Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Mocny akcent na początku giełdowego tygodnia

Mocny akcent na początku giełdowego tygodnia

orzeł / .* / 2005-06-13 17:46
Wyświetlaj:
orzeł monotonny / .* / 2005-06-13 23:31
"Zarząd Polimex-Mostostal Siedlce S.A. informuje, że powziął informację o rozstrzygnięciu przetargu nieograniczonego na wybór Generalnego Realizatora Inwestycji dla przedsięwzięcia inwestycyjnego związanego z budową kompleksu baterii koksowniczej nr 5 wraz z przynależnymi do niej węzłami technologicznymi i obiektami pomocniczymi na zasadzie – budowy kompletnego obiektu pod klucz (zamawiający: Koksownia Przyjaźń Sp. z o. o. z siedzibą w Dąbrowie). Po przeprowadzeniu postępowania przetargowego w drugim etapie przetargu wybrana została oferta Konsorcjum złożonego z: Polimex-Mostostal Siedlce S.A. (lider konsorcjum); Piecexport Sp. z o. o.; Koksoprojekt Sp. z o. o. Zakres przedmiotowy złożonej oferty dotyczył budowy m. in.: węzła przygotowania węgla wsadowego, obiektów piecowni; obiektów gospodarki gazowej, wodnej, ściekowej, cieplnej, zabezpieczenia p-poż, rurociągów międzyobiektowych, uruchomienia i rozruchu. Kontrakt ma być zrealizowany w ciągu 27 miesięcy od daty podpisania umowy. W ofercie przewidziano kary umowne w wysokości 0,05% wynagrodzenia umownego za każdy dzień zwłoki, nie więcej jednak niż 10% wartości wynagrodzenia umownego.Umowa na realizację przedmiotowego zadania zostanie podpisana w terminie do dnia 23 czerwca bieżącego roku.Przewidywana wartość umowy (wartość udziału Polimex-Mostostal Siedlce S.A. w całościowym wynagrodzeniu z tytułu realizacji przedmiotowego zadania) przekroczy 10% kapitałów własnych emitenta i zostanie podana do publicznej wiadomości wraz z podpisaniem umowy."
orzeł / .* / 2005-06-13 23:22
witaj Pablo !:)Wcale nie jestes nudny a wręcz przeciwnie masz coś czego mnie brakuje (stanowczość i cierpliwość) Podoba mi się Twoje trwanie przy Amice i Stalprofilu (przy impexmetalu mniej:) - ale nie słuchaj mnie bo ja się sam ostatnio nie słucham i dobrze na tym wychodzę (jak juz podejmuję jakąś decyzję to następnie ją osobiście torpeduję i jest ok) Co do Ampli to tak jak pisałem nie jest to mój największy problem (niewiele posiadam) co nie oznacza że nie chciałbym i na nim zarobić. No cóż moim zdaniem już dawno powinno kosztować 3,4 ale jak widać moje zdanie warte jest tyle co nic:) - przynajmnie w tym przypadku :) Musi się wybić z tej trójkątnej formacji a kierunek wybicia ........................ moim zdaniem up.Jeśli natomiast spadnie poniżej 2,95 to wyjeżdżam i już - koniec i tyle.Podobnie jesli prosper jutro nie odbije a co więcej spadnie poniżej 10,6 (10,5 ) to mimo w tym wypadku sporej straty sprzedaję.(zamiast się cieszyć z zysków z interi lub ibsysa):( I tak to już ze mną jest - taki jestem niecierpliwiec.POzdrawiam i ponieważ mam troszkę wolnej kasy i jutro będę w domciu zobaczę co się da zrobić.Pablo a może go razem rozbujamy:):):)ps ja też będę nudny - znowu pojawiło sie kupię 5000 szt na ivaxie!!!!!!!!!
Pablo / .* / 2005-06-13 22:50
Stalprofil idzie spokojnie do góry ale nikt na forum tego nie docenia.Ciągle wierzę w Impexmetal i Amicę.Tradycyjne już pytanie do Orzełka czy masz jeszcze Ampli i jaki kurs Cię wnerwi, że je sprzedaż (wiem, że robię się nudny).
jujo / .* / 2005-06-14 08:55
docenia docenia, spokojny wrecz monotonny wzrost do tej pory wlasnie takie spolki daly mi troche zarobic wiec Stalprofil jest tez pod moja baczna obserwacja, mysle ze reszty rowniez
tolek / .* / 2005-06-13 18:12
BGŻ wydał rekomendację kupuj dla ciechu cena docelowa 31.20, ( w moim biurze maklerskim )co o nim myślicie :)
orzeł / .* / 2005-06-13 17:46
"ograniczaj straty i nieograniczaj zyskow"i tego się będę trzymał :)JUJO otrzymujesz tytuł złotoustego na dzień 13.06.2005 ( wiem że to nie Twoje ) ale dobrze sobie takie maskymy przypominać:) pozdrawiam całe Towarzystwo Szanowne
jot 23 / .* / 2005-06-13 21:20
Orzeł po ile sprzedaż polimx, jutro pewnie jeszcze dół :(
Pablo / .* / 2005-06-13 22:41
Polimex ma pierwszy opór na 37,50 ale jestem ciekaw czy byki mają tyle siły, żeby kurs doszedł do tego poziomu.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy