Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Minister zmieni radę nadzorczą PKO BP. To reakcja na zapowiedzi banku dotyczące podwyżek opłat

Minister zmieni radę nadzorczą PKO BP. To reakcja na zapowiedzi banku dotyczące podwyżek opłat

Wyświetlaj:
leonkrz60 / 95.160.59.* / 2016-01-29 14:07
Nie niszczcie majątku narodowego jakim są sklepy i zakłady spożywcze Społem. Podatki miały dotyczyć tylko hipermarketów a nie mniejszych sklepów. Hipermarkety korporacyjne sobie poradzą a nawet się rozwiną, jeżeli podatki będą dotyczyły mniejszych sklepów i sobót, ponieważ nie wytrzymają konkurencji sklepy średnie np. należące do Społem. Przypominam, że Społem to nie relikt komunizmu ale powstało przed wojną i ma najbardziej narodowy charakter. Przez ostanie lata były niemal muzeum, w którym pracownik posiadał umowę o pracę, korzystał z urlopów wypoczynkowych i pomimo skromnych wynagrodzeń był godnie traktowany. Sklepy te sprzedają głównie wytworzone przez Społem produkty spożywcze. Mało już jest produktów o takiej jakości. System uczciwego zatrudniania i uczciwej produkcji przez Społem powodował, że z trudem konkurowało ono z „cwaniactwem”. Wygląda na to, że PIS może doprowadzić do wyeliminowania lub znacznego ograniczenia działalności tej firmy na rynku na rzecz „cwaniactwa” w imię zwalczania „cwaniactwa”. Skutkiem będą też zwolnienia.
leszek560 / 78.131.156.* / 2016-01-29 14:06
Bardzo dobre posunięcie. Trzeba jeszcze cofnąć te podwyżki opłat. będzie to przestroga dla innych Banków. Powiedzieć im Tak se nie gra u nas. Albo dowalić kary za podwyżki. jedna druga i po banku, pójdzie pod młotek
mikołaj 197212 / 188.127.31.* / 2016-01-29 14:03
PKO BP już podniósł opłaty w styczniu bez zawiadmomienia klienta
dddddddddd / 77.65.88.* / 2016-01-29 14:00
Za wcześnie się rypło... mieli to ustalić w nocy w sejmie 3 dni przed wprowadzeniem . :P
Sławek78 / 5.172.185.* / 2016-01-29 13:53
Socjaliści bohatersko rozwiązują problem który sami stworzyli.
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy