Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Mocny początek tygodnia. Inwestorzy pójdą za ciosem?

Mocny początek tygodnia. Inwestorzy pójdą za ciosem?

Wyświetlaj:
Etermit / 2013-11-05 23:14 / Tysiącznik na forum
żaden z chłopców krachowców się nie odzywa więc ja muszę krach newsa wrzucić:

S&P runął dziś w dół o prawie pół procent
panter / 86.183.168.* / 2013-11-05 22:20
rozmawia dwóch maklerów po krachu na giełdzie jak spałeś? jak dziecko odpowiada jak to? no dwa razy się zesrałem i trzy razy płakałem
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Etermit / 2013-11-05 21:40 / Tysiącznik na forum
ale co jest? od godziny sam informuję a pladze krachów a od czego są tutaj zatrudnieni etatowcy?

śpicie czy co?
Etermit / 2013-11-05 21:31 / Tysiącznik na forum
"Nawet Stany już nie pojadą dalej tym samochodem bez kół. Bo do wzrostu trzeba mieć gospodarkę, a nie drukarkę."

więc czekamy aż taki mistrz jak Ty ją zrobi do porządku :D

p.s. mitomański kenobizm = pseudodemokratyczny socjalizm
Etermit / 2013-11-05 20:12 / Tysiącznik na forum
obecnie w Polsce przebywa John Kerry i wizyta uznana została przez ekspertów za nudną, ale już w lutym przyjedzie do nas Jim Carrey i powinno być znacznie, znacznie weselej

tymczasem pogrom na Wall Street pogłębia się bo siadła pompka
Etermit / 2013-11-05 21:28 / Tysiącznik na forum
S&P już na minusie, a jeszcze przed chwilą miało być tak zielono jak w lesie
ZT / 83.6.110.* / 2013-11-05 18:57
Dziś rynek otworzył się luką hossy by potem runąć w dół ku zadowoleniu Kenia, a czy Synonima to już sam nie wiem :). No ale jeśli przyjrzeć się uważnie to dzisiejszy długi czarny korpus pokrył wczorajszy krótki biały korpus razem z cieniami, to przecież wypisz wymaluj formacja objęcia bessy, a ponieważ pojawiła się po spadkach (niedużych ale jednak) to jest to formacja zwana dno ostatniego objęcia tu: http://stooq.pl/q/a/?s=wig20&i=d&u=12542484 . Zwykle pokazuje ona, że wyczerpuje się potencjał spadkowy i zapowiada wzrosty. Potwierdzeniem będzie jutrzejsza cena zamknięcia powyżej dzisiejszej ceny zamknięcia. Rynek jest silny i oczekujących na niższych peronach ma w du..e, no ale tak to już jest w hossie. Zobaczymy co przyniesie jutrzejsza sesja. Kończąc życzę tak sobie jak i pozostałym samych wzrostów a Krachmenom wytrwałości w łapaniu szczytów co jest zajęciem bardzo ekscytującym ale bez owocnym.
krispek / 2013-11-05 22:00 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Objęcie bessy było w zeszłym tygodniu. Teraz czas na głębszą korektę. Głębszą mam na myśli 2400. Potem już wystrzał na szczyty ze stycznia br.
ATechniczna bla-blania potwierdza sell the top / 77.254.52.* / 2013-11-05 20:00
Otworzył się skokiem po S-ki,żeby na nich zarobić, a jutro pogłębia, żeby wybić hopssy z głowy dopłatą do depozytów.

Kupujących już dawno nie ma, i nie będzie, tak samo jak i gotówki.
Dlatego trzeba będzie wyprzedawać wszystko tak jak to już rząd robi od ponad 20 lat, a rekordowe długi jednocześnie biją rekordy.

Nawet Stany już nie pojadą dalej tym samochodem bez kół. Bo do wzrostu trzeba mieć gospodarkę, a nie drukarkę.

I już nikt im nic więcej nie pożyczy, bo to pewna strata, kiedy już muszą pożyczać nawet na spłatę odsetek, rolując coraz większy dług, którego oprocentowanie mocno wzrosło.
ZT / 83.6.110.* / 2013-11-05 20:26

Nawet Stany już nie pojadą dalej tym samochodem bez kół. Bo do wzrostu trzeba mieć gospodarkę, a nie drukarkę.

Drogi Keniu drukuje się po to, żeby nie było tak jak 1929 r., gdzie po wejściu w recesję nakręciła się spirala deflacyjna i spowodowało to największy kryzys XX wieku. To dzięki obecnej polityce monetarnej obecny kryzys jest łagodny, zaś ewentualną inflacją będziemy się zajmować później. Jak mawiał Keynes w dłuższym terminie i tak wszyscy będziemy martwi :-), więc lepiej dzisiaj wyluzować się i napić się dobrego wina wieczorem, a nie indyczyć się przed komputerem. Ja przynajmniej tak zrobię.
Etermit / 2013-11-05 21:36 / Tysiącznik na forum
jeszcze trochę a cyklony wymiotą pół Ameryki Północnej więc gospodarka będzie się kręcić

nic tak nie pomogło im jak Catrina i Sandy

w Europie też czekamy orkany, Londyn już liczy zyski po ostatnich ekscesach, producenci dóbr hiperkonsumpcyjnych aż przebierają nogami w miejscu :)
Etermit / 2013-11-05 18:15 / Tysiącznik na forum
panika wzrosła po dzisiejszej wypowiedzi Brandona Lancey'a z FED
Etermit / 2013-11-05 18:11 / Tysiącznik na forum
tak jak pisałem, W20 prawie -2% :)
w końcu chwila wytchnienia!

p.s. znowu się dziś w kryzysowych korkach i w kolejkach do kas z bezrobotnymi nastałem, nawet auta już nie ma gdzie zaparkować - po prostu zalew milionów aut mamy a będzie jeszcze gorzej

makabra
synonim / 2013-11-05 18:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

nawet auta już nie ma gdzie zaparkować


A te wszystkie auta to oczywiście każdy za żywą gotówkę kupił he he he he

Co za naiwne dziecko
adammm / 91.189.219.* / 2013-11-05 21:31
no to chyba nawet lepiej ze na kredyt bo banki przy okazji zarobią
Etermit / 2013-11-05 20:07 / Tysiącznik na forum
myślę, że problem naiwności bardziej dotyka Ciebie niż mnie bo wierzysz w te wykresiki co Ci agenda w necie serwuje dosłownie jak mały bobas (dziecko by się już skapło o co kaman)

przemilczę już te halucynacje z tabunami głodomorów przy śmietnikach w łodzi :)

poza tym co mnie to obchodzi za co kto kupił, jeden kupił za gotówkę, inny dostał w prezencie, ktoś nabył przez kartę kredytową, jeszcze inny ukradł, ktoś wziął kredyt, sekretarka dostała od szefa bo bardzo się lubią, jeszcze inny wylosował, dostał w spadku po dziadku niczym gacie po tacie itd itp ... a efekt jest jeden: OGROM I POTOP SAMOCHODÓW w Polsce postępuje w zastraszającym tempie i jak ten "kryzys" będzie trwał to korek np z Sopotu do Łodzi będzie zaczynał się już na molo
synonim ze smartfona / 5.172.252.* / 2013-11-05 23:08

poza tym co mnie to obchodzi za co kto kupił, jeden kupił za gotówkę, inny dostał w prezencie, ktoś nabył przez kartę kredytową, jeszcze inny ukradł, ktoś wziął kredyt


Ano o tyle się to liczy, że jak kupił za kredyt to bogaty nie jest ale tego dzieciaku właśnie nie ogarniasz i naiwnie myślisz, że korki na ulicach to bogate społeczeństwo


myślę, że problem naiwności bardziej dotyka Ciebie niż mnie bo wierzysz w te wykresiki co Ci agenda w necie serwuje dosłownie jak mały bobas


Wolę wykresiki niż twoje bezdenne pjerdolety
Etermit / 2013-11-05 23:22 / Tysiącznik na forum
bajdurzenie jak co dzień zresztą, martw się o te swoje stelażowe bogactwo a nie spekuluj co kto i za co kupił, bo to nie twoja sprawa, wścibskie baby na wsiach się tym zajmują a nie inwestorzy

zaraz nam napiszesz, że oblężone śmietniki też są na kredyt i to taki wielki problem, że śmieciarka nie może ich wywieźć bo ludzi nie stać, to się wysypisko obrazi

już Ci pisałem: patrz na świat jakim jest a nie jakim być powinien, ideały o tym kto i za co powinien konsumować i co się komu należy zostaw socjalistom albo Kenowi
synonim ze smartfona / 5.172.252.* / 2013-11-05 23:37
Bełkot pajaca i nic innego nie umiesz
Analiza t4ehcniczna bla, bla, blania dała sygnał S / 77.254.52.* / 2013-11-05 17:41
Goldman Sachs -1%, Bank of America -0,9%.

Obligacje Stanów -2,67% (+0,07%).
Druga Grecja razy 100 / 77.254.52.* / 2013-11-05 16:34
Spadły nowe zamówienia w ISM sektora poza produkcyjnego w Stanach, 56,8 z 59,6.
Druga Grecja, i nie ma ich kto już ratować... / 77.254.52.* / 2013-11-05 16:31
CAC -1,23%.
Druga Grecja / 77.254.52.* / 2013-11-05 16:28
POlskie obligacje już 4,335% (+0,0100%).
ttka / 37.31.48.* / 2013-11-05 16:27
wiem że próżno szukać logiki na parkiecie ale czyż nie jest prawdopodobne to że skoro tak długo rosło pod drukowanie to długo też spadać będzie pod redukowanie tegoż drukowania,może nie kilka lat ale rok dwa może wig 20 i reszta indeksów tracić na wartości-ale to tylko logika a jak będzie to zobaczymy,może rynek w końcu zachowa się racjonalnie
Co namocniej rosło, najmocniej spadnie / 77.254.52.* / 2013-11-05 16:20
Krach na bankach pogłębia się.

ING Groep -3,8%,
Barclays -2,6%,
Lloyds -3,3%.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy