Forum Forum inwestycyjneFundusze

Misie PZU i zrównoważony PZU

Misie PZU i zrównoważony PZU

dubin / 83.13.70.* / 2007-12-05 09:51
Witam! Mam pytanie i proszę o konkretne rzeczowe odpowiedzi. mam trochę jednostek w PZU Zrównoważony i Małych i Średnich spółek. Spadki mam w obydwu przypadkach w granicach 17% od zakupu. Jak widać ostatnio, delikatnie zanotowano wzrosty. Ale czy jest jeszcze sens się trzymać dalej, jeżeli na przestrzeni całego okresu mam ciągły minus (17%) czy uciekać i w razie czego w co?
Wyświetlaj:
Miquel / 2007-12-05 10:58
Ja mam wszystko utopione w msiu choc byłem fest na plusie to wrocilem do punktu wyjscia.No ale nie potrzebuje tej kasy narazie wiec postanowilem je trzymac ale jak bedzie to nie wiem.Takie gadanie pamietam jak przed tą dupną korektą "panowie analitycy" wypowiadali się że przydałaby sie taka 20% zeby odswieżyc rynek.No i co mielismy znacznie głębszą i coś nie mrawe dalej s i mwig:(Tak że radze ostrożnie słuchać "mądrych" rad.Pozdrawiam
ben777 / 2007-12-05 11:57
trzeba trzymać raczej fundusze nie będą przecież na minusie wiecznie Jak byś teraz kupił to byś był na plusie ale o tym nikt nie mówi Ja dokupiłem za 20000 trochę za wcześnie teraz mam z 500zl w plecy ale na pewno to odrobię
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy