Forum Polityka, aktualnościKraj

Miller: Ryszard C. chciał zabić już wcześniej

Miller: Ryszard C. chciał zabić już wcześniej

Wyświetlaj:
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-10-21 14:11
Zauważyłem bardzo ciekwą rzecz. Nie ma mowy o żadnym porozumieniu pomiedzy polakami róznice są znacznie głębsze niż się większosci wydaje. Przede wszsykim wyborców PIS i PO rózni system wartości a to całkowicie przekreśla przekonanie jednych co do racji drugich. To tak jakby niewierzącego przekonywać do obrony krzyżą pod pałącem prezydenckim. Te umizgi PO w strone kościoła są żałosne elektorat PIS napewno za nimi nie pójdzie. Wydaje mi sie że dane na temat liczby chrześciaj sa bardzo przeszacowane bo gdyby to co prezes Kaczyński mówi było prawdą PO nie powinna już od dawna istnieć ludzie jednak wybierają co innego. Każdy polak który sie rodzi jest chrzczony bo taką mamy tradycje ale przecież to nie czyni człowiek praktykującym katolikiem dopuki on sam nie wybierze takiej drogi. Jesli chodzi o homoseksualistów czy invitro elektoratat PO chce mieć wybór do bycia homo czy posiadania dziecka za pomocą invitro, kiedy PIS chce zakazu stosowania invitro i wyłaczania ze społeczeństwa homoseksualistów. Tak naprawdę tu idzie też walka o wolność bo obie grupy wolność odbieraja w inny sposób. Albo zaczniecie sie tolerować albo wojna domowa bedzie nie unikniona polaryzacja jest już bardzo silna. Nie liczcie że przekonacie ważych przeciwników do waszych racji to nie ten systemy wartości nie musicie sie z nimi zgadzac ale ludzie musicie sie zacząć tolerować.
rYSZARD w / 95.48.168.* / 2010-10-21 13:47
mordercy z PLATFORMY
uru / 83.27.204.* / 2010-10-21 13:54
Za takie wypowiedzi można stanąć przed sądem.
ciekawym / 167.192.220.* / 2010-10-21 18:06
za takie wypowiedzi? a za morderstwo POlityczne?
POmyleni są wśród nas / 81.190.213.* / 2010-10-21 14:07
Wiesz, ludziom powoli zaczyna to wisieć, jak widzą POmyleńców POnad prawem. Najpierw był Misiak i zwalniani stoczniowcy (szkoleni na fryzjerów ia pewnie w miejsce stoczni znajomy developer postawi apartamenty), potem Sawicka, ostatnio Miro i Sobiesiak z córką, a na deser córka Rostwoskiego. Ludzie PO prostu mają dość! Wisi im czy pójdą siedzieć, to powoli nie ich państwo, a kiliki okrąglostołowej z ober manipulantem jąkałą, Nocną zmianą, czyli Tuskiem i Pawlakiem, Wajdą, na którego filmy siłą zapędza się młodzież szkolną. Nie taka miała być Polska! Miała być uczciwa jak Finladnia, ale wielu to się nie spodobało, bo jak tu korumpować i kręcić lody w służbie zdrowia?

PS ?idę o zakład, cała reszta zeznań została wyuszona na gościu i nieprawdą jest że planowała atak na inne partie. I co mi zrobić POmyleni?
Karol72 / 89.174.119.* / 2010-10-21 20:59
Stocznie zostały już rozkradzione za solidarności, i od tamtego okresu jedynie dogorywały, a żadna partia nie umiała sobie z tym problemem poradzić ( lub nie chciała).
A zeznania były pewnie wymuszone jak w tanim filmie sensacyjnym? Troszeczkę pomyśl a później pisz człowieczku.
sxsxsxsxsx / 217.74.68.* / 2010-10-21 13:51
I jak tu sie z takim dziadem jak ty dogadac... rzucasz oskarzenia nie majac do tego podstaw... wedlug mnie powinienes pojsc siedziec za znieslawienie... i tyle...
pasuje? / 167.192.220.* / 2010-10-21 18:10
dobre zastrzeżenie: "według mnie". A więc szczerze, proszę bardzo: a chu.. mnie obchodzi jakie masz zdanie!.
ccccccccccc / 195.74.79.* / 2010-10-21 14:24
podstawa: Kaczynskiego zastrzelimy i wypatroszymy - Palkot
WIELKI CYNGIEL / 83.10.145.* / 2010-10-21 14:11
No właśnie --- obowiązuje przeciez POLiTYKA MIŁOŚCI i ZGODY - w końcu oskarżenia pod adresem Prezydenta Lecha Kaczyńskiego że jest sprwaca masakry pod Smoleńskiem. to zaden zarzut morderstwa - bardziej to pasuje do Jarosłwa Kaczyński, który WYMUSIŁ LąDOWaNIE - KLUB CzERWONEGO RYJa w tych kwestiach jest naprawdę BEZSTRONNY.
`niesioł / 79.186.184.* / 2010-10-21 13:36
KOMPROMITACJA KROPKI i ...rozwiązać wybiórczą,tvn,tvn24,...? lub zawiesić do wyborów i SKOŃCZĄ się wszystkie KŁOPOTY POlityczne-przestaną dzielić POLAKÓW i jedyne zniknięcie pseudo -dziennikarzy jak kropka przestanie: jątrzyć, dzielić POLAKÓW-
kompromitacja mediów -eliminować pseudo-dziennikarzy-którzy tylko dzielą nienawiścią ludzi-
szarlatani?
kompromitacja mediów-pierwsze ofiaryPObolszewi? i pseudo -dziennikarzy?(wybiórczej,polityki,trybuny,tvn,ttn24,....?) -plotkują ludzie-to ci dziennikarze i POmatołki wydali CHAMSKĄ-bezpardonową walkę PIS-owi - ponad 8mlionów ludzi,którzy od ponad 8 lat popierają śp. PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO i PREMIERA KACZYŃSKIEGO-to nie politycy PIS mają się ZASTANOWIĆ-ale powinni się OPAMIĘTAĆ PSEUDO : DZIENNIKARZE,profesorzy,socjolodzy,psycholodzy zapraszani do mediów i OPLUWAJACY tylko jedną PARTIĘ- PIS-popieraną przez ponad 8 ml. ludzi-czy do mediów będą zapraszani do DYSKUSJI W PROGRAMACH: GŁÓWNIE ludzie opluwający ludzi PIS(w przewadze 4:1 razem z prowadzącym?-) i to ma być demokracja?,a może anarchia?,czy totalitaryzm?,czy paranoja? pseudo-dziennikarzy?-czy ?:wółek,rólicki,piasek,kropka,miecug,szklo,jonas,roman,kik,my,wybiórcza,tvn42,śpiewok,loży,kawa,to jest,....nie powinne być zawieszone? Do wyborów-studenci mówią-oni głównie opluwają 8 ml. ludzi PIS,którzy stoją murem za KACZYŃSKIMI-następna PARANOJA MEDIÓW?-kibicują ,zapraszją, popierają POLIGŁUPA,niesioła,...-gdzie ich etyka?,czy potrzebny lekarz?-jeszcze PIS wróci do WŁADZY,na który zagłosuje 3/4 społeczeństwa-zawsze SĄDAŻE ZARAZ PO WYBORACH są ZAWYŻANE o 15% dla PO,a ZANIŻANE o15% dla PIS -a od 8 lat są :DOPIERO PRAWIDŁOWE przed samymi wyborami wg.WYŻEJ WYMIENIONEJ ZASADY(zawyżania i zaniżania)- PRZYCZYNĄ SĄ DZIENNIKARZE,którzy nakręcają CAŁĄ SPIRALĘ NIENAWIŚCI poprzez ZAPRASZANIE do DYSKUSJI ludzi w stosunku nie 1:1,ale 4;1 na korzyść PObolszewi łaczenie z pseudo-dziennikarzami i ZADAWANIEM GŁUPICH PYTAŃ POLITYKOM , NAPUSZCZANIE ich na siebie i OPLUWANIE ponad 8 MIL. LUDZI popierających PIS i PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO oraz PREMIERA KACZYŃSKIEGO -wciąż powtarzanie FAŁSZYWYCH SĄDAŻY przez media i rządzących polityków ,że PIS ma tylko 26% jest GŁUPOTĄ i myślą,że to pomoże PO jest:mrzonką, paranoją i marzeniem bez pokrycia KLAKIERÓW PObolszewi?,a prawdziwe sądaże są całkiem INNE,wciąż - znacznie ROSNĄ dla PIS,a MALEJĄ znacznie dla PO,a PSL i SLD nic z krytyki PIS nie zyskują ,ale tracą-staczają się do ZERA jak PO…
Karol72 / 89.174.119.* / 2010-10-21 21:03
A tatuś to cię chyba bił za mocno, że widzisz takie spiski, a może to jeszcze TVN podlicza głosy po wyborach, i dla tego kaczorek nie wygrał.
Buuuuuu ale mi smutno.
ssstaki sobie / 84.10.126.* / 2010-10-21 18:01
Pani/ Panie niesioł ! Gdyby na kogokolwiek zagłosowało 8 mln ludzi to mógłby być prezydentem, premierem i większością sejmową w jednym.
kolorado_boy / 79.190.217.* / 2010-10-21 14:10
Wszyscy się powinni się opamiętać ..... HAHAHAHAHA !
Dobre, dobre, zawsze normą był ogół a nie margines :)

Zatem margines powinien się odsunąć "na margines"

"kaczor" gada głupoty, zaczepia wszystkich i wszędzie widzi wrogów, spiski i zamachy, doszukuje się rzeczy których nigdy nie było, a nie pomyślał SAM , że jak ktoś go słucha, to w zupełności wystarczy aby mieć chęć go stuknąć ?

Uwaga!
nie wyrażam tutaj swoich poglądów, wsumie to jest mi wszystko jedno czy PiS czy PO, bo tak naprawdę NIE ma w tym kraju kto rządzić, ale zauważcie, że na TUSKa , PO czy SLD jakoś ludzie nie narzekają i media mają tu nieweiele do rzeczy. Media żywią się wydarzeniami i tym co się dzieje wokoło.
Poprostu ludzie z PO czy SLD się nie odzywają kiedy nie trzeba i nie tak jak trzeba.

Dobrze kiedyś Wałęsa powiedział o braciach Kaczyńskich, że boją się własnego cienia, a jak ktoś się boi i nie wie czego się boi to robi duży hałas i zamieszanie oraz oskarża wszystkich dookoła .... to takie proste.
WIELKI CYNGIEL / 83.10.145.* / 2010-10-21 13:40
KLUB CzERWOWNEGO RYJA nigdy, PRZNIGDY do tego NIE DOPUŚCI - TAM PRACUJA NAJLEPSI FACHOWCY - To jest pierwsza linia frontu, PO NASZYCH TRUPACH --- prędzej gruszki na wierzbach wyrosną i jabłka stanieja !!!
sisley / 213.108.153.* / 2010-10-21 13:35
Paplanie tego człowieka jest nieznośne. Niedawno stwierdził bezczelnie, kłamią,iż lot do Smoleńska odbywał się według procedur cywilnych.
Kogo on reprezentuje?
RyszardW / 95.48.168.* / 2010-10-21 13:49
TO NIE JEST SQ-RWESYN ON JEST TYLKO GŁUPI
kwant2000 / 2010-10-21 13:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Blisko dziewięćdziesiąt lat temu zamordowano prezydenta Narutowicza. Siedemdziesiąt lat temu enkawudysci strzałem w tył głowy zamordowali ponad 20 tyś. polskich oficerów. Dwadzieścia sześć lat temu esbecy oprawcy zamordowali księdza Jerzego Popiełuszkę. Pół roku temu kagiebowscy bandyci zamordowali Prezydenta Kaczyńskiego, naczelne dowództwo Armii Polskiej oraz kilkudziesięciu posłów, senatorów i wysokiej rangą urzędników. 19 października 2010 roku bandyta z Częstochowy zabija asystenta europosła PiS. Wszystkie te zbrodnie mają wspólny mianownik – nienawiść oprawców do swoich ofiar
Votan / 89.174.119.* / 2010-10-21 21:07
Ale jesteś geniuszem, długo tak dedukowałeś?
Bo ja myślałem że wszyscy oprawcy wręcz miłują swoje ofiary.
Łowca idiotów / 83.27.11.* / 2010-10-21 13:43
Zapomniałeś dodać że Naczelne Dowództwo Armii Polskiej po raz pierwszy zostało zaatakowane przez KGB, GRU, NKWD, (niepotrzebne skreślić), podczas lądowania w Mirosławcu.
Tornado+ / 79.162.167.* / 2010-10-21 15:10
Orzeczenie WSI-wej badającej przyczyny katastrofy już po dwóch miesiącach od katastrofy: Po komendzie kontrolera precyzyjnego podejścia wydanej na 9 sekund przed zderzeniem samolotu z ziemią (Kurs trzy zero, zero, odległość kilometr), zarówno dowódca załogi statku powietrznego, jak i drugi pilot spojrzeli poza kabinę samolotu i skupili całą uwagę na szukaniu świateł podejścia i drogi startowej, nie obserwując położenia wskaźników sztucznego horyzontu. Samolot niekontrolowany przez załogę zwiększał przechylenie z jednoczesną utratą kierunku w lewo....BELKOT KOMISJI: Samolot był w przechyle 70 stopni, a załoga zamiast patrzeć na sztuczny horyzont wypatrywała ziemi!!!
Ryszard W / 95.48.168.* / 2010-10-21 13:50
racja towarzyszu , nasza racja
WIELKI CYNGIEL / 83.10.145.* / 2010-10-21 13:35
Nasi FUNKCJONARIUSZE są NAJ..., NAJ... NAJ.... KAŻDY móglby dostępować zaszczytów pod ŻYRANDOLEM
T. / 81.190.70.* / 2010-10-21 13:14
Ależ ten Miller cedzi słowa... Do złudzenia przypomina leniwca pełzającego po gałęzi .
EURO STUDENT / 2010-10-21 13:06
TO BYŁ ZAMACH !

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_967779&v=nDD7-uU8e-U&feature=iv

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_866111&v=J8Z28BSoNC4&feature=iv

TO JEST ZDANIE MOJE I WIELU MILIONÓW POLAKÓW !!!
WIELKi CYNGIEl / 83.10.145.* / 2010-10-21 13:31
Bez paniki - KLUB CZERWONEGO RYJA poradzil sobie z zatarciem ZBRODNI KATYŃSKIEJ - akcja "SMOLEŃSK" jak na razie przebiega pomyślnie - debilny elektorat PO jest zbyt zaślepiony, by zmienił front, zreszta przy urnie przyłączył się do KCzR , do końca MUSI trwać w tym przekonnaiu bo jest zbyt strachliwy by przed soba prawde obnażyć.
PS> Inteligenty GOŚĆ JESTEŚ - szkoda aby się taki TALENT marnował poza klubem KCzR. NASZYCH LUDZI KRZYWDA nie spotyka, no chyba ... czekamy.
EURO STUDENT / 2010-10-21 13:42
niebawem uruchomimy infolinię i będziemy zgłaszać osoby które wesprą cały Narodowy Ruch Obywatelski o prawdę. Pewnie nazwą nas sektą ale nikt nie mówi że będzie lekko. Nikt nie będzie lepszy dla Polski jak sam POLAK. Jeżeli ludzie w naszym Państwie chcą mnie zniszczyć to ja nigdy na to nie pozwolę. Mam w sobie więcej SIŁY niż zwątpienia. Prawdę muszą poznać następne pokolenia. Polska musi być Polską a nie Terenem do Walki.
Bankier_7 / 2010-10-21 14:47 / portfel / Punktator
Frustraci łączcie się - potem pochodnie, kije, łąńcuchy i do ataku!!!
Jak już będzie was dużo to ktoś wyłączy światło i każe położyć się do łóżeczek, przytuli, przypnie paseczkiem i da pastyleczkę by do porannej zabawy się wyspać... Aha i zapyta jeszcze: czerwona czy niebieska...?
Agnen / 151.88.22.* / 2010-10-21 13:59
Ktora prawde: ino prawde, tyz prawde czy g..no prawde?
WIELKI CYNGIEL / 83.10.145.* / 2010-10-21 13:47
Hmmm, czekam na linki ... może NAJWYŻSZY CZAS ... KLUB CzERWONEGO RYJa ma tez swój czas WZLOTÓW i upadków - w końcu tylko debilny elektorat PO kupuje na górce, a sprzedaje w dołku.
gone / 81.190.173.* / 2010-10-21 16:13
Powiedzcie mi nie dziwi Was Polacy że znikają posty na forum Onety? nie pojawiają się komentarze jeśli nie są "poprawne politycznie" czyli w stronę PO? Jak to się dzieje że jeżeli napiszę głupkowaty komentarz, lub chwalący PZPO to zaraz wyskakuje na forum a jak napiszę komentarz który zmusza do myślenia celnie coś ocenia bądź jest niepoprawny politycznie nie pojawia się wcale ? Sprawdziłem to już czekając po kilka godzin na ukazanie się posta i nic?!?!? WTF???!?!?! Mamy demokracjęczy mieliśmy? Komu nie podobają się Nasze słowa?
gall anonim / 193.201.167.* / 2010-10-21 13:37
Euro Student to kolejny agresywny podżegacz do nienawiści....
Proszę myślących trzeźwo o nie komentowanie jego wpisów i im podobnych tylko merytoryczne komentarze artykułów !
WIELKI CYNGIEL / 83.10.145.* / 2010-10-21 13:43
KLUB CzERWONEGO RYJA -- ostrzega - prowokatorze nie zakócaj POLTYKI MIŁOŚCI i ZGODY - funkcjonariuszu trzeba się uczyc jszecze dłuuugo, żeby wspiac się na wyższy szczeble klubu KCzR. Nie pozdrawiam.
EURO STUDENT / 2010-10-21 13:39
chcesz mnie wyeliminować jak PO próbuje to zrobić z Kaczyńskim. Nie uda Ci się to. Nie masz siły przebicia. Ja idę po prawdę. Ty po pieniądze.
EURO STUDENT / 2010-10-21 13:28
mimo takich komentarzy MY się nigdy nie poddamy. Polska zawsze była dumna ze swoich OBYWATELI. My będziemy zawsze dumni z Polski
gree / 195.238.227.* / 2010-10-21 13:45
My, Wy... co Ty człowieczku piszesz?
Dlaczego dzielisz Polskę i Polaków?
Czuję się Polką i jestem z tego dumna, ale pamiętaj, że Polska jest jedna i Polakami są wszyscy obywatele naszego kraju bez względu na poglądy polityczne.
Rozumiem też, że jesteś dumny z demokratycznie wybranej władzy polskiej?? tak??
Czy też uważasz, że to Rząd i Prezydent innego kraju?
Floyd / 2010-10-21 13:55 / Tysiącznik na forum
Tu każdy pisze co mu ślina na język przyniesie, a Ty chyba traktujesz to poważnie. Szkoda zdrowia.
EURO STUDENT / 2010-10-21 14:00
najczęściej są to obelgi pod kierunkiem Kaczyńskiego.
EURO STUDENT / 2010-10-21 13:53
Mój Prezydent nie żyje. Zginął w zamachu w 2010 roku 10 kwietnia. Polski rząd to mój rząd. Składam mu swoje obywatelstwo pod opiekę. Moją wiedzę i doświadczenie. Płacę podatki. Nie mam zamiaru już go krytykować. Tak robiłem wcześniej. Nie mam zamiaru się wywyższać ale otrzymuje coraz więcej informacji że takich jak ja jest coraz więcej. Spotykamy się i rozmawiamy. Każdy ma to samo zdanie o 10 kwietnia. Chcemy prawdy. Prosimy rząd o wyjaśnienie dlaczego Rosja nas tak traktuje. Dlaczego My nie prowadzimy śledztwa ? Dlaczego mój głos który oddałem na Lecha Kaczyńskiego jest teraz deptany w błocie? Dlaczego nie mamy zdrowego Państwa? Dlaczego słyszę głosy nienawiści w moim kierunku, że głosuję na Kaczyńskiego? słyszałem więcej obelg niż uzasadnień. Demokracja? NIE W POLSCE ! jeszcze nie mamy takiej kultury żeby to mogło się nazywać DEMOKRACJĄ !
Floyd / 2010-10-21 14:59 / Tysiącznik na forum
O jakiej prawdzie Ty piszesz? przecież to jest zwyczajna polityka i nie chodzi o to by wyjaśnić jaki guzik w samolocie nawalił, ale o to by np. Tusk posypał głowę popiołem, powiedział moja wina i podał się do dymisji. Tylko taka prawda zadowoliła by Kaczyńskiego. Przecież to są szczyty absurdu. Demokracja? Ho, ho.... musisz się pogodzić z faktem, że jest to współistnienie różnych poglądów i jak widać nie jest to łatwe.
No i najważniejsze w demokracji: Musisz pogodzić się z wyborem większości o ile uważasz się za demokratę.
To pytanie do rządu: Dlaczego Rosja tak nas traktuje też uważam za idiotyczne i można by postawić każdemu rządowi. Polityka to składanie pustych obietnic bez pokrycia. Marzę o sytuacji gdzie politycy byli by rozliczani ze swych niespełnionych obietnic np. wybatożeniem pod pręgiężem, może bardziej liczyli by się ze słowami. :) Póki co, jedyną karą dla polityków jest to, że można na nich nie zagłosować. Nic więc dziwnego, że gadają...gadają...gadają....i szukają naiwnych. :)
WIELKI CYNGIEl / 83.10.145.* / 2010-10-21 13:50
Hmmm, Polsza jest jedna, ale RYJE są RÓŻNOKOLOROWE ... hmmm ...
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy