Forum Forum inwestycyjneFundusze

Misie ZNOWU W Dół

Misie ZNOWU W Dół

RYZAKANT / 83.21.117.* / 2007-07-26 20:23
KIEDY TA BESSA NA mISIE SIE SKONCZY ? CZY KTOś MOZE POWIEDZIEC CZY SA JAKIES OBJAWY STABILONSCI
Wyświetlaj:
TaS / 2007-07-27 00:09 / Tysiącznik na forum
Ludzie,

wpadlista w pułapke i DOBRZE WAM TAK :) mowilem - nie znacie sie to nie pchajcie sie w miski
widze,ze forum opanowali żądni zysków, ktorzy powoli wpadaja w panike...

STABILONSC? MISKI? czy aby cos Ci sie nie pomyliło?!

masz czego chciałeś :) a ja mam 10% kapitału na lokatce i jutro jest kapitalizacja :) miło :)
westor kk / 83.25.14.* / 2007-07-26 20:26
popytaj BOGA, może powie ;] - albo OJCA RYDZYKA :D

PS. Jak juz będziesz wiedział to powiedz :)
Dorjan / 2007-07-27 13:49 / portfel
Po co takie głupawe rady? Fakt, że amatorzy miśków ostanio źle śpią i może po prostu chcą jakiejś sensownej konsultacji od specjalistów, doradców czy ludzi, którzy w tym "siedzą " od dawna.
Swoją drogą, modlitwa na pewno nie zaszkodzi ale do O.Rydzyka raczej bym się nie zwracała...
Miśkowicze, trzymajmy się!!!
Autsajder39 / 2007-07-27 14:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
"głupawe rady" z tego powodu, że gdy wcześniej grzecznie radzimy jak inwestować, trujemy w kolejnych postach o dywersyfikacji i zbalansowaniu portfela to większość mówi: "ok, wszystko fajnie, ale ja chcę 100% zysku i wpakuje wszystko w MiŚka!"
no to teraz trudno nad takimi ubolewać
nowicjusz1982 / 2007-07-27 16:50 / Dzieciak *€* forum
racja sam dalem wszystko w jednego miska i dzis -2,97% ale mam czas poczekam moze cos sie odrobi ... jednak w najblizszych dniach nie zanosi sie :((( hehe najgorsza rzecz to teraz wyplacac jak stratnym sie jest potrzeba czasuuuuu
Egzorcysta / 2007-07-27 17:16 / portfel / "Farciarz na giełdzie"
Ja juz dzis prawie polowe Misia chcialem konwertowac na Nowa europe bo mnie nerwy zlapaly ale zostawilem wreszcie, jestem twardy - tylko u mnie inna sytuacja bo mam w nim od marca wiec tylko zysk mi kasuje a kapital bezpieczny jest.
sebastian.drutowski / 2007-07-27 17:34 / "Uznany doradca inwestycyjny"
To nie jest dobra rzecz konwertować w czasie korekty z jednego akcyjnego fundu w drugi. Straty i tak będą. Rynki nowej europy są co najmniej tak samo nieprzewidywalne w tej chwili jak misie. Jeśli będą kolejne tąpnięcia na giełdach światowych, to inwestorzy w pierwszej kolejności właśnie z takich rynków będą uciekali. Nie ryzykował bym trzymania w takich fundach dużych kwot. Owszem mam taki fundusz w portfelu, ale to tylko 5% jego całkowitej wartości.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy