Forum Polityka, aktualnościKraj

Miller wrócił, wróci Urban?

Miller wrócił, wróci Urban?

Money.pl / 2011-10-21 09:15
Komentarze do wiadomości: Miller wrócił, wróci Urban?.
Wyświetlaj:
leming w biegu / 84.234.10.* / 2011-10-21 20:10

Miller wrócił, wróci Urban?

Urban wróci na półmisku - zamiast świńskiego ryja - jako, nie tyle, nowa twarz a raczej - DU*A - PALIKOCIARNI!
Wystarczy obciąć uszy - i niby TWARZ - a może jednak DU*A?
pseudo123456 / 194.140.241.* / 2011-10-21 14:34
Dlaczego pan tłumaczy "po swjemu" słowa Millera? To, że żaden z działaczy lewicy nigdy nie wzywał Boga do pomocy to według pana oznacza, że ma Stwórcę za nic? Dlaczego pan sieje zamęt? W trakcie rządów lewicy Kościół był szanowany, stosunki były bardziej niż poprawne w porównaniu z okresem obecnym, kiedy to można bluźnić, rwać Biblię itd, ponieważ najważniejsza jest wolność słowa. Czy to jednak jest wolność, czy samowola, chamstwo i wszystko, co najgorsze. Pan też jak widać może podburzać niczego się nie obawiając. Nie wiem do czego to wszystko doprowadzi.
i to by było na tyle / 83.5.242.* / 2011-10-21 14:27
RPP czy KPP , kto tam się na tym wyzna!
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-10-21 11:44
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Oszołomowaty / 79.255.95.* / 2011-10-21 16:14
Zauważyłem, że wystarczy tylko raz w komentarzu wspomnieć o oczywistej i gołym okiem widocznej niedyspozycji intelektualnej prezydeta POelektoratu (stanowiącego doskonały obraz tegoż odłamu społeczeństwa) a już różne deby i wojnasy lecą ze skarga do moderatora. Ciekawi mnie to bo gdy kiedyś ten prezydęt wspólnie z " JANUSZEM TO TY" wyzywali profesora Lecha Kaczyńskiego od chamów i alkoholików i komisje w celu badan chcieli POwolywac wspólnie, to artykuły na ten temat (już nie wspomnę o komentarzach) wisiały całymi dniami? To jak to jest?
Oszołomowaty / 79.255.95.* / 2011-10-21 16:56
...A POZA TYM PYTAM SIĘ PO RAZ KOLEJNY - SKORO PREZYDENT OTOCZYŁ SIĘ WIANUSZKIEM STARYCH KOMUNISTÓW, STAWIA POMNIKI NAJEŹDŹCY BOLSZEWICKIEMU Z 1920 ROKU A ZA DORADCE MA GEN JARUZELSKIEGO, TO CO STOI NA PRZESZKODZIE ABY JUREK URBAN NIE MÓGŁ ZOSTAĆ PRZEWODNICZĄCYM SLD? IDŹMY NA CAŁOŚĆ - JUŻ MOŻNA BO POELEKTORAT I TAK NIC NIE SKOJARZY TYLKO SIĘ UCIESZY!
Triz / 2011-10-21 10:19 / Bywalec forum
Urban niech już sobie daruje. Miller wystarczy, chociaż dla mnie to i tak za dużo.
Wapniak / 2011-10-21 10:05 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Wapniak / 2011-10-21 19:30 / Tysiącznik na forum
Protestuję!!! Napisałem:..."Czemu nie? W końcu to całkiem nie głupi jak sam siebie określa, Żyd."... Co w tym jest złego? Gdzie naruszenie regulaminu? P. Urban dał temu nie raz wyraz w niejednej wypowiedzi zarówno pisanej jak i ustnej. Może przed ferowaniem wyroków należałoby się lepiej przygotować. Co nieco poczytać, nauczyć się itd.? ....
Wasza "skrupulatność w przestrzeganiu regulaminu" bardziej by się przydała w eliminowaniu chamstwa na tym portalu czego jak narazie do kategorii zasług Wam zaliczyć nie mogę. Więc może najwyższy czas zabrać się do roboty i czytać posty ze zrozumieniem. Czego serdecznie Wam życzę.
Ps. Całkiem niegłupi Żyd... Goj... Katolik ... Ateista ...Polak...Kurd...Talib... itd. Żyd czy żyd?...
h.m. / 193.239.126.* / 2011-10-21 09:15
Religia w szkołach i na świadectwie to jedna z najochydniejszych rzeczy. Nauczanie wprowadzone do szkół po to żeby przerzucić finansowanie katechetów na wszystkich podatników (nie ważne czy katolicy czy nie). Religia na świadectwie (wliczająca się do średniej) żeby "przymusić" dzieciaka do nauki "jedynie słusznej wiary". Teraz tylko czekać na projekt żeby decydowała o promocji do następnej klasy i mamy baranów na sznurku. Jesteś katolikiem to przechodzisz dalej, nie jesteś to spadaj.

Do tego mamy krzyż w Sejmie i instytucjach państwowych. Proboszcz na wszystkich państwowych imprezach. Msze otwierające większe wydarzenia. Polityk deklarujący na starcie czy on jest za Bogiem czy nie za Bogiem jakby się nie orientował kim jest i co ma robić. Co mnie obchodzi czy on wierzy czy nie wierzy. Może niech jeszcze walnie - tak mie dopomóż Bóg, znany gwarancie sukcesu, który jakoś nie może się pojawić. Jest tu jakieś miejsce na myślenie o gospodarce i zarządzanie Państwem?
leming w biegu / 84.234.10.* / 2011-10-21 19:59
Kto bez Boga - ten z diabłem, paniatno!
pseudo123456 / 194.140.241.* / 2011-10-21 14:38
No tylko religia ci przeszkadza. Gdyby nie ona to byłbyś conajmniej prezydentem.
pajchiw / 2011-10-21 14:18 / Tysiącznik na forum

Co mnie obchodzi czy on wierzy czy nie wierzy.

To po co ten post?
12234556 / 93.105.240.* / 2011-10-23 00:41
A co mnie to wszystko obchodzi? Można tak rzec tylko jeden feler to za czyje ta hołota czarno czerwo i kolorowa żyje?
pajchiw / 2011-10-24 07:57 / Tysiącznik na forum
Za pieniądze wyborców.
Również wyborców SLD i RPP.
SLD zawsze przed wyborami jeździ na tym, ze księża przeginają. I nic z tym po wyborach nie robią.
Co do RPP to inna kwestia - tu trzeba patrzeć na temat od strony technicznej - żeby wejść do Parlamentu RPP musiało przedstawić na tyle ortodoksyjny program, żeby zniechęceni PO wyborcy nie poszli za SLD. Żeby uwierzyli, że "ci to coś zmienią", "Byle nie PiS" i inne hasełka, które słabymi ludźmi sterują. Ten sam mechanizm wykorzystała wcześniej Samoobrona. A jeszcze wcześniej komuna, po tym, jak ogłupione propagandą społeczeństwo zaczęło identyfikować zły stan portfela bardziej z Solidarnością, niż z klonami PZPR i komuną.
Nic nowego.
A nie ma nic nowego, ponieważ takie status quo pasuje politykom...

Najnowsze wpisy