Forum Polityka, aktualnościKraj

Miller zna plan premiera. Będzie chciał przekonać, że ma receptę na kryzys

Miller zna plan premiera. Będzie chciał przekonać, że ma receptę na kryzys

Wyświetlaj:
kizak13 / 2012-10-09 09:33
NIECH,PO SIĘ W KOŃCU DO PRACY ZABIERZE,DOŚĆ TEJ NIE PEWNOŚCI ,CO DALEJ ? FACHOWCY DO RZĄDU ,A NIE KOLESIE.
Coins / 109.173.150.* / 2012-10-08 13:01
odgrzewany kotlet nigdy nie smakuje lepiej...
Miler mial swoje 5 minut i wykorzystał je dla siebie i swoich kolesi dokladnie tak jak tusk. Mial jedynie wiecej szczescia bo gopodarka jakos tam jeszcze sie kulała. Wstyd go pokazywać i tym bardziej mówic ze on moze miec jakis pomysl... chyba na nowe podatki bo w to uwierze.
Fakir12 / 2012-10-08 15:19 / Bywalec forum
Ja się zastanawiam jak są podawane takie wiadomości przez polityków...czy to jest na konferencji , czy oni po prstu przesyłają swoje przemyślenia do gazet , czy coś...
adam8404 / 81.210.106.* / 2012-10-08 10:28
Wątpliwe żeby populistyczne obietnice Tuska trafiły na tak pozytywny odzew jak dawniej. Niestety jak często bywa o przegranej decyduje gospodarka,skrajnie lewicowe i antyrynkowe podejście Tuska daje efekty.Gigantyczne zadłużanie w stylu Gierka nie może trwać wiecznie.PRL adieu? Zobaczymy.Nadzieja jest. Ale raczej nie w Millerze czy moherowym Palikocie.
kovalski / 83.23.110.* / 2012-10-08 10:17
Wielu drobnych przedsiębiorców: hydraulików, elektryków,itd, ostatnio zasila kasę BMW, Audi, Mercedesa. Jest to niekorzystne bo pieniądze pochodzą z nadmiernych marży, a powinny trafić na konta pracowników, hurtowni.
kogo pierwej ucałować / 81.219.112.* / 2012-10-08 10:10
Leszek miał łatwiej.Kiedyś był jeden czerwony telefon w gabinecie.Teraz tam tęczowo.
sedziwoj / 2012-10-08 08:44 / Bywalec forum
Co do propozycji Pana Milera, to jedna mi się tylko podoba "oskładkowanie tzw. umów śmieciowych", ponieważ koszta pracy powinny być niezależne od formy umowy.
Co do propozycji pobudzenia gospodarki, widać prostotę poglądów socjalisty, uważa że najlepsze inwestycje robi rząd.
Zamiast zmniejszyć obciążenie przedsiębiorców, aby te pieniądze sami inwestowali, woli zwiększyć ich obciążenie i robić samemu inwestycje...
i to by było na tyle / 83.30.125.* / 2012-10-08 09:49

zmniejszyć obciążenie przedsiębiorców, aby te pieniądze sami inwestowali

W sytuacji gdy zamiast na inwestycje pieniadze te przeznaczane są na luksusową konsumpcję ( co w większości wiąże się z ich wytransferowaniem za granicę ) propozycje Milera nie dziwią.
sedziwoj / 2012-10-08 09:54 / Bywalec forum
Przy pesymistycznym podejściu nic nie zadziała. Najlepiej wprowadzić zamordyzm, przecież samemu się wie co najlepiej.
Pachnie mi to totalitaryzmem.
i to by było na tyle / 83.30.125.* / 2012-10-08 10:04

Przy pesymistycznym podejściu

To nie kwestia przekonań ale doświadczenia a tego do chwili wynalezienia wehikułu czasu nie zmienisz.

Pachnie mi to totalitaryzmem.

Nie przesadzajmy!
sedziwoj / 2012-10-08 10:31 / Bywalec forum
Jestem po prostu za tym aby działać, jeśli stanie się tak jak Ty mówisz, to znów zmienić, np. wycofać się z tej zmiany, czy też ją zmodyfikować.
Próbować określić jak zareaguje rynek, ale bez pesymizmu, potem wybrać najciekawsze opcje, spróbować, jak nie będzie działać jak chcemy, to zmienić.
Próbując wszystko wydedukować, a nic nie robiąc, donikąd nie zajdziemy. Jak dziecko uczy się na błędach, tak my też powinniśmy, to jest najszybszy sposób nauki. A że mamy pewien poziom inteligencji (logiczne myślenie + wiedza o tym co już było) nie jesteśmy narażeni na katastrofalne błędy (co się dzieciom zdarza)
i to by było na tyle / 83.30.125.* / 2012-10-08 10:48

jeśli stanie się tak jak Ty mówisz

"Ale to już było!...tralala"
english man / 2012-10-08 08:59 / Bywalec forum
nie tylko Miller zna jego sekret, myślę, ze każdy z nas się spodziewa, co ogłosi premier bo to chyba jego jedyne logiczne wyjście
sedziwoj / 2012-10-08 08:39 / Bywalec forum
"Wie" co będzie mówił Tusk, bo sam by tak mówił na jego miejscu ;]

Najnowsze wpisy