Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ministerstwo finansów chce cenzurować internet

Ministerstwo finansów chce cenzurować internet

Wyświetlaj:
Boni przeczytaj lojalkę raz jeszcze / 81.190.219.* / 2009-12-17 08:57
Widać człowiek pracujący dla UBezpieczonych przyzwyczajeń nie zmienia. Cenzurować, kneblować, zamykać, albo jak Kilkujadek z w King Sajz - "ja wiem że wy nas nie lubicie, ale my będziemy tak długo przekonywać was, aż nas POkochacie".
St. / 77.252.247.* / 2009-12-17 08:12
Ci co pieprzą o hazardzie pwinni przede wszystkim zablokować LOTTO w TV,i zakazać reklam i namawiania do hazadu. Przecież to różni się tylko tym od ruletki, ze tu "krupier" bierze złodziejski haracz
m53 / 83.24.47.* / 2009-12-17 07:15
Niepokój urzędników budzą, jak widać, kwestie techniczne, odszkodowania itd.

Nie tu jest pies pogrzebany:

to niezbędne ze względu na ochronę .... moralności publicznej, obronność, porządek publiczny lub bezpieczeństwo państwa. Rejestr miałby składać się m.in.ze stron zawierających:

* treści propagujące faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa


Tak luźne sformułowania i pozostawienie decyzji w rękach urzędników niskiego szczebla , a nawet sądów) kształtują nam ustrój totalitarny.

Wszak krytyka panującego godzi w porządek publiczny.

Przerażające.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-12-17 08:13
w pełni się zgadzam - proponuję nagminnie zgłaszać do rejestru strony rządowe oraz partii głosujących za ustawą - bo propagują one ustrój totalitarny (a przynajmniej jego elementy - cenzura) - jakby tak barany dostali MILION zdgłoszeń jednego dnia to by się posrali, lud pokazałby im jak się głosuje w demokratycznym państwie - i tak co dzień, nie mieli by czasu scigać w sieci hazardzistów.
reakcjonista / 89.108.201.* / 2009-12-17 14:00

proponuję nagminnie zgłaszać do rejestru strony rządowe oraz partii głosujących za ustawą

Niestety to nie Ty, ani nie ja, będzięmy mogli zgłaszać do ocenzurowania strony. Takie prawo będzie mieć tylko policja i różne służby specjalne. Ale nie mamy się czym martwić - będą to robić wyłącznie w trosce o nas, i o porządek publiczny. Nareszczcie opanowany zostanie chaos, przywrócony porządek i ukrucona korupcja w tym karju. Wszystko jest realizowane zgodnie z obietnicami - przypominam pkt. 10 programu wyborczego PO - "podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją"
błądzący / 79.162.114.* / 2009-12-18 11:30
przepraszam wszystkich ze glosowalem na PO i jeszcze namawialem do tego innych
wolnosci / 87.205.184.* / 2009-12-17 08:00
dokładnie o tym samym pomyślałem powraca totalitaryzm
Bejbionbord / 82.210.157.* / 2009-12-17 07:07
Urzędas nie pojmuje, że sam stanie się ofiarą przepisów, które sam wymyśla. Poza tym, im więcej głupich przepisów tym łatwiej ludziom przychodzi nieprzestrzegania prawa w ogóle. Zanim weźmiesz udział w wyborach, pomyśl dwa razy.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-12-17 08:19
dla mnie udział w wyborach prezydenckich jest jasny - nawet Kaczyński może dostać mój głos - wystarczy "tylko" jedno małe weto....
to będzie mały podpis dla człowieka ale wielki gest dla obrony demokracji....
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy