Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Miodowicz: Wassermann jest winien śmierci Blidy

Miodowicz: Wassermann jest winien śmierci Blidy

Wyświetlaj:
teoretyk-praktyk / 2007-04-26 13:45 / portfel / Toddler giełdowy
To gdzie jest film z egzekucji pani poseł Blidy? Ciekawe jak ludzie reagują w stanie śmiertelnego zagrożenia? Czy zachowują się cicho i śmierć przyjmują spokojnie czy wręcz przeciwnie trzeba je krępować, aby nie krzyczały czy szamotały się? Z opisu ministra Wassermanna wynika, że nie było szamotaniny, zatem pani Blida przyjęła wyrok ze spokojem. Opanowanie robi wrażenie; nieźle ją (prawdopodobnie Rosjanie) wyszkolili. Ciekawe czy była opętana i szatan miał wpływ na jej zachowanie w tej ostatniej chwili? Tuż przed wtrąceniem do piekła (jak była opętana). Na wieczność. Ciekawe jaki byłby motyw werbunkowy, żeby uzyskać takie poświęcenie? Jedynie co mi przychodzi do głowy to to, że pani Blida mogła być rodowitą Rosjanką przywiezioną do Polski jako bardzo małe dziecko tak, że mówiła płynnie po polsku bez naleciałości rosyjskich, choć ma urodę rosyjską lub ogólniej wschodnią. Zatem byłaby to jedna z ,,matrioszek". Czesi kiedyś robili przegląd Czechów w Czechach i jak doszli do 200 Rosjan na przykryciu do przyszedł rozkaz z Pragi, żeby dalszego przeglądu zaniechać. Minęło 17 lat od wolnych wyborów w Polsce, więc w kraju UOP już pewnie ze 100 razy skatalogował wszstkie ,,matrioszki"; te mniej znane pewnie zlikwidował lub zmusił do wyjazdu, w przypadku gdy ludzie nie byli świadomi swojej roli, do której byli przygotowywani. Faktycznie i prawnie byli niewinni. Pozostała rosyjska struktura państwowa w Polsce mogąca liczyć nawet do 17 milionów ludzi (zatem teoretycznie połowa Polski). W większości są to obywatele polscy (prawnie - jest podwójne obywatelstwo) więc z przewerbowaniem nie ma problemu, natomiast pozostaje wsi i służby pokrewne, których funkcjonariusze popełnili zbrodnie mogące nawet być zakwalifikowane jako ludobójstwo, a które były chronione przez Rosjan, żeby sobie tych ludzi całkowicie podporządkować (ponoć im wyżej kotoś chciał awansować tym gorsze zbrodnie musiał popełnić, aby być ,,pewnym" lub ,,swoim" - w zasadzie nie powinno się pisać cudzysłowów). Zatem nic dziwnego, że następuje likwidacje starej służby, bo co można zrobić z degeneratami moralnymi i zbrodniarzami? Ani nie są na tyle moralni, żeby strzec porządku, ani nie są na tyle inteligentni, aby mieć wyniki. I pozostaje jeszcze sprawa zadośćuczynienia za wyrządzone zbrodnie o krzywdach nie wspominając. Takie tam mało istotne przemyślenia.
praktyk / 88.207.222.* / 2007-04-26 15:30
trochę może złożone sa te wywody eufemistycznie to ujmę, ale przyznam, że Pan Miodowicz stracił bardzo w moich oczach a zarzuty pod adresem Pana Wassermana sa zupelnie pozbawione podstawy wobec wyjasnień, jakie możemy w tej sparwie czytać, polityczne, medialne i niestety ... pieniackie.
teoretyk-praktyk / 2007-04-26 20:24 / portfel / Toddler giełdowy
Takie sobie. Pani Blida bała się stracić honor mając milionowe konto? Wątpię. Raczej to jest złożone.
pchelek / 2007-04-26 20:30 / Tysiącznik na forum
po prostu zostala zastrzelona - jak sekula
Ptyś / 83.27.226.* / 2007-04-26 15:25
Po czym masz taki odlot ? Napisz bo też bym chciał mieć.
teoretyk-praktyk / 2007-04-26 20:25 / portfel / Toddler giełdowy
Po ćwierkaniu wróbli, jak odlatują. Jak odlatują to czasami też chcę, ale się okazuje, że jeszcze nie moja kolej.
Szkrab / 87.99.44.* / 2007-04-26 13:35
Czy moze jesteście za tym zeby grzecznie wysłuchiwać, matołów będących na mównicy i im potakiwać tak jak tego chcą...
Zdecydujcie sie czy chcecie być inteligencja czy ćwierć-inteligencją...
MN1 / 80.51.231.* / 2007-04-26 15:14
Chcę być inteligencją i chcę przegrywać w dyskusji.
Szkrab / 87.99.44.* / 2007-04-26 15:58
Z tym ,ze jedno drugie wyklucza, przegrywanie w dyskusji wykulcza istnienie inteligencji.
MN1 / 80.51.231.* / 2007-04-26 13:18
83.17.92. Nie zawłaszczaj, daj szansę innym.
Artur W / 88.199.125.* / 2007-04-26 12:54
Wyjasnic powiazania Stokłosy z PIS
antygona * / 83.17.92.* / 2007-04-26 12:27
walka z kurupcją staje sie co raz bardziej skuteczna. Inwestorzy juz chętniej spoglądają na Polskę. Już nie muszą sie opłacać od burmistrza do ministra. Powoli normalniejemy. Ci co nas wciagnęli do "klubu" korupcji są oczywiście nie zadowoleni i będą wszystko robic abyśmy spowrotem trafili na czołowe lokaty rankingów korupcyjnych na świecie. Nie uda się to wam. Polska wreszcie ma szansę stać sie uczciwym państwem, chetnie odwiedzanym. Pozdrowienia przed majówką. Ja nie biore na nia broni bo jej nie mam, nie trzymam w łazience. Mercedes z firankami też nie jest mi potrzebny aby szczęśliwie żyć.
arch / 83.30.231.* / 2007-04-26 15:18
mądre słowa- antygono
dodam że niech się martwią ci co
sprzedali bloki, osiedla mieszkań zakładowych z mieszkańcami,
za jedyne kiladziesiąt zł za 1 mkw !!!
Pani Blida była w tym czasie tyLko min budownicta

!!
Tooth / 83.238.1.* / 2007-04-26 10:59
Myslę że forum money udało się to, nad czym tak długo pracowało - sięgnęło dna.
Wielkie brawa!
wolność_słowa / 88.207.222.* / 2007-04-26 15:48
Tooth nie znam twojej definicji dna, ale zauważyłes juz pewnie, że tutaj masz adwersarzy, na onet.pl czułes się jak wielkiej rodzinie wzajemnej adoracji. Gratulacje dla forum money, że nie cenzuruje postów, wreszcie widzę, jak wielu jest Polaków, którzy dostrzegają efekty rządzenia PIS !! onet.pl wpisujący sie w opozycyjny nurt wolności słowa jest mistrzem cenzury słowa. Wreszcie Polska ma szansę odbic się od dna, do którego sprowadziły ją poprzednie rządy i tutaj PIS się nie pomylił, trzeba było IV Rzeczypospolitej żeby zacząć oczyszczać kraj z korupcji ! Rozwój gospodarczy jest niemozliwy bez inwestycji krajowych i zagranicznych podmiotów, a te w Polsce są mozliwe jedynie w warunkach jasnych zasad. Tak jest w całej Europie Zachodniej i tam to działa.
maa / 2007-04-26 11:29 / Tysiącznik na forum
To prawda. Ale to wina PT. Redaktorów. Może to lubią? Może są za leniwi, by usuwać gnój z forum?

Wystarczy paru osobników , by zagnoić każde forum. Na powrót tych, których komentarze warto było czytać, chyba już nie ma co liczyć.

Prosze zwrócić uwagę, że już prawie nikt nie komentuje gospodarczo-ekonomicznych wpisów na portalu . Tylko pod politycznymi rozlewa się szambo.

W końcu to prywatne forum. Jest takie, jak chce właściciel i jego pracownicy.
Tooth / 83.238.1.* / 2007-04-26 11:55
Może prowadzą eksperyment socjologiczny, coś na wzór: "Jaki poziom upodlenia mogą osiągnąć internauci?"
Materiał do badań wymarzony.
Ech zapomniałbym. Administratorzy usuwają wpisy obrażające uczucia religijne katolików (i tylko ich). W końcu trzeba żyć po bożemu.
ekonomista-profesor / 88.207.222.* / 2007-04-26 15:59
Tooth i kółko wzajemnjej adoracji, przypominam, że ten tzw. "gnój" to ty wprowadzasz, jesli gnojem nazwiemy wypowiedzi delikatnie mówiąc nie na temat, jesli potrafisz czytać, to zauwazysz, że ty i maa domagacie się dyskusji gospodarczo-ekonomicznych w komentarzach dotyczacych artykułu polityczno-społecznego. Wiec kto wprowadza tutaj "gnój" ?? chesz porozmawiać o ekonomii zapraszam na inne forum, zobaczymy co masz do powiedzienia o gospodardce, i obys sie nie zbłaźnił na money.pl
maa / 2007-04-26 20:04 / Tysiącznik na forum
Właśnie, jeśli potrafisz czytać...
Czego się domagaliśmy? Napisałem, że nikt już ekonomicznych felietonów nie komentuje.

Dziwne, Pan potrafi pisać w miarę poprawną polszczyzną, a broni chamstwa . To dosyć rzadkie.

Nie wiem, mam życzyć, by na pogrzebie kogoś bliskiego usłyszał Pan, jakim złodziejem, chamem i ubekiem była ta bliska Panu osoba?
Chyba czegoś podobnego Panu trzeba, by zacząć cokkolwiek rozumieć! Nawet Rzymianie mawiali "de mortuis nil nisi bene"...

Czego Pan oczekuje? Napisania oczywistości? Że Ziobro i Kaczyński wymyślili sobie nowa pokazówkę w stylu niszczarki i afery billboardowej, ale nie wypaliło, bo "Abwehra" nie związała Blidy i nie rzuciłą na podłogę?
Po co?
By aktywiści tego forum wyzywali i mnie inwektywami w rodzaju komuch, ubek itp?

Jeśli Money chce zapracować na poziom tego forum, czego sobie i innym życzę, niech popracuje nad eliminacją z forum hołoty, która nawet marzyć o maturze nie powinna, a kultury uczyła się z MTV i Radia Maryja.
Siengt Fogel / 87.99.44.* / 2007-04-26 17:03
Właśnie , jesli chca bronic jazgotu Midowicza przeznaczonego dla ułomków umysłowych, niech przynajmniej poszukają jakiś argumentów bo chyba czaszek gnojem zamiast móżgów nie mają zawalonych
Tooth / 83.238.1.* / 2007-04-26 16:26
A gdzie ja domagam się dyskusji gospodarczo-ekonomicznych, szanowny panie ... profesorze:)?
Na tym forum? Kiedyś może tak. Obecnie sensowne teksty są coraz rzadsze. Tu króluje obecnie wolność słowa spod budki z piwem.
maa / 2007-04-26 12:28 / Tysiącznik na forum
Nie, to nieprawda. Wpis, aby był usunięty musi zawiearać prostą i zrozumiałą dla Moderatora inwektywę (coś w stylu: "Prijezżaj Tania, rodidielej niet doma. Budiem j****'sja. ... Tonkuju aluzju pon'ała").
Jeśli inwetywa jest choć trochę zawoalowana, lub nie wprost, usuwana nie jest.

Poza tym nie jest usuwany spam - wypowiedzi nie na temat. Jak nasze.

Prowadzenie forum przerosło możliwości i intelektualne i organizacyjne pracowników Money.
Redakcja forum / 2007-04-26 18:28 / Administracja forum
Prosimy o kulturę wypowiedzi. Wtedy nie będzie potrzebna interwencja moderatora. Pozdrawiamy
Redakcja forum
maa / 2007-04-26 21:18 / Tysiącznik na forum
Nie chodzi mi o moje wpisy. Przecież pisząc jakiś wiem z góry, czy będzie, czy nie będzie, a przynajmniej powinien być usunięty. Robię to świadomie. Żałuję tylko, że rzadko usuwacie wpis-powód mojej grubiańskiej wypowiedzi.

Zróbcie coś, by były 3 ale rozsądne wpisy. By dyskusja była na nieco wyższym, niz radio-maryjnym poziomie. Ot choćby na poziomie Marka-Jurka...
Jak sobie nie radzicie zamknijcie forum. Czy "Rzeczpospolita" coś traci nie udostępniając go?

Każde społeczeństwo ma swoją belua capitum multorum (przepraszam, po polsku to brzydko brzmi, a radzicie mi być kilturalnym). Daje jej się chleba i igrzysk, a jak zaczyna zabierać głos gdzie nie trzeba i kiedy nie trzeba (na forum Money :) ), to sie ją pacyfikuje.

Powtarzam, kiedyś mieliście ciekawe forum...
Pozdrawiam.
Tooth / 83.238.1.* / 2007-04-26 14:40
Jeszcze jedna możliwość - po prostu mają niezły ubaw i rechoczą z niektórych tekstów. Bo niektórzy z tzw. dyskutantów są lepsi od Macierewicza.
Najlepsze wpisy są, gdy próbują wyjść poza swoje obelgi. Gdy próbują uzasadnić swoje bzdury – to prawie jak wysłuchiwanie rozmów w Radiu Maryja:
„A te masony to wzięły się z pedałów, prawda ojcze dyrektorze?”
Ja czasem czytam te tekstu dla rozluźnienia – z akceptowalnym poziomem obelg są naprawdę zabawne.
sorry vinetou / 213.158.197.* / 2007-04-26 11:46
tylko kontrowersyjne blogi, fora i dyskusje "się sprzedają" - biznes jest biznes
maa / 2007-04-26 12:15 / Tysiącznik na forum
OK, niech będą kontrowersyjne. Ale to forum kontrowersyjne nie jest. Jest głupie i chamskie.
M P / 195.90.107.* / 2007-04-26 12:38
I te ponad 500 Panskich wypowiedzi sie do tego chamskiego wizerunku przyczynilo.
??? / 87.99.44.* / 2007-04-26 11:04
Ty skąd z Czerwonego Bractwa czy z zatoki?
takie tam / 213.158.197.* / 2007-04-26 10:54
1. nikt nie zabija się, gdy jest przekonany o swojej niewinności

2. Kardynalnym błędem ABW było to, że od razu nie rzuciło Blidy na glebę i nie zakuło w kajdanki. Wtedy Blida żyłaby jeszcze jakiś czas. Lecz wtedy ten sam Miodowicz oraz cała reszta zdrajców Polski rozdzierałaby szaty, jak w przypadku kontroli u Czarzastego.
janru / 217.75.58.* / 2007-04-26 12:33
Takie tam biadolenie.1. Sprawdziłeś to na sobie? . 2.Dlaczego film się urwał po 10 sekundach.Jak zatrzymywali lekarza łapownika to nawet barek pokazali,co"taśma" się urwała?Może "zdrajcy Polski" ukradli kamerę - mają przecież doświadczenie.
takie tam / 213.158.197.* / 2007-04-26 13:08
Ad. 1. Oczywiście, że sprawdziłem - dlatego nadal żyję ;-)
Ad. 2. OK, wg Ciebie ABW wpadła i w obecności jej męża wykonała na niewinnej Blidzie egzekucję. Niezłe zioło wdychasz ;-)
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-04-27 00:14
a on tego nie zauważył
aldona 87 / 83.17.92.* / 2007-04-26 10:43
a ty za upadek cesarstwa rzymskiego. Co za kretyn, a może to ABW zaniosło tę broń do Blidy ?

Chcę żyć w uczicwej Polsce, czyto jest tak dużo ?

co te komuchy zrobiły z naszego państwa ?
Zrozpaczona / 83.21.53.* / 2007-04-26 10:28
Bełkot Miodowicza ma ogłupiac i dezinformowac ludzi !
Zastanówcie sie prosze chwile i spokojnie powiedzcie czym SLD rożni sie od bandziorów z pruszkowa czy wołomina. Rózni sie fałszywa fasadą ale jest jednakowo bandyckie i złodziejskie. To jedyna róznica.
Miodowicz leje łzy hipokryzji na SLD-owska baronówą: mistrzynią przekrętów, łapówek i wszelkiego draństwa.
Tymi draństwami jesteśmy pokrzywdzeni wszyscy.
Czy slepiec Miodzio nie widzi krzywdy 1.5 miliona niedożywionych a czasem głodujacych dzieci.
Nie widzi milionów niedogrzanych mieszkań z powodu horendalnej ceny węgła wyśrubowanej przez mafie węglową która stworzona została przez SLD.
Trzeba miec serce z kamienia albo stali tytanowej aby nie pochylic sie na krzywdą dzieci i lac krokodyle łzy na łapówkarką.
W wielu krajach to co robiła Blida (np Singapur) jest zagrożone karą śmierci.
Straszna krzywda dzieje sie też konfidentom. Niech mi ktoś powie czym roznił sie konfident SB od szmalcownika który donosił Gestapo.
Niczym. Robili to dla korzysci osobistych. Z chwiwosci, pazernosci , podłości
AHJ / 213.238.112.* / 2007-04-26 18:02
hej rozpaczona dlaczego nie nie mówisz na okradanie ludzi przez KOŚCIÓŁ, bo zapewne boisz sie , że nie dostaniesz rozgrzeszenia i pójdziesz sie smarzyć w piekle. Przecież to też ulubiona zabawa sług BOŻYCH
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-04-26 10:37
ale dezinformacja to jedna z podstawowych metod dziłania komunizmu, więc nie dziwi "komitet helsiński" w wykonaniu PO i SLD w obronie p Blidy. Szlachetne to szkoda tylko że nie pytają o motywy samobójstwa, niewinnego widok nakazu prokuratora nie przeraża, aż tak by się na siebie targnąć, on od początku wie, że to musi się jakoś wyjaśnić.
~kazek / 83.29.29.* / 2007-04-26 10:14
Gdyby ABW zakuło Blidę w kajdany, to SLD, Platforma (również money.pl) robiłoby larum na całą Polskę i w Parlamencie Europejskim jak to się polityków traktuje.
Smutne to co jest z naszymi dziennikarzami i poltykami (zob. autorytety Mazowiecki, Geremek, Żakowski, Michnik - sama komuna)
julita1985 / 83.17.92.* / 2007-04-26 10:12
moja żona nie trzyma w łazience nabitego pistoletu, wogóle nie jest on nam potrzebny. Mieszkamy na 65 metrach kwadratowych bez basenu. Do pracy jeżdzimy komunikacja miejską lub własnym Nissanem Almerą. Żyjemy spokojnie, normalnie , uczciwie. O 6 rano jestem juz po kawie i otwieram drzwi jak usłysze dzwonek.

Trzeba było zrobić w 90 tych latach dekomunizację ale wielki nawigator Wałęsa się nie zgodził. Komuchy nie są przystosowani do uczciwego życia. Może dla nich jakies kursy na koszt UE, jak żyć uczciwe i byc szczęśłiwym bez Merdcedesa z firankami.
Co oni zrobiloi z Polską przez te 16 lat; wszędzie afery , FOZZ, paliwowe, węglowe, w "służbie" zdrowia, w ministerstwie finansów, gdze człowiek nie spojrzy afery , przehandlowane prywatyzacje. No i na czele tej "Polski" Kwaśniewski. Jak to powiedział były premier i marszałek sejmu, "oni mają Polskę w d...pie" Ale nadal przed Kwaśniewskim w smokingu klękają i bija mu pokłony. Nawet gdyby się jpijany jeszcze wyszczał w Charkowie to tez nie zmieniłoby ich poglądów. Uwielbiają go. Lis poświeca mu dwa programy i ściaga grup`ę klakierów aby mu klaskała. Co za świat, co za pustka. Dać im komórke i MP3 gratis i wszystko zrobia.
Zróbcie aapek poległych wszystkich patriotów, tych z Miednoje, z Katynia, z Charkowa, z Powstania Warszawskiego, z ubeckich katowni na Mokotowie i gdzie kolwiek były (stefan michnik może je wskazać) zróbcie apel poległych patriotów, może obudzą sie sumienia , może do młodych dotrze jak sa manipulowani.
Panie Zakowski jeszcze nie czas na PAJDOKRACJĘ nie uda sie to wam !
miodzio / 83.17.92.* / 2007-04-26 09:57
żałosny jegomość. A co sie wyjaśniło w sprawie Jaruckiej ?
man13 / 2007-04-26 09:48 / Tysiącznik na forum
Nowe metodt wymiaru sprawiedliwości?
azirafal / 62.233.183.* / 2007-04-26 09:03
Dziwie się że money.pl przytacza takie głupie wypowiedzi Miodowlcza. A dziennikarz jakoś nadzwyczaj niezałeżny.
MarcoP. / 83.29.67.* / 2007-04-26 08:40
Niestety to inny problem. Generalnie komuchy to ludzie bez zasad. Trudno ich obronic przed nimi samymi. Moze Miodowicz bedzie stal i pilnowal by jakis pan J.Sz lub np. A.K. nie zrobil tego co Barbara B. Oni wiedza co robili i widza juz co ich czeka. To jest dla nich bardzo trudna sytuacja.

Najnowsze wpisy