Forum Polityka, aktualnościKraj

Ministerstwo Zdrowia przedstawi jutro stanowisko ws. dyrektywy tytoniowej

Ministerstwo Zdrowia przedstawi jutro stanowisko ws. dyrektywy tytoniowej

Wyświetlaj:
pola989930 / 62.152.134.* / 2013-01-15 03:40
Unia jest, jak Putin.Sama się wybrała,sama mianowała swoich przywódców /kto wybierał przewodniczących parlamentu,komisji itp./rządzi autokratycznie,wykazuje protekcjonizm wobec mocniejszych,zbroi się i ogranicza suwerenność członków.Toczka,w toczkę jak Kreml.Nawet odebrała Nobla bez rumieńca wstydu.I tylko Nobel różni ją od Putina.
pola989930 / 62.152.134.* / 2013-01-15 03:22
Niedługo dyrektywy unijne wyznaczą mi godziny spożywania posiłków.Polska je przyjmie,bo to przecież Unia decyduje.Czy to nowe państwo w Europie,składające się tylko z urzędników,musi ingerować w swobody obywatelskie i pozbawiać pracy w przypadku papierosów pracy 100tys.ludzi w Polsce.Czy jaśnie oświecony rząd zrobi bilans strat,jakie ponosimy spełniając dyrektywy unijne typu:pakiet klimatyczny,likwidacja stoczni,a teraz zakaz palenia mentolowych i ratowanie unijnych utracjuszy?Nie chcemy euro,nie chcemy płacić za Grecję,nie chcemy,by rządziły banki i nie chcemy takich europosłów i bezkrytycznych polityków.Na świecie kryzys,brak pracy,ludziom zabiera się domy,dzieci porzucane z biedy,a Unia dba o moje nałogi.Może ktoś pomyśli i zda sobie sprawę,jakie fortuny powstaną w szarej strefie papierosowej.Ja przerzucam się na ekstazy,bo pod każdą szkołą jest na wyciągnięcie ręki.Czekam na następne dyrektywy Unii pełna wiernopoddaństwa jej urzędnikom.
facebook.com/NIE.zakazom.UE / 64.62.244.* / 2013-01-15 02:15
Czy Polski Rząd uważa nas za idiotów?! Czy sądzicie że dorośli ludzie którzy wolą palić cienkie papie...rosy sądzą że są one mniej szkodliwe?! Macie nas za bezmyślną masę za którą Wy-Najmądrzejsi musicie decydować? Chcielibyście! Idźcie tą drogą i wprowadźcie zakaz wiśniówki bo jeszcze ktoś DOROSŁY kto ją kupi pomyśli że skoro ma miły smak to nie szkodzi chociaż to wódka! Czy Wy ogarniacie bzdurność swoich pomysłów czy przyspawanie do stołków zupełnie oderwało Was od rzeczywistości? Nie ma dla Was żadnej specjalnej misji decydowania za innych, pełnoprawnych obywateli! Nie jesteście od tego - Waszym psim obowiązkiem jest ułatwiać życie ludziom a nie decydowanie za nich jak mają żyć. Mam nadzieję że około 4 miliony naszych obywateli palących slim lub mentholowe zapamięta Wasze bezmyślne oddanie idiotycznym dyrektywom unijnych urzędasów i nieodpartą chęć decydowania o wszystkim i wszystkich. Do wyborów nie tak daleko! Miliony palaczy zmuszonych przez Was do zakupów u przemytników podziękują Wam przy urnach a Wy zabierajcie się już do liczenia miliardów z akcyzy które zasilą nie nasz ale budżety innych państw!
dość rządów idiotów!!! / 37.130.224.* / 2013-01-15 01:31
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
mocno zdziwiony / 89.69.106.* / 2013-01-15 15:59
Że ktoś napisał 'idiota' to kasujecie posty?
To jest forum 'mini mini' dla dzieci czy strona na której można wyrazić różne opinie?

Najnowsze wpisy