Forum Polityka, aktualnościKraj

Mobilking: Reklama głupich kobiet dla głupich mężczyzn

Mobilking: Reklama głupich kobiet dla głupich mężczyzn

Wyświetlaj:
M@rek13 / 79.186.120.* / 2008-03-16 13:27
Brawo MobilKing znakomite podejście marketingowe , teraz mają krótrze spoty ( mniej płaca za emisję ) a są najpopulerniejszym spotem od 10 lat . jeśli bylo to zamierzone to jerszcze raz brawo dla speców od reklamy. Jak zwykle głupie baby - tym razem znowu zrobiły coś dobrego. Kto wie może za przykładem tego spotu pójdą inni. mCelowo piszę głupie baby - bo np spoty reklamujace podpaski ewidentnie obrażają inteligencję kobiety . A żadnych protestów nie było ... no tak do tego potrzebna jest inteligencja.. Pozdrawiam wszystkie miłe Panie.
agnieszka,27lat / 83.9.226.* / 2008-03-20 22:25
"Znakomite podejście marketingowe"?.Wiem...Zgadzam się.Ale tą reklamę oglądają dzieci.Osobiście (i muszę przyznać,że niestety)przywykłam do tak nasyconej seksem wizualizacji kobiety we współczesnym świecie.Martwi mnie bowiem co będzie dalej.Chwyt jest dobry,ale jaki będzie wyścig szczurów?Pomysł MobilKing ruszy przecież wyobrażnią innych operatorów...
acomitam / 83.25.150.* / 2008-05-16 07:59
Agnieszko, co to masz 27 lat. Za przeproszeniem, ale gadasz głupoty. Kobieta jest przecież istotą seksualną, co wynika z samej biologii. Tak już na tym świecie jest, że jest meżczyzna i jest kobieta. I ten mężczyzna wiedziony biologicznymi potrzebami chce zrobić jakiejś kobiecie dobrze. Kobieta też potrzebuje mężczyzny więc wdzięczy się, wypina to i owo, podkreśla ubiorem i makijażem swoje drugorzędne cechy płciowe, aby tego mężczynę przyciągnąć, żeby nie powiedzieć zwabić. Jeśli te drugorzędne cechy płciowe jej nie odpowiadają, to wszczepia sobie nowe cycki, modeluje nos i podbródek, odsysa nadmiar tłuszczu, aby się jednak facetom podobać. I co w tym jest takiego strasznego (poz oczywiście medyczną inżynierią ciała)?
Robert35 / 62.21.108.* / 2008-03-22 17:24
Reklama nie jest tak bardzo przesycona seksem jak np świerszczyki w kioskach i stacjach benzynowych.
Co prawda ostatnimi czasy są już zasłaniane(nie wszędzie) ale dostęp do nich jest wręcz jak na talerzu.
Dzieci przyjmują wszystko wprost a nie szukają podtekstów. To my dorośli doszukujemy się ukrytych treści.
O. Bismarck / 85.202.54.* / 2008-05-17 22:18
"lolita" NIC ci do tego, (ale tego typu "wyjazdy" są typowe dla pustych ignorantek z PL-u)
/ 83.5.108.* / 2008-03-15 19:24
To są jakieś kpiny. Autor tekstu nie był nigdy na stronie mibilking.pl ! Są tam ostrzeżenia o niewłaściwych treściach oraz potwierdzenia - tak jak na każdych stronach z treściami "niewłaściwymi" . Pani Ogórek niech sie najpierw zastanwoi zanim coś kolejnego wypoci ... :/ Żałosne. FULCO DE LORGE ma racje !
polakzpolski / 83.4.97.* / 2008-04-19 18:12
no na "mibilking.pl" to na pewno nie był
kushina / 83.6.247.* / 2008-03-13 19:31
Reklama jest super... w ogóle nie rozumiem jak można było ją zakazać... taka jest prawda o takich kobietach... Nie nadają się do niczego... Ich IQ wynosi poniżej 70.
marota / 79.185.41.* / 2008-03-17 19:06
Co Wy wogóle macie w głowach skoro piszecie takie głupoty?!?! Wg mnie ta reklama dyskryminuje kobiety i najchętniej nagrałabym kontre: np. jak kope tyłki chlopakom na treningu karate!!! I jeszcze w kilku innych czynnościach... A taka gatka, że kobiety niczego nie umieją to jakieś nieporozumienie wogóle... Żal.....
/ 83.21.236.* / 2008-05-13 19:15
"gatka" HAHAHAHA prawdziwie kobieca inteligencja się ujawniła.
/ 62.233.177.* / 2008-03-20 22:54
oj dziecko - powalczyłbym z Tobą, ale w łóżeczku ...:) chcesz powalczyć na treningach karate - zapraszam na mój trening Karate Kyokushin - Osu !
NICto / 83.27.9.* / 2008-03-25 20:26
osiągasz DNO.
polecam lekturę książki "Retoryka dominacji".
A66666 / 83.6.33.* / 2008-03-14 18:36
Zal... Podobno reklama jest dedykowana do ludzi z podstawowym wykształceniem i chyba na takiego trafiło :] bo reklama jest prostacka..
Emilia 666 / 79.185.38.* / 2008-03-13 21:54
buhahahah
I ten komentarz niby ma świadczyć o inteligencji Twojej jako mężczyzny?
Wychodzi tak jakoś minus 189327 IQ
A dla Twojej wiadomości mam 120 iQ
i co teraz?
/ 83.21.236.* / 2008-05-13 19:17
Był robiony narodowy test IQ ----> średnia kobieta 99 mężczyzna 101, więc? Podyskutujesz z faktami, dziecinko?
KarolF / 89.77.212.* / 2008-05-14 18:00
Więc rozumiem, że sugerujesz, że reklama dobrze odzwierciedla rzeczywistość, tak?
bumbum / 83.27.73.* / 2008-03-20 14:05
Ja 146 i uważam, że reklama jest zabawna.
FULCO DE LORGE / 87.206.170.* / 2008-03-13 16:29
A TYLKO DLATEGO,ŻE TA REKLAMA W ZNAKOMITY SPOSÓB OBNAŻA ICH GŁUPOTĘ - FEMINSTEK. BO JAK INACZEJ MOŻNA NAZWAĆ ICH WALKĘ O TO ABY KOBIETA STAŁA SIĘ FACETEM I ROBIŁA WSZYSTKO TO SAMO CO FACET. TE IDIOTKI W SZWECJI ŻĄDAJA NAWET ABY KOBIETY ODDAWAŁY NA STOJĄCO MOCZ ZA POMOCĄ SPECJALNYCH PAPIEROWYCH TUTEK. JEŻELI W KIBLU ICH NIE MA TO WŁAŚCIEL KIBLA BĘDZIE UKARANY ZA SEXIZM I DYSKRYMINACJĘ NA TLE PŁCI.PONIEWAŻ FEMINISTKI SĄ OPŁACANA PRZE MIĘDZYNARODÓWKĘ SOCJALISTYCZNĄ ,BARDZO WPŁYWOWYM LOBBY WIĘC POMIMO TEGO, ŻE FORMALNIE NIE MA CENZURY TO REKLAMĘ JEDNAK OCENZUROWANO.NIE ZAMIERZAŁEM BYĆ KLIENTEM MOBILIKINGA ,ALE ZE WZGLĘDU NA DZIAŁANIA FEMINISTEK SOLIDARYZUJĘ SIĘ Z NIMI I PRZENIOSĘ TAM DO NICH SWÓJ NUMER
Przemek000 / 83.25.116.* / 2008-03-13 13:15
Hymm.Kupilem ten starter ok stawki sa super ale jestem ze to tak napisze facetem i tez mi sie nie podoba ze nasze kobiety na tej reklamie sa traktowane jak by nie potrafily zrobic jakis meskich robut .Czasami to wlasnie kobieta robi to lepiej niz facet siec jest ok reklama nie jak tego nie zmieniom to beda musieli liczyc tylko na duzo wiecej skarg
mmissiak / 83.5.252.* / 2008-03-13 18:05
A gdzie kupiłes starter? bo ja nie mogę nigdzie znaleźć cały czas słysze ze już sprzedane i ze będę za jakiś czas. A co do reklamy to może i była ostra ale nie ona jedyna w TV.
Lalek / 78.154.74.* / 2008-03-12 22:37
Dlaczego mnie nie dziwi, że artykuł napisała KOBIETA!?
a4_aa / 83.11.89.* / 2008-03-13 09:42
Czemu nie dziwi mnie że komentarz napisał facet? Reklama przekroczyła pewne granice, temu nie możesz zaprzeczyć. Taki styl reklamowania preferują amerykanie ordynarny i napastliwy. Jesteśmy w Europie i pewne zachowania tutaj nie są tolerowane, np. reklamy poniżająca kobiety, mężczyzn, inwalidów, mniejszości seksualne, czarnoskórych... Pewnych rzeczy nie wypada robić, ta reklama to jak beknięcie przy stole, w pewnych kulturach tolerowane, ale nie tutaj..
121asdf / 78.8.3.* / 2008-03-20 19:36
Biadoli Pani że aż piszczy, na octoberfest polecam pojechać ,w samym centrum Europy , nasłucha się Pani bekania do woli..i nikomu to nie przeszkadza a jeszcze zachwyt wzbudza i poklask

wyjdź spod klosza ,w który wsadzili się twoi rodziciele i zobacz świat takim jakim jest ;)..:)

inna sprawa że intelektualne braki zwykle kobiety wykorzystują do stawiania feministycznej zasłony..przecież nikt nikomu nie broni pracy w kopalni albo w kamieniołomach ;P..wystarczy sobie uzmysłowić zasadniczą sprawę, jeśli feminizm to rzekome równouprawnienie to liczyć się trzeba z tym że kobiety już na piedestał wynosić się nie będzie :))))....ale ...właśnie jest ale...równouprawnienie a przy tym nadal zachowanie prawa do wynoszenia na piedestał;P..i tyle
Edziu Imperator / 87.205.189.* / 2008-03-12 14:52
Niniejszym kampanię reklamową uznaję za udaną, a komentującym radzę uważnie przyjrzeć się innym reklamom. Że tak reklama margaryny czy proszku do prania nie wzbudza tyle kontrowersji i protestów, chociaż powody są o wiele bardziej wyraziste i oczywiste.
bimbambom / 83.27.4.* / 2008-03-15 22:13
No cóż, nienawidzę tych reklam w których kobiety uśmiechają się radośnie na widok umytych naczyń, i nie mogą spać po nocach, bo rosół ma plaski smak, ale nie ma większego sensu wysyłać na nie skarg, bo są one ,niestety, powszechnie akceptowane.
/ 62.21.108.* / 2008-03-22 17:31
Brawo
i co najgorsze same sobie "gotujecie" ten los powszechnie akceptując ten wizerunek.
A te reklamy oglądają dzieci i powszechnie im się to uświadamia że (brzydko mówiąc) "baby są tylko do garów i prania"
Tak przy okazji komentarza że to oglądają dzieci. Nie tylko tę reklamę, dzieci uwielbiają reklamy. Pomyślcie jaki przekaz mają te wszystkie "politycznie poprawne" reklamy
anga / 83.6.107.* / 2008-03-12 09:52
Moim zdaniem reklama chyba bardziej obraża mężczyzn niż kobiety. Skierowana jest chyba do KOMPLETNYCH DEBILI. Na miejscu faceta wstydziłabym się zadzwonić z telefonu tej sieci.
Dla Pań które czują się obrażone reklamą proponuję rozwiązanie uderzające w operatora - nie odbierajcie telefonów od abonentów tej sieci ; )
/ 87.207.206.* / 2008-03-10 16:57
mobilking dyskryminuje jeszcze: mniejszości seksualne, religijne i narodowe, nie mówiąc już o niepełnosprawnych emerytach na rencie...)
sterre / 87.207.206.* / 2008-03-10 16:41
Gdyby pojawiła się podobna reklama sieci dla wspaniałych kobiet, w której seksowni panowie wykonują czynności stereotypowe/ kobiece, to sprzeciw facetów byłby społecznie wyśmiany. Każdy głupi wie, że kobiety nadają się na mechaników, strażaków itp. Ten kto na widok reklamy w której nie mówi się prawdy (a przecież 99%reklam to ściema i chwyt) i biegnie ze skargą, chyba ma z tym jakiś problem.Zamiast tego radzę rozmowę z psychologiem.To mówię ja-kobieta myśląca logicznie:)
sterre / 87.207.206.* / 2008-03-10 16:54
Ps: Tytuł tego artykułu obraża mężczyzn!
Jeśli ma być uprawnienie, to K0BIETY- ZREZYGNUJCIE Z PRZEPUSZCZANIA W DZWIACH I TO WY USTęPUJCIE MIEJSCA FACETOM, BO TO ONI NOSZą W SWYCH SPODNIACH PRZYSZłOść TEGO śWIATA! i to prawie przez całe życie, a wy tylko przez 9 miesięcy i do menopauzy...
"Gaszą NASZE pożary"- kłamstwo! Nie są przecież podpalaczami. 23
kobieta / 80.51.166.* / 2008-03-12 23:21
Skoro taki mądry to weź załaduj kumplowi w d.pe, albo i całe życie ładuj to zobaczymy co z tego wyjdzie. A to, że poród boli a większosc "prawdziwych mężczyzn" przy nim mdleje to pominiesz. I poczytaj troche o biologi bo faktycznie nosicie w spodniach przyszłosc tylko szkoda ze tak mało wydajną!! na tyle tysięcy wydawanych przez tyle stosunków plemników ewentualnie jeden przeżyje, a kobieta nie jest taka rozrzutna, raz na miesiąc jeden! i o jakich "tylko 9 misiącach" mówisz? wiesz co to są gamety? a wiesz, że kobieta też takowe ma? i jeszcze jedno! wiesz, że połowe chromosomów (o ile wiesz co to jest!!) daje kobieta a drugie daje mężczyzna? i że plemniki z chromosomem X są szybsze? (podpowiem, że plemnik X sprawi, że urodzi się kolejna kobieta) no i najważniejsze: w toku ewolucji chromosom Y (odpowiadający za płec męską) powoli sie zmniejsza(jest na wymarciu):P
/ 62.21.108.* / 2008-03-22 17:41
I ten komentarz świadczy o głupocie kobiet i prawidłowości reklamy MobilKing. Piszesz coś o czym nie masz zielonego pojęcia i nawet nie poświęciłaś 30sekund żeby sprawdzić w sieci:
"plemnik męski plemnik żeński czyli metoda Shettlesa, najpopularniejsza wśród metod planowania płci. Opiera się na wiedzy, że plemniki Y (niosące chromosom męski) są mniejsze i szybsze oraz żyją krócej niż plemniki X (z chromosomem żeńskim). Jeżeli więc stosunek odbędzie się kilka godzin przed owulacją lub tuż po niej, zwiększa się szansa na poczęcie chłopca. Z kolei współżycie dwa, trzy dni przed owulacją to zdecydowanie większa szansa na córeczkę."

Baby do garów, chociaż i tego nie potraficie bo najlepszym kucharzem jest facet.
'zakazano' / 79.184.133.* / 2008-04-02 19:32
musicie sie pogodzic z tym ze jestescie gorsi a nie nadal upubliczniac te glupie stereotypy....moze i kiedys kobiety nie potrafily za duzo, ale to wlasnie przez mezczyzn ktorzy nie pozwolili sie im rozwijac i uzalezniali je od siebie. panowie...te czasy juz dawno minely, przestancie wiec zyc (mentalnie) na poziomie sredniowiecza i wspolpracujcie z kobietami zamiast z nimi rywalizowac.
/ 62.233.177.* / 2008-03-20 23:00
ojojoj - chyba się popłaczę nad Twoim losem ... oj jaka Ty biedna, że musiałaś dziecko urodzić ... co to w ogóle za porównywanie ? Ty jesteś kobietą więc rodzisz dzieci a ja facetem - więc zasuwam na rodzinę - mojej żonie to pasuje a tym frajerkom które wolą karierę i bezdzietność - serdecznie współczuję !
llonger / 78.149.73.* / 2008-03-13 14:10
Trudno sie z taba - Kobieto, nie zgodzic.
Ale co do chromosomow chcialbym cos dodac.
- te Y, zyja dluzej :)
- a to, ze sie zmniejszaja nie znaczy, za sa na wymarciu - po prostu miniaturyzacja :) - jak w technice.
I moze tematu miniaturyzacji nie rozwjajmy dalej ;)
Pozdro
Pinky69 / 83.3.192.* / 2008-03-13 09:16
No to Seksmisja! :-) Gorące pozdrowienia dla wszystkch... Stay rude!
/ 212.183.136.* / 2008-03-09 18:32
Ludzie, czy wy naprawde nie macie innych problemow? TO JEST TYLKO REKLAMA! Zreszta pod wzgledem marketingowym zrobiona bardzo dobrze, miala spowodowac zainteresowanie produktem i to sie w pelni udalo. Nie ma wiekszego znaczenia czy komus sie ta reklama podoba, czy nie, wazne jest to, ze ludzie o niej MOWIA. A co do ciebie Amanda, nie podzielam twojego zdania na temat tej reklamy, bo mi sie ona podoba, ale to nie znaczy, ze bede w tym momencie pisal ze jestes glupia czy prosta. Kazdy ma prawo do swojego zdania i ja twoje szanuje, a powiem nawet wiecej, bo wielu kwestiach ktore poruszylas zgadzam sie z toba w 100%. Miedzy innymi tekst ktory napisalas na temat skandynawow. Ogolnie zauwazylem ze w wiekszosci krajow europejskich ludzie maja zupelnie inne podejscie do wielu spraw, nie sa tak, za przeproszeniem, zacofani jak ogol polakow. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, a w szczegolnosci ciebie Amando
Amanda / 83.26.170.* / 2008-03-06 14:57
Polecam, godne przeczytania:
http://www.marketing-news.pl/article.php?art=1396&f=238h
Reklama skierowana do "prostych facetów"...???
Pete67 / 85.222.21.* / 2008-03-08 23:09
Wspaniałe są komentarze......
:DDDDD
cóż reklama miała być głupawa...
i taka jest.;)
miała być kontrowersyjna...
i miała prowokować
czy nie ma reklam w których podtekstem jest sugestia że faceci są prości nieokrzesani - wręcz głupi.
a kobiety jako mądre delikatne atrakcyjne pod kazdym względem...

tyle ze rozsądny człowiek wie że to podpucha.
i ma to w nosie.
Chyba że ma sie kompleksy.
albo ktos uznał że w czyimś imieniu sie poczuł obrażony.
Pozdrawiam




Amanda / 83.26.170.* / 2008-03-06 14:51
O rany! Czy ktoś mówi o urażeniu wyglądem pięknych pań? Skończcie ze stereotypem, że jak się pokazuje piękną kobietę, to te brzydsze są złośliwie zazdrosne. Owszem, pewnie tak się zdarza, ale bez przesady :-) Nie uraża mnie fakt pokazywania pieknych kobiet. Uważam, że w tej reklamie jest to seksistowskie podejście. Pokazanie kobiet jako średnio rozgarniętych, ale koniecznie porozbieranych żeby pocieszyć oko mężczyzn i utwierdzić ich w tym, że są lepsi. OK, są zawody w których są lepsi. Ale skoro są w tej reklamie takie nieporadne, to można było je ubrać w kapcie i fartuszki kuchenne, jak w innych reklamach dot. proszku, płynu do naczyń bądź kolejnego cudownego środka do czyszczenia toalet. I uwierz, nie mam kompleksów co do swojego wyglądu :-))) Fakt jest taki, albo gotujemy i czyścimy kibelki albo odsłaniamy kształtne piersi i pośladki. Gratuluję mężczyznom doceniania naszych jedynych walorów :-)))
kinga2 / 89.77.120.* / 2008-03-09 15:54
Co do reklamy nie widzę w niej nic złego. Oczywiści jeżeli chodzi o równouprawnienie to tak ale co do wieku emerytalnego to już nie my jesteśmy za słabe i biedne. więcej nic dodać nic ująć. jak zwykle biedne i pokrzywdzone hahhah
Perykles / 217.113.225.* / 2008-03-07 13:15
Droga Amando,
Reklama kieruje się swoimi prawami i ten ferment jaki wzbudziła jest zapewne zamierzony.
Podziwiam Twoją cierpliwośc w dyskusji z panem, który jak mozna domniemywać z jego "nick'a" żyje jeszcze kampanią wrześniową 1939 roku :) .
Jasne,że liczy sie merytoryczna dyskusja.Kompleksy ujawnił własnie Twój rozmówca i mimo spokojnych, racjonalnych argumentów ripostował tylko wycieczkami osobistymi.To on i wielu autorów postów ma kompleksy.Wnioskujac z treści wypowiedzi, kompleksy te sa niestety uzasadnione.Zamiast jednak pracować nad sobą uzewnętrzniają swe frustracje.Szkoda czasu..
Moim zdaniem jestes swietną babką, szanuję sposób myslenia, jaki reprezentujesz..Aloha :) !
Sebuś / 83.11.37.* / 2008-03-26 21:46
ta reklama jest fajna i przyciąga uwagę (tu akuratnie jest skierowana do mężczyzn) bo takie funkcje ma spełniać reklama.
zresztą jak wiele innych wymysłów podkreśla że kobieta powinna dbać o wygląd i piękno, a mężczyzna znać się na pracy i zarabiać.
arkansas / 83.24.115.* / 2008-03-27 14:05
ciezko byloby wymyslec lepszy sposob zareklamowania operatora dla mezczyzn. Jest to pierwszy mvno ktory reklamuje sie z takim rozmachem, z uwaga bede sie przygladal jakie beda tego rezultaty, szczegolnie ze oferta jest niezla.
Amanda / 83.26.132.* / 2008-03-07 14:06
Perykles, jeżeli jesteś facetem to właśnie wróciła mi wiara w ten ród ;-) Żart, ale musisz przyznać, że po panu WMWM1939 można zacząć myśleć irracjonalnie :-) Zwłaszcza po linku jaki wysłał. To, niestety, dla niego jest karalne i może mieć facet teraz problemy.
A co do reklamy, to uważam, że twórca miał niezły pomysł. Wzbudził kontrowersje i to mu wyszło. Do samej reklamy, jako widz mam zastrzeżenia, ale o tym już pisałam.
Pozdrawiam serdecznie
WMWM1939 / 88.156.70.* / 2008-03-07 17:59
a co to karalności, to powinni zgarnąć tych "Skandynawów", co brali udział w tym obrzydliwym "zajściu"... lecz dzięki tym "Skandynawom" utwierdziłem się w przekonaniu, że są ślepym zaułkiem ewolucji....
WMWM1939 / 88.156.70.* / 2008-03-07 17:57
Prawdopodobnie jestem młodszy od wielu z was ;) data taka, co by mnie szanować przynajmniej na początku dyskusji...co Perykles nazywa kompleksem, dla mnie jest "uczuleniem na głupotę", bo niestety Amanda dała dowód swojej głupoty nieraz... podobne emocje wzbudzają we mnie głupi politycy... na początku śmiech, później litość, a na końcu przychodzi złość, bo ile można...
Amanda / 83.26.132.* / 2008-03-07 19:25
Aby być szanowanym na forum nie ważny jest wiek, ale to, co i JAK się pisze. Szkoda, że nie rozumiesz, a taki mądry przecież jesteś. No tak, ale cóż taka głupia Amanda może wiedzieć :-)))))) Żegnam bez żalu mały człowieczku.
WMWM1939 / 88.156.70.* / 2008-03-08 00:20
szybko oceniasz ludzi głupia Amando...
WMWM1939 / 88.156.70.* / 2008-03-06 19:39
Odnoszę wrażenie, że jednak frustrują Cię ładne kobiety... Niestety kobiety "tych gabarytów" będą tak strzelać z broni maszynowej, tak gasić pożar i prawdopodobnie z dużym trudem ścinać drzewo piłą łańcuchową..a co do naprawiania silnika, to każdy mechanik tylko zaciera ręce, żeby to kobieta wpadła z usterką samochodu, bo można policzyć wiele więcej osobie, dla której w samochodzie najważniejszy jest kolor!!! Najciekawszy jest FAKT, że tylko bardzo średnio urodziwe kobiety mówią o seksistowskim podejściu mężczyzn..o dziwno!!!..nigdy nie chodzi o nie...więc nie wiem, po co się mieszają w cudze sprawy pięknych kobiet...?
Amanda / 83.26.170.* / 2008-03-06 20:04
Nie, nie frustrują mnie piękne kobiety. Spotykam takich wiele w biznesie. Są mądre, piękne i inteligentne. Fakt, że nie zabieramy się za naprawę silnika, ale wiesz niekoniecznie przy wyborze samochodu najważniejszy jest dla nas kolor. No cóż.. wiesz, nie wiem czy zauważyłeś, że obraziłeś mnie pisząc te słowa. Ja jednak, nie mam kompleksów, za to wiele sukcesów życiowych, najfajniejszego faceta na świecie, i w związku z tym nie zwykłam przejmować się głupimi komentarzami zakompleksionych osób, bez względu na to, czy są to kobiety, czy mężczyźni. Jeszcze zastanawia mnie fakt, dlaczego dla wielu mężczyzn te najpiękniejsze, to te, którym wystarczy stanowienie pięknego dodatku do mężczyzny. Ale cóż.. każdy ma prawo własnego wyboru :-)
WMWM1939 / 88.156.70.* / 2008-03-06 20:11
Jesteś osobą biznesu, spotykasz samych pięknych i inteligentnych ludzi.... Kłamiesz, że nie masz nawet jednego małego kompleksu...za to wiele sukcesów, prawie Bóg z Tobą dzieli życie....i króciutka reklama Cię wkurza na tyle, że piszesz tutaj nie jeden post....;)
Amanda / 83.26.170.* / 2008-03-06 20:27
Piszę tutaj posty ponieważ rozpoczęłam polemikę z kilkoma osobami. Nie wiem czy to zauważyłeś. Nie rozmawiamy już o reklamie ale o czymś zupełnie innym. Nie mam kompleksów, które kazałyby mi nie podtrzymywać mojej opinii, tylko dlatego, że ktoś ma inną opinię i wyraża pod moim adresem różne opinie. To chyba jasne. Spotykam ciekawe i inteligentne osoby. Spotykam też i inne osoby, ale o nich nie zamierzam się wypowiadać. Cenię wiele osób, które uważam za ciekawe i mądre. Prawie Bóg nie dzieli ze mną życia. On też nie dzieli tego życia z Aniołem. To jest nieprzeciętny związek, o którym mogę tak mówić, bo jestem z niego dumna. Co Ciebie tak męczy? To, że wierzę w siebie, odnoszę sukcesy, porażki również, które są sukcesami, bo wyciągam z nich wnioski i uczą mnie czegoś nowego? Zadowolona z życia kobieta jest tak frustrująca??
WMWM1939 / 88.156.70.* / 2008-03-07 02:56
Męczy mnie Twoja głupota, jeżeli jesteś w jakimś biznesie, to na pewno nie robisz w nim pieniędzy dzięki mówieniu....co za tym idzie myśleniu.....
Sebastian1977 / 83.10.21.* / 2008-03-17 16:52
Słuchaj no WMWM1939. Czytam Twoją polemikę z Amandą i widzę, że brak Ci za grosz klasy. Podobnie jak autorowi reklamy, która nie ukrywam mnie irytuje. I tu Cie zdziwię jestem facetem. Mam 31 lat żonę, jedno dziecko i serdecznie dość czytania wypocin "emeryta" sfrustrowanego faktem, że 24% mężczyzn wogóle nie myje zębów, nosi usrane majtki po trzy dni musi się dowartościować żę ma MOBILKINGA. Jako ich prosty przedstawiciel zakup nawet trzy startery i demonstracyjnie wydzwaniaj z nich do innych prawdziwych facetów. Jak jako ten "nieprawdziwy" muszę się zająć pracą dla dobra rodziny bo dzięki takiej reklamie tylko mi jest wstyd być mężczyzną
Amanda / 83.26.132.* / 2008-03-07 14:09
Jak brak argumentów to należy ubliżać, tak? Gratulacje dla Twojej wielkiej mądrości
121asdf / 78.8.3.* / 2008-03-20 19:52
doczytałem do końca te waszą wymianą szlachetnych myśli,i nasuwa się kilka wniosków..Amandę denerwuje u mężczyzn, że ci zwykle zamiast dostrzegać wnętrze kobiecej natury wolą zwyczajnie naciszyć się ich fizycznością...to tak jak by Amandę wkurzało że ziemia obraca się wokół słońca
Zdaję się że można także dostrzec nutkę zazdrości w kwestii ..hmm..przyjętego kanonu kobiecego piękna (odrzucając tymczasowo indywidualne gusta)..cóż zrobić mężczyźni chyba lubią kobiety szczupłe o wyraźnych właściwych krągłąściach..od tych kobiet w stylu "austriackich dębów"...od dołu do góry ten sam obwód dla wolniej zaskakujących

a czyja to wina ,że dęby mają kompleks z tytułu własnego ciała??...przecież nie mężczyzn...choć po retoryce i tonie Amandy daje się odczuć że to facet wszystkiemu jest winien,więc albo ma się babę od mycia kibli i gotowania...albo wyuzdaną nimfonakę;))))...g-prawda własnych słabości nie da się zwalić na innych...pozdrawiam

1939 wbrew pozorom zachował klasę i sporą przyzwoitość
lisz / 85.112.209.* / 2008-03-22 14:05
heheh racja :p Po tych reklamach to raczej laski nie beda w mobil kingu i dobrze wystarczy ze pchaja nosa do calej masy spraw ktore ich obchodzic nie powinny ! Ja juz swojego kinga mam a Ty ?? :pppppppp Precz z feministkami !
Shailiha / 89.76.158.* / 2008-03-22 12:28
Aż żal was wszystkich mężczyzn. Reklama jest dla was głupich samców i wcale nie obraża kobiet tylko mężczyzn, bo wy "silna płeć", jeśli tylko zobaczycie śliczną kobietę z bronią lub piłą w ręku od razu zaczynacie myśleć główką zamiast głową, bo podniecją was "bezbronne" kobiety trzymające wielką maszynę w delikatnych rączkach, a w ten sposób sieć zdobędzie klientele. I kto tu jest półgłówkiem?
Robert35 / 62.21.108.* / 2008-03-22 17:57
Oj biedactwo...
A wiesz co dziś rządzi światem? Shopping and fucking
I wiesz co ? jesteś częścią tego mechanizmu. Społeczeństwo jest przesiąknięte konsumpcjonizmem i Ty także bierzesz w tym udział kupując kolejną parę niepotrzebnych butów. My chociaż nie wstydzimy się przyznać że kręci nas widok rozebranych pięknych kobiet
WMWM1939 / 88.156.70.* / 2008-03-06 12:20
btw.. czy czasem jakieś radio z klechą na czele nie zapoczątkowało tego wysyłania skarg?
WMWM1939 / 88.156.70.* / 2008-03-06 12:09
Fakt, że reklama stała się kontrowersyjna to chyba dodatek. Uważam, że głównym mechanizmem miała tutaj być "przekorność" kobiet, bo jak się kobiecie zabroni, czy stwierdzi, że to nie dla niej... właśnie to zrobi ;)
a facet, jak facet... jak coś dla "prawdziwych mężczyzn", za jakiego każdy facet się uważa, więc i dla każdego faceta.
Pozdrawiam wszystkie "brzydkie kaczątka" urażone wyglądem pań z reklamy...

Najnowsze wpisy