Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Minister finansów: są środki na dofinansowanie programu pomocy dla uchodźców

Minister finansów: są środki na dofinansowanie programu pomocy dla uchodźców

Wyświetlaj:
zxcvasd / 77.253.79.* / 2015-09-29 22:39
a kiedy znajdą pieniądze dla polskich głodnych dzieci??????????????????????????????
Koya / 91.214.52.* / 2015-09-29 22:38
A na podwyżki dla sfery budżetowej od 2009 roku Pan Minister nie znajdzie pieniędzy? Nadal mamy być tanią siłą roboczą we własnym kraju?
JAHWE / 109.197.97.* / 2015-09-29 22:37
...jeżeli te schweine przekroczą próg wyborczy , to ogłaszam koniec świata ...!!!
warni / 79.186.138.* / 2015-09-29 23:04
będą tak długo liczyć głosy aż przekroczą...choćby mieli liczyć dwa tygodnie
parrol / 159.205.84.* / 2015-09-29 22:36
Finansujemy swoich własnych wrogów, którzy się nawet specjalnie z tą swoją wrogością do nas nie kryją i z którymi będziemy pewnie kiedyś musieli walczyć. Normalnie ręce opadają. Casus Krzyżaków widać nas niczego nie nauczył.
ja240 / 195.191.162.* / 2015-09-29 22:35
Gdzie znaleźliście te pieniądze? W kieszeniach emerytów i rencistów? W kieszeniach samotnych matek? W kieszeniach wszystkich podatników?? Przestańcie NAS POLAKÓW w końcu okradać!!!! Nastroje społeczne jasno pokazują, że Ci imigranci nie są u nas mile widziani (ostatnio przeciw było ponad 50%-choć nie wiem skąd te procenty bo mam wielu znajomych i przeciwnych jest 100%)więc dlaczego chcecie oddawać NASZE pieniądze?? Całe szczęście Wasze rządy potrwają jeszcze miesiąc i POLACY Wam POdziękują!
karolpoe / 94.240.34.* / 2015-09-29 22:34
Gminy w Niemczech sięgają po drastyczne środki: wypowiadają wieloletnim najemcom mieszkań socjalnych, aby umiescic w nich emigrantów! Wśród nich jest 51-letnia bezrobotna i niepełnosprawna Bettina Halbey. Kobieta spędziła w swoim liczącym 90 metrów kwadratowych mieszkaniu ostatnie 16 lat. Teraz ma kilka miesięcy czasu, by się wyprowadzić. I znaleźć inne lokum " jest mi smutno. Nade mną wprowadziła się już rodzina imigrantów. Podarowałam im telewizor, pomagam im na ile potrafię i na ile mnie stać. Nie myślałam, że zostanę wyrzucona ze swojego mieszkania. Nie mogę tego zrozumieć.."Jej sąsiadka na parterze także straciła swoje lokum. Wraz z trójką dzieci ma czas do maja 2016 r., by znaleźć inne mieszkanie. czy merkel, europa oszalala bedzie wyrzucac europejczykow z mieszkan by osiedlic muzulmanow!?wtf?
cerrol / 159.205.84.* / 2015-09-29 22:50
Nie myślałaś, bo ci ten wasz "ordnung muss sein" mózg wyjałowił i samodzielnie już myśleć nie potrafisz, głupia Niemro!
mokon / 159.205.84.* / 2015-09-29 22:42
Dobrze ci tak, głupia babo! Nie trzeba było ich na peronach witać kwiatami i poklepywać po plecach, ani robić prezentów z telewizorów, tylko wyjść na ulicę i protestować.
allonas / 94.240.34.* / 2015-09-29 22:33
tego jeszcze nie było, europejczycy sponsoruja swpoich przyszłych katów..
Ewa 1959 / 212.67.138.* / 2015-09-29 22:33
Alez to miały byc środki z Unii ? a skoro sie znalazły to niech rząd poszuka jeszcze na jakiegoś lekarza specjalistę dla chorych co czekaja w ...letnich kolejkach ??nie rozumiem polityki.
arek760 / 83.5.114.* / 2015-09-29 22:32
a czy polaka znalazła kase dla mnie i dla mojej rodziny ,pracujemy razem z żoną i ledwo wiążemy koniec z końcem mamy dwoje wspaniałych dzieciaków
MagdaVV / 94.240.34.* / 2015-09-29 22:32
Życie małej i spokojnej szwajcarskiej wioski Hagenbuch, zostało w ostatnim czasie poważnie zakłócone. Wszystko przez przybycie rodziny uchodźców (muzułmanów) z Erytrei, na którą trzeba przeznaczyć 1/3 miesięcznego budżetu.(rodzina z 7 dzieci!) Szwajcarskie prawo do zasiłku socjalnego doprowadza wioskę do bankructwa. Miejscowy dziennik Blickinformuje, że wioska albo będzie musiała podnieść podatki, albo zaciągnąć kredyt, który umożliwi jej utrzymanie jednej rodziny uchodźców! - pisze tygodnik Polska Niepodległa. CZy EUROPA upadla na głowe? Najlepszy jest fakt, że opiekunowie socjalni pomagają rodzinie nie tylko przy dzieciach, ale również sprzątają lokum i robią zakupy!Gazeta podaje, że pobyt dzieci w sierocińcu kosztuje miesięcznie 30 tys. euro, a opieka nad resztą rodziny 16,5 tys. euro. Mieszkańcu wioski oraz władze zaczynają denerwować, bowiem gościnność gościnnością, pomoc - pomocą, ale ile można? I DLACZEGO? Oto kolejny dowód, że celem imigrantów jest poprawa własnego bytu kosztem Europejczyków.
BoBBoBBoB / 89.230.132.* / 2015-09-29 22:32
Tak się WP z nami bawic nie będzie o NIE k..a ,że Przy włączonym ABP blokuje się na jakiś czas główna strona na biało i odświerzenie nic nie daje tylko od nowa zabawa ,a po wyłączeni ABP widze ,że to j...a reklamka skody na siłe wpychana każdemu !

Ostatni raz tu gościłem na tym zasyfiałym portalu !
SLAVEK / 89.229.92.* / 2015-09-29 22:32
To nie są żadni uchodźcy - tylko nielegalni imigranci, stanowiący element zaplanowanej inwazji na Europę i podboju Europy. To nie jest ani ksenofobia, ani rasizm - tylko prawda; ci co tak nas obrazają sami są zdrajcami, wrogami Narodu Polskiego i naszej Kultury
stary zgred / 178.159.162.* / 2015-09-29 22:31

10 tys. euro na każdego uchodźcę przyjętego z Bliskiego Wschodu i 6 tys. euro na uchodźcę przebywającego w obozach na terenie UE - w Grecji i na terenie Włoch.

Problem w tym że jest to jednorazowy zwrot. Wystarczy na kilka tygodni (jak dobrze pójdzie), potem będą w 100 procentach na naszym utrzymaniu za nicnierobienie. A gdzie jeszcze ich szeroko pojęte liczne rodziny które tu będziemy MUSIELI przyjąć bo to im się należy zgodnie z prawem.
sqss / 94.240.34.* / 2015-09-29 22:29
muzułmanie aby się zintygrowac z nami musieliby porzucić islam, bo islam wyklucza demokracje, islam nie daje praw kobietom, islam dopuszcza popełnianie zbrodni i popiera pedofilię (łaczie z seksem udowym z niemowlakami) , jak w takim razie, brak praw kobiet, pedofilia, mordy rytualne, i brak akceptacji podstaw demokracji, ma się do Europy? ijakmy mamy to zaakceptować? Nie dasię., dlatego wlasnie muzulmanie się nie asymilują, lecz tworzą równoległe spoleczeństwa (mozna to zauwazyc w kazdym europejskim kraju,w którym stanowią JUŻ pokaźną liczbę, a celem tych spoleczenstw jest rozrastanie się i wprowadzeniew przyszłości w Europie szariatu, - nie kryją się ze swoim celem, mówią o tym otwarcie, nasza demokracja o ironio daje im taka mozlwiosc, w jednym z miast Danii juz zabronili stawiać choinek w swieta, bo wiekszosc rady miasta stanowią muzułmanie demokratycznie wybrani..przez muzułmanów którzy w tym mieście stanowią większosc ) A teraz płyną do nas kolejne setki tysiecy muzułmanów...czyli w kolejnych miasteczkach stanął się większoscią za kilka lat...I tak wlasnie islamizuje się kontynent..A Europejczycy

Najnowsze wpisy