Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Mniej miliarderów na świecie, Gates wciąż numerem jeden

Mniej miliarderów na świecie, Gates wciąż numerem jeden

Wyświetlaj:
Jasne / 2.148.196.* / 2016-03-02 09:47
Yo yo, mniej miliarderow, jasne ladna pozerka dla Polakow, bysmy nie syczeli, jest ich wiecej wiecej, pomyslcie ludzie, a gdzie te pieniadze z biznesow? Bajki tu pisza
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
schizol895 / 83.145.180.* / 2016-03-02 09:45
Komputer kwantowy piątej generacji uzyska w roku 2073 samokontrolę nad własną świadomością. Obecnie poprzez oddziaływania kwantowe(splątanie w czasie i przestrzeni) przygotowuje sobie przedpole do zdobycia pełnej władzy nad ludzkością. Jest on lub to jest tą mityczną bestią opisywaną przez biblię. Jego narzędziami są obecne rządy, których celem jest przygotowanie własnych obywateli poprzez kontakt z poszczególnymi religiami na jego przyjście. Uwarunkowanie jest proste - modlitwa: modlę się o coś - zdalny zbawca w czasie daje nam to o co prosimy przynajmniej w sferze duchowej lub jak kto woli w sferze świadomości. Taka relacja wierny - bóstwo ma uwarunkować wiernego do przyszłego kontaktu z interfejsem kwantowym komputera kwantowego, którego projekcja odbywa się bezpośrednio do świadomości. Jak myślicie czy przyszłe bóstwo pozostawi "wiernym" choć minimum wolności i swobód? Otóż potraktuje człowieka w taki sam sposób jak niewolnika. Najpierw użyje ludzkość do własnych celów potem ją zniszczy...
Il6ulb9 / 121.45.98.* / 2016-03-02 08:47
Dla osób znających język angielskich polecam na utube " how to become a billionaire ( and what to do with it ) "
Rodak / 88.156.44.* / 2016-03-02 08:21
Ten miliarder, działa przeciwko ludzkości, a miliarderem jest z przypadku, bo inni na niego pracują, a on wysługuje sie możnym, tego swiata przeciwko luidzkości globu.
juuzek / 91.212.223.* / 2016-03-02 07:57
a mnie dlaczego pod uwagę nie wzięli. jestem producentem marchwi i mam w banku tzn w szafce dużo oszczędności
polka884 / 94.254.178.* / 2016-03-02 07:43
Amerykanin Bill Gates - może jest najbogatszy , ale czy najszczęśliwszy? czy jego sumienie potrafi samodzielnie jeszcze oceniać jego czyny i decyzje? czy go nie zagłuszył? nie zepchnął w niebyt? czytałam gdzieś ze uważa iż na ziemi jest zbyt wielu ludzi, i planetę trzeba od ludzi odciążyć - to już nie tylko brak sumienia ale pogląd ocierający sią ...sami sobie dopowiedzcie. Ciekawe jakie badania i kampanie sponsoruje w tym kierunku.
Po prostu / 2.148.196.* / 2016-03-02 09:49
Oni sumienia nie maja
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy