Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Mniejszy zysk grupy BZ WBK

Mniejszy zysk grupy BZ WBK

zaiedziony / .* / 2003-11-13 09:17
Komentarze do wiadomości: Mniejszy zysk grupy BZ WBK.
Wyświetlaj:
lolo / .* / 2003-11-20 11:07
Rzeczywiście nic dziwnego. Po połączeniu z BZ stał się to strasznie "dziadowski" bank. Czekam na odpowiedź na pismo od 06-10 (parę razy się przypominałem). Jak tylko znajdę trochę czasu też szybciutko uciekam z "zielonej budki", co również Wam radzę. PZDR
zaiedziony / .* / 2003-11-13 09:17
Nic dziwnego.Powoli zaczyna wychodzić pazerność i krótkowzroczne myślenie Zarządu tego banku.Bank o zerowym oprocentowaniu kont a-vista, oszukujący klientów przy e-lokatach terminowych, gdzie odstetki naliczają się dopiero dzień później po zakończeniu lokaty lub o 23.oo.Najweselsze jest to , że pod "Rzecznika klienta" podszywa się osoba która dba przede wszystkim o interes banku.Powoli uciekam z tego banku i przenoszę wkłady do mBanku.
TKS / .* / 2004-02-07 18:39
Oj, coś ściemniasz kolego. Ja też nie widziałem w historii lokaty naliczonych odsetek ale zlikwidowałem ją mimo wszystko i na koncie osobistym NATYCHMIAST pojawiła się kwota z lokaty razem z należnymi mi odsetkami. A co do oprocentowania kont to uważasz, że konkurencja oferująca 0,1% jest lepsza. W BeZecie mogę sobie przynajmniej założyć lokatę na 7 dni (ich usługa internetowa jest super a już z tokenem to rewelka). A co do banków wogóle to i tak większość ludzi się nie zastanawia tylko idzie tam gdzie jest najbliżej lub gdzie szef kazał...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy