Forum Polityka, aktualnościKraj

Minister tłumaczy się z dymisji profesora Jerzego Szaflika

Minister tłumaczy się z dymisji profesora Jerzego Szaflika

Wyświetlaj:
bąk / 89.74.12.* / 2012-08-29 22:54
Czy minister nie wie, że tak wygląda służba zdrowia? Albo czekasz w kolejce, albo płacisz.
Minister, zanim został ministrem, wykładał na uczelni medycznej pracując w publicznym szpitalu i prowadząc prywatną praktykę. Wtedy nic go nie zastanawiało? Zapomniał wół...? A przepraszam, w przypadku ministra posądzenie o stałość poglądów powinna być karana.
nieprzekonana / 109.243.119.* / 2012-08-29 14:48
Większość konsultantów krajowych ma prywatną praktykę, nawet własne kliniki, Dostępność do przeszczepów rogówek jest ograniczona przez środki z NFZ, gdyby nie to moznaby zwiększyć ilość banków tkanek.
Przeszczep rogówki to nie przeszczep nerki czy serca , nie potrzebne jest określenie antygenu tkankowego HLA, czyli nie szuka się zbliżonego z HLA dawcy. Odrzut ok 10%. Nie przekonuje mnie wypowiedz szefa Min.Zdrowia.
pacjentka634 / 193.0.95.* / 2012-08-29 14:35
kłamie w żywe oczy! prof. Szaflik jasno odniósł się do wszystkich zarzutów, można poczytać na jego stronie. Konfliktu interesów doszukać się zawsze można chyba, że zabronią konsultantom wykonywania zawodu lekarza, co byłoby totalnym absurdem. Chcieli zwolnić stołek dla kolegi i tyle, szkoda tylko że pokazali przy tym taki totalny brak klasy i jakichkolwiek zasad moralnych.
witecki / 213.180.136.* / 2012-08-29 13:36
Ale ściemna nie ma dowodów i już go zwolnił, proponuje przeczytajcie sobie ten artykuł: http://www.rp.pl/artykul/927840-Po-co-zaszczuto-okuliste.html
poziomek / 2012-08-29 13:41
ja z każdym pzreczytanym rzetelnym artykułem, coraz bardziej jestem zniesmaczona tą całą sytuacją polityczną w kraju, chyba czas emigrować panie , panowie

Najnowsze wpisy