.247.* / 2013-09-17 00:47
wystarczy dać się okraść z cała kasę jaka się ma i będzie OK dla PREZIA BANKU i całej zgrai nierobów . to raczej ty /pracownico banku/ nie pojmujesz jedna komórka -(telefoniczna) ze LUDZIE UMIĄ CZYTAĆ i dlatego twój bank OSZUSTÓW ma tyle negatywów. sam miałem z nimi do czynienia- NIGDY PRZE NIGDY WIĘCEJ
rozczarowana / 83.145.155.* / 2013-05-06 11:05
Jak są wpływy to dobrze,jak mój mąż umarł...to robią wszystko by utrudnić spłatę i bawią się w kotka i myszkę....najgorszy bank w Polsce....a pracownicy patrzą na klijentów jak na kosmitów....masakra
jola4444444444 / 89.74.158.* / 2013-09-05 10:51
bo niektórzy klienci zachowują się jak kosmici, toteż pracownicy tak na nich patrzą !!!
Jeżeli człowiek nie rozumie swojego języka albo nie rozumie co czyta to o czym to świadczy?
jeleń / 164.127.58.* / 2013-08-30 23:06
OBSLUGA FATALNA. Wyjasnić nic się nie da. Pracownicy banku napadają klientów w nocy pod pozorem dzialań windykacyjnych. Bez dokumentów, identyfikatorów z żądaniem pieniędzy z kosmosu. Omijajcie z daleka
Millewściekły / 176.98.119.* / 2013-04-17 23:29
W jakim mieście mają takie kompetencje???. To chyba jakiś żart. Ja mieszkam w pobliżu (ok. 60 km) 3-ch banków Millenium i w każdym co innego się dowiaduję na temat swojego konta kredytowego, czyli NIC, bo to tajemnica. Mogę się tylko dowiedzieć ile jestem im krewny, a każda informacja kosztuje :(
rozczarowana / 83.145.155.* / 2013-05-06 11:07
Jeszcze przepływ informacji do kitu,nie znają się i nie wiedzą nic o swojej firmie....
krowa dojna / 164.126.132.* / 2013-04-09 13:41
Masakra!!!! Mam tam kredyt hipoteczny. Trudno cokolwiek tam załatwić. Nie można się dodzwonić. Na infolinii informują że nie można dzwonić do oddziałów bo mają numery wewnętrzne. Procedury takie że nikt nic nie wie.Zdecydowanie nie polecam. Załatwiam właśnie przeniesienie kredytu do innego banku. Wydreptałem do oddziału już ścieżkę i tak nic nie załatwiłem, kierownik oddziału nic nie wie. Rzeczoznawca majątkowy się z nich śmieje bo pewnie każą ściany kłuć żeby sprawdzić ile jest tynku i czy nie chcę ich oszukać na przestrzeni mieszkalnej. Na infolinii informowali że wystarczy 2 tygodnie przed terminem złożyć operat szacunkowy do placówki że naliczyli nowe ubezpieczenie niskiego wkładu. Złożyłem 4 tygodnie przed terminem żeby mieć pewność. Czekam już półtora miesiąca i nic! Wymyślają tylko listę dodatkowych dokumentów które trzeba dostarczyć. Moje nerwy są już na wyczerpaniu. Zero szacunku dla klienta. Szerokim łukiem ten bank omijać!!!!
turdus / 176.98.119.* / 2013-04-04 09:58
NIE POLECAM tego banku nikomu, BANDA OSZUSTÓW!!! Co innego mówią, co innego robią. Jak wpadniesz w te sieci, to nie wypuszczą dopóki masz pieniądze. Mi zatrzymali w bankomacie kartę kredytową. Natychmiast zadzwoniłem do centrali, a tam nie znają powodu zatrzymania karty i do tej pory nie wiedzą (już ok. 5 miesięcy), ale zażądać natychmiastowego zwrotu pieniędzy z odsetkami, odsetkami karnymi??? i różnymi opłatami administracyjnymi to wiedzieli jak naliczyć. Wynosi to prawie trzykrotność kapitału!!!! W każdym oddziale jesteś traktowany jak śmieć, jeżeli chcesz zasięgnąć informacji na temat swoich pieniędzy, a i tak wychodzisz od nich bez prawdziwej informacji!!! Zanim tam pójdziesz zainwestować, to mocno się zastanów, chyba, że masz pieniądze do stracenia, ale takie pieniądze lepiej przekazać na jakąś instytucję charytatywną.
ja2013 / 89.228.72.* / 2013-03-21 07:21
Bank Millenium-MASAKRA!Stanowczo odradzam.Jestem pelnomocnikiem do konta corki/przebywa ona za granica/.W momencie gdy potrzebowala pieniedzy i chciala zerwac lokaty zaczęło sie.Sprawdzanie mnie-jako pelnomocnika, jej podpisu itd.Reklamacja trwala ponad 2 miesiace.Jak dalej potoczy sie sprawa-nic nie wiadomo.Bank pofatygowal sie wreszcie ze slowem "przepraszamy", ale wszystkim ODRADZAM konto+lokaty+inwestycje w tym banku-odzyskanie swoich pieniedzy uczy nas cierpliwosci i kultury.
Moniss / 79.188.102.* / 2013-02-28 18:49
Nie polecam tego banku.
Jestem współwłaścicielem konta w Millenium, przy przedostatnim wpływie na konto zostały zablokowane moje karty a także gotówka, która wpłyneła. Pieniądze wypłaciłam po 5 godzinach od wpłynięcie, ponieważ bank musiał pobrać 100zł z konta właściciela.
Zaś przy ostatnim wpływie czekaliśmy 24h z właścicielem konta na zaksięgowanie pieniędzy, po czym znów zostało pobrane 30zł.
Przez 24h nikt nie wiedział gdzie są pieniądze. Jeden urząd przelał a bank nie zaksięgował.
Uważajcie na ten bank.
jola33 / 91.239.152.* / 2013-06-04 21:35
hmm.. o ile dobrze czytałam cennik 30 zł to opłata za przelew na zajęcie komornicze na koncie. stąd pewnie te blokady ale tu bank działa zgodnie z regulacjami prawnymi
ewula / 83.3.165.* / 2013-02-28 15:58
Jako osoba prywatna zachęcona reklamami zawitałam do placówki banku w Al. Jerozolimskich. Wcześniej na stronie internetowej skorzystałam z "kalkulatora" obliczania raty kredytu. Nie dajcie się nabrać. Rata wyliczona przez internet wynosiła 1304 PLN (kredyt 50000 PLN, 48 rat). Pracownik banku wyliczył na 1458,45. Rozumiem, że mogą być różnice rzędu 2-3% ale nie 11%. Przecież gdybym wiedziała, że rata tyle wyniesie to nawet nie pofatygowałabym się do banku. Najgorsze jednak jest to, że na pytanie jakie warunki musi spełniać klient żeby przy takim kredycie spłacać ratę w wysokości 1304 PLN otrzymałam odpowiedź, że nie mogą mi powiedzieć, bo jest to tajemnica banku.
beata C. / 85.193.221.* / 2013-02-14 15:38
LUDZIE NIE ZAKŁADAJCIE KONTA W BANKU MILLENIUM!!!
NASZA SPÓŁKA ZŁOŻYŁA WNIOSEK O ZAŁOŻENIE KONTA "BIZNES NA START".
3 TYDZIEŃ CZEKAMY NA KONTO!!! NIE MOŻEMY RUSZYĆ Z BIZNESEM!!!
ZARÓWNO W PLACÓWCE JAK I W CENTARLI POWIEDZIELI ŻE NIE MOŻNA NIC ZROBIĆ, TRZEBA CZEKAĆ!!!
NIE MARNUJCIE CZASU I NERWÓW!!!
CHYBA ŻE CHCECIE CZEKAĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ!!!
rozczarowana / 83.145.155.* / 2013-05-06 11:14
Zgadzam się i nie sympatyczni bankowcy...ostatnio pani poinformowała mnie,że jak nie będę cierpliwa to pożałuję i będę stratna....oddział w Warszawie,dzwonię ,tracę za telefon...mogła powiedzieć wprost spieprzaj,a nie jeszcze mnie straszy
malicki / 94.72.125.* / 2013-01-21 00:12
Witam wszystkich, Mam ogromną prośbę do wszystkich posiadaczy konta w Millenium banku. Jako, że nie posiadam konta w tym banku, nie moge z korzystać z promocji na rabat na abonament w orange, ponieważ wygenerować kod mogą jedynie posiadacze konta w millenium. Czy ktoś, kto nie zużyje tego kodu niechciałby mi pomóc i taki kod wysłać? Pozdrawiam serdecznie, proszę o odpowiedź tutaj lub na email.
malicki / 94.72.125.* / 2013-01-21 00:12
Witam wszystkich, Mam ogromną prośbę do wszystkich posiadaczy konta w Millenium banku. Jako, że nie posiadam konta w tym banku, nie moge z korzystać z promocji na rabat na abonament w orange, ponieważ wygenerować kod mogą jedynie posiadacze konta w millenium. Czy ktoś, kto nie zużyje tego kodu niechciałby mi pomóc i taki kod wysłać? Pozdrawiam serdecznie, proszę o odpowiedź tutaj lub na email.
adam243 / 176.111.136.* / 2013-01-11 13:07
Analitycy ich to totalna porażka, firmy z nimi współpracujące także. Jeżeli kiedykolwiek spotkam analityka na drodze to go rozjadę, jak można być tak głupim, stwarzać tyle problemów w dostępie do kredytu, nie wspominają już o wypłacie następnych transz gdzie dostają foty inwestycji - mają wszystko kolorowo na białym i dalej robią z siebie idiotów, mało tego jest kosztorys w którym są terminy i koszta, czy nie wystarczyło by tylko się na tym opierać? jest hipoteka duża. Oni są gorsi od polityków. Mało inteligentni, chyba zazdrośni o to że kogoś stać na kredyt, ale nie myślą w tym kontekście że większość ludzi biorących kredyt hipoteczny nie bierze go dla własnego widzimisię,
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy