Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Mocne spadki na GPW. To jeszcze nie koniec?

Mocne spadki na GPW. To jeszcze nie koniec?

Money.pl / 2015-09-28 23:36
Komentarze do wiadomości: Mocne spadki na GPW. To jeszcze nie koniec?.
Wyświetlaj:
KGHM w krachu nie zarobi, straty rosną / 87.205.192.* / 2015-09-29 11:19
Dobierają się już do manipulantów ceną złota i straty będą teraz ogromne.

Unlike previous gold probe cases, this one will have major consequences. How do we know? Because just like in LIBOR-gate, just like in FX-gate, it is the biggest rat of all, Swiss megabank UBS, that is about to turn on its former criminal peers. As Bloomberg reported earlier "UBS was granted conditional leniency in Swiss antitrust probe of possible manipulation of precious metal prices." Why would UBS do this? The same reason UBS did so on at least on two prior occasions: the regulators have definitive proof it is involved, and gave it the option to turn evidence and to rat out its cartel peers, or face even more massive financial penalties. UBS, as usual, choice the former.
KGHM w krachu nie zarobi, straty rosną / 87.205.192.* / 2015-09-29 11:12
I niech bankrut nie zwala na Chiny i nie straszy, że sobie podniesie stopy % rekordowych długów, żeby się samemu zbankrutować, bo Chiny i inni już wywalają jego długi w rekordowych ilościach, bo dobrze wiedzą, że ich nigdy nie spłacą.

To dlatego cały czas dołują kontfadkty na ropę, po zbankrutowaniu łupków.

I złoto,żeb y zatrzymać ucieczkę od dolara, który jest nie pieniądzem, a długiem, bez pokrycia.
synonim / 2015-09-29 11:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale kibel w tych kasynach akcji. Jak nie obronimy 2000 na wig20 to już będzie wiadomo że to kolejna bessa i ratuj się kto może

Tylko FED skończył QE i kasyna mają rozwolnienie. Standard

To jakby ktoś nie wiedział czemu giełda rosła w USA przez 7 lat

FED może sobie gadać bajki o podwyżce stóp ale sam ma już rozwolnienie w zaciszu gabinetu. Yellen już zasłabła na ostatnim przemówieniu
idą jak burza / 46.113.168.* / 2015-09-29 11:43

Ale kibel w tych kasynach akcji

Ładny kibel:)
Pisałem, ze może być powtórka wrzesień-październik.
Zobaczymy czy jeszcze tego nie pogłębią?
synonim / 2015-09-29 12:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Pisałem, ze może być powtórka wrzesień-październik.
Zobaczymy czy jeszcze tego nie pogłębią?


Wcześniej się tu z tego tak trochę podśmiewaliśmy ale teraz to już naprawdę nie jest śmieszne

Ważą się losy rynku i długoterminowego wsparcia na 2000, wybronimy albo bessa

Źle to niestety wygląda

Rynek musi kiedyś wyjść z 5-letniego boczniaka, zobaczymy czy teraz i czy dołem

W USA od dawna nie ma już kupujących bo ci co mieli kupić przez ostatnie 7 lat już dawno to zrobili na szczytach i dlatego rynek akcji się tam załamał

Chiny to tylko preekst

Może będzie jakieś jedno większe odbicie w październiku ale to już będzie tylko łąbędzi śpiew byków

W przyszłym roku bessa już pewna, jeśli nawet nie szybciej

Ja pod koniec października nie będę mieć już nawet grama akcji
idą jak burza / 46.113.168.* / 2015-09-29 12:21
Jeżeli wejdziemy w bessę będzie ona długa i wyniszczająca.
Nie tylko w USA nie ma kupujących.
Całkiem możliwe, że w październiku będzie odbicie.
Niektórzy już pod to grają.
synonim / 2015-09-29 12:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Jeżeli wejdziemy w bessę będzie ona długa i wyniszczająca.
Nie tylko w USA nie ma kupujących.


u nas sekularna bessa jest tak naprawdę od 2007 roku. Nigdy GPW nie wróciło do tamtych poziomów więc jak ktoś pisał po 2007 roku że u nas jest hossa to był po prostu oszustem

wszystkie wzrosty na GPW po 2007 roku były tylko rajdami w sekularnej bessie, pisałem tu o tym wiele razy ale byłem tu ciągle wyszydzany przez pracowników TFI trollujących tu nielogo, jednak czas pokazał kto miał rację. teraz oni wszyscy siedzą cicho w norach bo boją się wręczenia wypowiedzenia przez swego szefa który widzi, że pieniążki odpływają z funduszy akcji szerokim strumieniem


Całkiem możliwe, że w październiku będzie odbicie.
Niektórzy już pod to grają.


ja pod to gram, ale nie jestem nieomylny więc zobaczymy

jeśli będzie jeszcze odbicie w tym roku to potężne

jeśli nie będzie to potem już tylko bessa
idą jak burza / 78.11.178.* / 2015-09-29 13:05
Powodzenia.
synonim / 2015-09-29 13:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Powodzenia.


wzajemnie
czekamy na okazje / 31.63.162.* / 2015-09-29 12:20
To ja pod koniec października kupuje akcje na odbicie, jak większość wysprzeda sie z akcji he he
synonim / 2015-09-29 12:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

To ja pod koniec października kupuje akcje na odbicie, jak większość wysprzeda sie z akcji he he


moim zdaniem jeśli nie będzie odbicia do końca października w kasynach akcji to już w ogóle go nie będzie

rok w rok w listopadzie zaczyna się realizacja zysków na koniec roku, każdy chce wyjść przed innymi i dlatego nie czekają na grudzień tylko wychodzą wcześniej

ja też chcę w tym roku wyjść z rynku najpóźniej z końcem października

a potem bycie na rynku akcji nie ma już żadnego sensu
synonim / 2015-09-29 12:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

preekst


pretekst
ateista-realista / 217.99.144.* / 2015-09-29 11:03

No ale okazuje się,że leszcz zawsze zostanie leszczem.

Wolę być leszczem i to bez jaj, ale z kasą, niż grubasem z jajami, za to bez kasy... Ale pewnie się nie znam i nie wiem, co dobre, w końcu leszczyki na niczym się nie znają ;P
KGHM w krachu nie zarobi, straty rosną / 87.205.192.* / 2015-09-29 11:01
Na p;odskoku się sprzedaje, a nie kupuje.

Przecież od rana nic się nie zmieniło, a krach coraz większy.
czekamy na okazje / 31.63.162.* / 2015-09-29 11:04
200pkt w kilka dni to ładny zysk więc mogą go zrealizować i podciągnąć po nowe S
KGHM w krachu nie zarobi, straty rosną / 87.205.192.* / 2015-09-29 10:59
Na chorym podskoku to się właśnie S-ki otwiera, a nie zamyka.

No ale okazuje się,że leszcz zawsze zostanie leszczem. I będzie bał się bankruta.
KGHM w krachu nie zarobi, straty rosną / 87.205.192.* / 2015-09-29 10:56
Zaraz biura maklerskie i tak zamykać będą L-ki, co nie mają już z czego dopłacać do kolejnych strat, a nie mają już co oddać do lombardu.

Jak Glencore.
KGHM w krachu nie zarobi, straty rosną / 87.205.192.* / 2015-09-29 10:54
Największą tragifarsą jest jak bankrut, co nie ma czym spłacić swoich rekordowych długów, które stale rosną, a wszyscy je już wywalają, udaje kupno, kiedy chce te straty sprzedać.

A to już finita la comedia. I zaraz go zlicytują
czekamy na okazje / 31.63.162.* / 2015-09-29 10:46
Pozamykałem wszystkie S niech teraz grubasy grają sami na takich poziomach.


2000pkt to mocne wsparcie tu mogą potańczyć a może to być dołkiem.
KGHM w krachu nie zarobi, straty rosną / 87.205.192.* / 2015-09-29 10:31
Fajne jest jak bankruci najp[ierw wszystko wywalają, a za pięć minut udają,że kupują, bo straty i tak rosną, a zidiociałe kasyna manipulowane przez lata zerami bez pokrycia już nie mają żadnego związku z rzeczywistością, bo przecież krach w gospodarce trwa i nie zmieni się w ciągu paru minut, ani nawet lat.

Bo cala zbankrutowana lichwiarska piramida finansowa kończy swój żywot.
sadfghjk / 87.99.1.* / 2015-09-29 10:18

KGHM w krachu nie zarobi


no w końcu wróciła seria profesjonalnych komentarzy - już się stęskniłem
KGHM w krachu nie zarobi / 87.205.192.* / 2015-09-29 10:15
Żadna drukarka nie pomoże bankrutom, kiedy nie ma popytu z Chin.
KGHM w krachu nie zarobi / 87.205.192.* / 2015-09-29 10:11
Glencore to już bankrut,czekamy na kolejnych.

O miedzi decydują Chiny, a nie bankrut z drukarką zer bez pokrycia.

Credit markets are viewing Glencore Plc as if it’s already junk.

The Swiss company wrestling with a $30 billion debt load watched its bonds plunge below investment-grade levels as credit-default swaps gave it a better than 50 percent chance of default on Monday after Investec Plc said there was little value for shareholders should low raw-material prices persist. Derivatives traders were even demanding upfront payments for the first time since 2009.
KGHM w krachu nie zarobi / 87.205.192.* / 2015-09-29 09:55
Ci co inwestowali w Glencore, zostaną z niczym.
ateista-realista / 217.99.144.* / 2015-09-29 09:54

przecież nastroje od kilkunastu miesięcy są rewelacyjne, niby jak można je jeszcze bardziej poprawić?

Np. przez wzrost spożycia produktów odpowiadających pułapowi cenowemu posiadanych aktywów ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy