Forum Forum inwestycyjneFundusze

ml5 leci i chyba jeszcze poleci

ml5 leci i chyba jeszcze poleci

elmo141 / 2008-08-05 08:27
skonwertowałem, bo na mój nos będzie jeszcze leciał
Wyświetlaj:
pieczek_zzz / 2008-08-05 12:13
tu masz racje jeszcze trochę poleci.czekam na sygnał kupna.na wykresie dziennym adx pokazuje silny trend spadkowy.tygodniowy nie wygląda za ciekawie.ropa leci złoto również a z nimi spólki złota.
Zeus52 / 2008-08-05 23:46 / 10-sięciotysiącznik na forum
Cześć pieczek! Weź jeszcze pod uwagę,że złoto poszło w ślad za ropą i obecnie(od ubiegłego tygodnia) też jest w trendzie spadkowym. Spółki złota są w nim od dawna,tak że nawet,gdy złoto rosło,to one spadały.Raczej nie ma szans...złoto może się zatrzymać przy 860$/oz. Ropa...sam widzisz na tygodniowych...może jeszcze powalczyć,ale może polecieć nawet poniżej 100. Jutro może być ciąg dalszy(może zjazd do 115,5). To przypuszczenia,a fakty są takie,że dziś trudno było mi znaleźć spółki złota(z ML5),które miałyby mniejszy spadek niż 4%...to tylko niektóre. Większość to około 6-7%,najważniejsza Newcrest Mining nawet 11,5%! Oczywiście mówię o minusie! Całe szczęście,że z dwóch opcji(myślałem m.innymi o ML5)wybrałem pierwszą,czyli GPW. Pzdr.
pieczek_zzz / 2008-08-06 02:02
zeusie masz całkowitą rację.z ml5 trzeba będzie poczeka tylko nie wiem jak długo zobaczymy.co do gpw to wyszedłem może trochę za wcześnie.na wigu20 zaczyna się dopiero 5 fala.jestem ciekaw co potem.ropa w dół surowce w dół czyli akcje w górę.napisałeś że szykuje sie parotygodniowy wzrost jeśli możesz to napisz po czym tak wnioskujesz?mamy cały czas bessę więc ryzyko duże.
Zeus52 / 2008-08-06 08:48 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ryzyko zawsze istnieje,ale właśnie zajrzałem do wątku o "Analizie DJ-a amatorskiej". Napisał łukasz. Warto przeczytać,zresztą to,co napisał potwierdzają także inne wskaźniki.
Zeus52 / 2008-08-06 08:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
Chodziło mi o wykresy DJ-ja weekly,te wyglądają całkiem nieźle. Czekaj,muszę zajrzeć na inny wątek(właśnie o DJ-ju),który zauważyłem. Może być coś ciekawego. Na ra
maciejk / 195.116.0.* / 2008-08-05 09:47
A w co, jeżeli można wiedzieć ?
elmo141 / 2008-08-05 11:37
na razie w coś bezpiecznego arka2, obligacji, poczekamy zobaczymy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy