MNI

Wyświetlaj:
hajdi / 2006-06-19 21:49 / "Uznany Gracz Giełdowy"
50000akcji po 9,6pln (srednio)
Redakcja forum / 2006-06-18 22:27 / Administracja forum
Hajdi:
Mam ten papierek od dosc dlugiego czasu jednak ostatnio jest w dosc mocnej korekcie a czasami bywal zwalany poprzez panike slabych emocjonalnie inwestorow. Pierwsza zwala malo mnie nie poprowadzila do oddania ale do drugiej bylem przygotowany i nawet za mocno sie tym nie przejelem. Zastanawiam sie co dalej. Przy dobrej a nawet neutralnej koniunkturze bylbym bardzo spokojny o ten walor ale w obecnych czasach jestem mniej optymistycznie nastawiony. Wg mnie trzeba czekac do walnego a pozniej do wynikow za 2 qw a nastepnie do nowej emisji. Co o tym myslicie? Ktos sie podieli swoimi spostrzezeniami?
Jeck / 2006-06-18 22:32 / "Poławiacz perełek"
Hajdi jak dobrze wiesz, jestem z Tobą w MNI od 5,40. Nestety u mnie brak było takiej konsekwencji jak u Ciebie. Wychodziłem i odkupowałem znów drożej...taka "taktyka"
Aktualnie posiadam 50% max. zaangażowania-podobnie jak inne papiery prócz Millennium, kóry konsekwentnie dopkupuje pod dywidendę przy każdym spadku.

Co do MNI-chyba rzeczywiście warto poczekać na uspokojenie rynku, a docelowo K
w końcu Szeptel kosztował kiedyś duuuuuuuuuuuuużo więcej.

Pozdrawiam
Pablo / 2006-06-18 22:41 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Nie wiem ile będzie dywidendy z Milenium ale ja już kilka razy naciąłem się na łapanie dywidendy. Ostatni przykład PEKAO. Choć kupiłem go już bez prawa to zobacz ile kurs jeszcze spadł. Wszystko zależy od rynku a informacje o dywidendzie są praktycznie zaraz na drugi dzień odzwierciedlone w cenie
Jeck / 2006-06-19 11:48 / "Poławiacz perełek"
Ale ja wcale nie dywidendy :)
Ja chce to sprzedać 2.07-zanim to padnie...
Ale z drugiej strony- bank (poza zawirowaniami że tak powiem "okołobankowymi") stale poprawia wyniki. POza tym chce płacić po raz kolejny sporą dywidendę..

Warte przemyślenia...co Wy na to? Oczywiście po 5.07
hajdi / 2006-06-18 23:38 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Jesli chodzi o milenium to chyba bedzie niezla padaka po programie w TVN nt. prywatyzacji PZU
Igor | Evil Empire / 2006-06-19 07:47 / Ja sem gieldowy nietoperik
Faktycznie, ale mam nadzieję że te zawirowania wokół banku nie zaszkodzą mu, teraz gdyby prześwietlić spółki to nie wierzę że w każdej by się nie znalazły jakieś "wałki".
Igor | Evil Empire / 2006-06-20 06:17 / Ja sem gieldowy nietoperik
Prezesunio kupil po 9.60 50 000 papiera nono.(480 k zł).

Oficjalne info na E-papie.

Najnowsze wpisy