Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ministerstwo obiecuje zadbać o młodych lekarzy

Ministerstwo obiecuje zadbać o młodych lekarzy

Wyświetlaj:
joz / 83.238.240.* / 2008-11-17 19:42
Brak pracy dla młodego lekarza po stażu i zdaniu LEP w Warszawie Lekarz jest zarejestrowany jako bezrobotny i razem z menelami oraz kryminalistami ludżmi z marginesu społewcznego -odnotuwuje się na liście obecności w Urzędzie Pracy w Warszawie .Proszę sprawdzić- Wstyd i poniżanie młodej lekarki
lekarz bez pwz / 80.54.139.* / 2009-03-30 17:39
to narzekanie ze po lepie i odbytym stazu nie ma pracy dla mlodego lekarza to gruba przesada!nie zdalem lepu po raz drugi zabraklo 1pnkt za pierwszym razem a teraz 3pnktwlasnie tacy ludzie jak ja i inni ktorym sie nie powiodlo czuja sie jak smieci!!!po 6 latach ciezkiej nauki bo chyba nikt nie powie ze jest tak latwo!zostaje sie bez zawodu,bez srodkow do zycia,z kredytem studenckim na karku!i podejscie po raz kolejny rodzi watpliwosci czy dam rade!bo rok bez kontaktu z medycyna!szlak mnie trafia jak czytam wypowiedzi ze nie ma pracy dla mlodych lekarzy po lepie! najgorsze jest to ze nikt nie interesuje sie tymi ktorzy nie zdali!nie mozna nawey zatrudnic sie jako stazysta i kolo sie zamyka! szczerze mowiac nie mam sil na nic nie wierze w siebie czuje sie praegrany zyciowo! pozostaje pytanie co dalej a moze juz nie zostaloNIC! lekarz bez pwz
to narzekanie ze po lepie i odbytym stazu nie ma pracy dla mlodego lekarza to gruba przesada!nie zdalem lepu po raz drugi zabraklo 1pnkt za pierwszym razem a teraz 3pnktwlasnie tacy ludzie jak ja i inni ktorym sie nie powiodlo czuja sie jak smieci!!!po 6 latach ciezkiej nauki bo chyba nikt nie powie ze jest tak latwo!zostaje sie bez zawodu,bez srodkow do zycia,z kredytem studenckim na karku!i podejscie po raz kolejny rodzi watpliwosci czy dam rade!bo rok bez kontaktu z medycyna!szlak mnie trafia jak czytam wypowiedzi ze nie ma pracy dla mlodych lekarzy po lepie! najgorsze jest to ze nikt nie interesuje sie tymi ktorzy nie zdali!nie mozna nawey zatrudnic sie jako stazysta i kolo sie zamyka! szczerze mowiac nie mam sil na nic nie wierze w siebie czuje sie praegrany zyciowo! pozostaje pytanie co dalej a moze juz nie zostaloNIC! lekarz bez pwz
bizon / 83.17.143.* / 2006-10-23 10:43
To tylko obiecanki zanim wejdą w życie (jeśli kiedykolwiek wejdą) to młodych lekarzy już nie będzie w Polsce. Tu trzeba działać obiecanki już były!
rybka / 2006-10-12 13:52 / Tysiącznik na forum
Ministerstwo obiecuje zadbać o młodych lekarzy

Do dyplomu będzie dodawany plan Dublina!
little31 / 217.96.236.* / 2007-01-04 17:20
obawiam się że gdy ministerstwo zadba, ja...nie będę już młoda....od 6 lat jestem młodym lekarzem, nie wiem jak długo jeszcze :)....
Little31 / 217.96.236.* / 2007-01-04 17:16
Nie wiem po co zrezygnowałam z etatu w Pcimiu Dolnym na rzecz rezydentury, przecież kształcąc się mam zdaniem niektórych niższe kwalifikacje, niż osoby na etacie ,które zrezygnowały ze specjalizacji.Społeczeństwo nie odróżnia trybów robienia specjalizacji i najlepszych(moim zdaniem) bierze za najmniej kompetyntnych.No chyba ,że miarą kompetencji są układy i łapóweczki.

Najnowsze wpisy